AppleTV logo

Kino gan acīm,
gan ausīm.

AppleTV
Ar Apple TV 4K vari skatīties filmas un seriālus izcilajā 4K HDR kvalitātē, un tagad attēlu papildina arī visaptverošā Dolby Atmos skaņa.1 Piedāvājumu veido lielisks saturs no tādām aplikācijām kā Netflix, Amazon Prime Video, MUBI un iTunes.
Pirkt

4K HDR paceļ latiņu.

4K attēls ir satriecoši dzidrs, jo tajā ir četrreiz vairāk pikseļu nekā standarta HD. Liela dinamiskā diapazona (HDR) tehnoloģija rāda spilgtākas un reālistiskākas krāsas, turklāt izceļ vissīkākās detaļas. Viss kļūst dzīvīgāks – gan jaunākās filmas, gan tavs iecienītākais seriāls.
AppleTV 4K HDR

Milzumdaudz 4K HDR satura.

Ziņas un sports tagad dzīvo šeit Otseülekannetena.

AppleTV tiešraidē sniedz Tev iemīļotāko saturu - no sporta pārraidēm un jaunākajām ziņām, līdz iecienītākajiem seriāliem.
AppleTV

Aplikācijas. Tā tagad skatās TV.

Aplikācijas ir atnesušas televīzijai brīvību, un nu tu vari precīzi izvēlēties, ko un kad skatīsies. Ar aplikācijām vari piekļūt dažnedažādām lietām – skatīties kases grāvējus un seriālus, sekot laika ziņām, vai pavingrot istabas vidū. Piedāvājumā ir arī pārraides bērniem, mūzikas pasākumu tiešraides, koncerti, podkāsti un daudz kā cita.
AppleTV

Visas Jūsu iecienītākās programmas pieejamas straumēšanā.

AppleTV shows

Kontrolē TV ar Touch tehnoloģiju.

Apple TV Remote ir precīza Touch virsma, tāpēc ar īkšķi vari ātri un precīzi atrast visu, ko vēlies. Vari arī regulēt skaļumu televizorā vai A/V uztvērējā. Un pateicoties Bluetooth, pultij nav obligāti jābūt vērstai pret televizoru. Apple TV uztver tavas komandas no jebkuras vietas telpā.
AppleTv Remote

App Store. Ne tikai
spēles un jautrība.

Ikviens Apple TV skatītājs App Store atradīs kaut ko tieši sev. Līdzās tādām izklaides aplikācijām kā Netflix, Amazon Prime Video, MUBI un TED piedāvājumā ir arī tūkstošiem populāru sporta, fitnesa un dzīvesstila aplikāciju. Un protams – tavas mīļākās spēles. A10X Fusion procesors parūpēsies, lai tas viss darbotos vienmērīgi un vienkārši skaisti. Pievieno vēl arī piederumus – spēļu vadības ierīces un austiņas, un tavi spēļu piedzīvojumi pakāpsies jaunā līmenī.
AppleTV
Sky
Sky: Sky ir romantisks un sociāls piedzīvojums. Izpēti šo mistisko piedzīvojumu parku kopā ar draugiem!

Tavas bildes, video un mūzika.
Tas viss tavā TV.

Uz lielā ekrāna aplūko savas bildes no iCloud Photo Library vai kopīgajiem albumiem. Pieslēdz Apple Music savam mājas kinoteātrim. Un ar AirPlay ļauj arī saviem draugiem un radiem parādīt savas bildes un video.
AppleTV

Foto un video

Memories meistarīgi sakārto tavu labāko bilžu un video kolekcijas, bet Apple TV ļauj tās aplūkot 4K košumā. Arī ar Live Photo veidotās kustīgās bildes tu vari parādīt uz lielā ekrāna.
AppleTV

Apple Music

Ar Apple Music tavās rokās ir vairāk nekā 50 miljoni dziesmu, kā arī mūzikas video – gan 80. un 90. gadu, gan aktuālie hiti. Un tas viss – tavā Apple TV. Izklaidē viesus, klausies savā nodabā, skaties video un atklāj jaunu, lielisku mūziku kopā ar radiem un draugiem
AppleTV

Rādi bildes, prezentācijas, interneta lapas un vēl visu ko.

AirPlay ir vienkāršs veids, kā tev un taviem viesiem ērti un bez vadiem parādīt jebko no savas iOS ierīces. Turklāt patiešām iespaidīgi – uz lielā ekrāna.
AppleTV

Pieskati savu gudro māju ar Apple TV.

Aizver garāžas durvis. Kontrolē mājas apsildi vai gaisa kondicionēšanu. Pārbaudi, vai durvis tiešām ir aizslēgtas. Apple TV ļaus tev ar savu iOS ierīci un Home aplikāciju attālināti kontrolēt ar HomeKit saderīgos piederumus.