Biznesa risinājumi

Pierakstieties iDeal biznesa jaunumiem un katru mēnesi saņemiet īpašos piedāvājumus savam uzņēmumam! Pierakstieties jaunumiem!

iDealBusiness


Aicinām uz brokastīm ar iDeal biznesa komandu!

Iepriecināsim ar dāvanu!


Uz brokastīm ir aicināts uzņēmuma pārstāvis. Plašāku informāciju sniegsim individuāli.

Pieteikties

 

Sazinieties ar savu Apple menedžeri

Strādājam darba dienās no 09:00 līdz 18:00. Brīvdienās un svētku dienās atpūšamies.

Biznesa klientu
e-veikals


Apple biznesa risinājumi tieši jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Apmeklējiet e-veikalu

 

Jaunais

MacBook Air

''

Jau pieejams!

 

Jaunais

MacBook Pro 13''

''

Jau pieejams!

 

Atpirkums

Saņemiet atlaidi jaunu Apple iekārtu iegādei.

Iesniedziet sarakstu ar uzņēmuma vecajām iekārtām. Saņemiet piedāvājumu. Nododiet vecās iekārtas.

Uzzināt vairāk par ierīču atpirkšanu

 

Īpašu konfigurāciju pasūtīšana

Jūs varat pasūtīt ar personalizētu konfigurāciju visus Mac datorus. Konsultēsim un palīdzēsim izvēlieties vēlamo konfigurāciju.

Vairāk

 

Realizējiet savas idejas ar Apple

Apple ir viss, kas nepieciešams jūsu biznesam. Neticama mobilitāte, ilgs akumulatora darbības laiks un tehniskās iespējas.
Tas viss ir iepakots vienā augstas kvalitātes korpusā ar lieliskām ekstrām.

 • Izmantojiet Apple daudzpusīgo risinājumu priekšrocības dažādos produktos un pilnveidojiet sava uzņēmuma IT risinājumus. Izmantojot AirDrop, AirPrint, HandOff un Time Capsule, jūs redzēsiet, cik viegli ir strādāt ļoti efektīvi un mobili.

  MacOS un Windows sadarbība

  Tāpat kā ar Windows datoriem, jūs varat bez maksas vai caur dažādiem savienotājiem savienot savu Mac ar printeri un sava uzņēmuma iekštīklu. Visas sistēmas darbojas labi, un failu pārsūtīšana un to pašu vai līdzīgu programmu izmantošana darbojas lieliski. Mac datori var piekļūt arī Microsoft Exchange Server kontiem.

  Varat izmantot Microsoft Office programmatūru, pie kuras esat jau pieradis

  Izmantojot Mac datoru, varat izvēlēties, kuru biroja programmatūras pakotni vēlaties izmantot. Apple piedāvā pilnīgi bezmaksas iWork (Pages, Numbers, Keynote) risinājumu, kuru ir ļoti viegli izmantot. Tas arī lieliski savienojas ar datoru ar citām Apple ierīcēm un iCloud. Tomēr, ja jūsu darbam nepieciešama Microsoft Office programmatūra, jūsu Mac ir arī lieliski saderīgs ar, piemēram, Office 365 risinājumu, piedāvājot tādu pašu dizainu un funkcionalitāti, kādu esat izmantojis gadiem ilgi.

  Ieguldījums Mac datorā atmaksājas

  Ilgtermiņa sadarbībai mēs varam piedāvāt lieliskus cenu risinājumus Apple produktiem. Mēs arī esam pārliecināti, ka varam pārliecināt jūs, ka ieguldījumi Apple produktos patiešām atmaksājas, un ne tikai par nepārspējamu lietošanas ērtumu vai ātrumu un izturību. Papildus tam, Mac datori saglabā savu cenu lielisku turpmākajos gados.

  Biznesa lietojumprogrammas

  Mac lietojumprogrammu galvenā ideja un uzsvars ir nodrošināt pilnīgu lietošanas ērtumu ikdienas darbā. Lietojumprogrammas ir izstrādātas, lai ietaupītu jūsu laiku un palielinātu efektivitāti. Neatkarīgi no tā, vai sinhronizējat failus, grupas zvanus vai koplietotus kontaktus un pasākumus, MacOS vienmēr darbojas ātri un nevainojami.

  Lieliska aparatūra un vēl labāka lietotāja pieredze

  Mac datori ir ne tikai garantēta jauka un izcila dizaina kombinācija. Tas ir izstrādāts tā, lai izturētu skarbos apstākļus visas dienas garumā un vienmēr piedāvātu 100% veiktspēju. Pateicoties alumīnija korpusam, tas piedāvā izcilu izturību apvienojumā ar minimāliem izmēriem un svaru, ko gandrīz nekad nejūtat.

  Jo jums ir iPhone

  Apple produktu ekosistēma ir viens no vismodernākajiem risinājumiem IT pasaulē. Saziņa starp dažādām ierīcēm ļauj strādāt ātri, ērti un nesūtot kaitinošus pielikumus un failus.

 • iOS ir veidots tā, lai lietotājiem sniegtu maksimālas iespējas iegūt labākos rezultātus neatkarīgi no atrašanās vietas. Ar vienkāršu, intuitīvu saskarni, jaudīgām iebūvētām funkcijām un lielisku stabilitāti iOS piedāvā uzticamu un novatorisku platformu.

  iOS bizness: 10 iemesli, kāpēc?

  Visi iPhone un iPad izmanto iOS operētājsistēmu. Izmantojot jaudīgas un daudzpusīgas funkcijas, lietotāji var brīvi sazināties, kopīgot un sadarboties neatkarīgi no atrašanās vietas - protams, tas viss notiek ar Apple vienkāršību.

  Pievilcīgas lietotāju ērtības

  Kopš brīža, kad paņemat savu iOS ierīci, ir skaidrs, kā to izmantot. Tas ir tāpēc, ka operētājsistēmā iOS ir iekļauts interfeiss “Multi-Touch”, lai kontrolētu tālruni. Pati ierīce paliek neuzkrītoši fonā un ļauj pilnībā koncentrēties uz savu darbību. Sākot ar iebūvētām lietojumprogrammām un beidzot ar tūkstošiem lejupielādējamu lietojumprogrammu. Ar Siri palīdzību no sapulču plānošanas līdz videozvaniem, izmantojot FaceTime. Viss ir vienkāršs, intuitīvs un saprotams.

  Unikālas funkcijas

  Visaptverošs produkta dizains ļauj jums piedāvāt unikālas funkcijas. Aparatūra un programmatūra ir paredzēta viena otrai, lai nodrošinātu lieliskas lietotāja ērtības, kas rada priekšstatu par piegādi tikai ar datiem, nevis ar fizisku tehnoloģisku ierīci. Izmantojot AirDrop, varat tikai dažus pieskārienus koplietot kontaktus ar kolēģi. Izmantojot AirPlay risinājumu un Apple TV, varat dalīties savās idejās ar lielāku auditoriju. Izmantojot FaceTime, jūs ļaujat saviem kolēģiem redzēt tās pašas lietas, kuras redzat no attāluma. Tikai ar iOS.

  Izcili programmatūras atjauninājumi

  iOS piedāvā lielisku atbalstu programmatūras atjauninājumu veidā. Izstrādājot programmatūru un jaunas funkcijas, Apple vienmēr nodrošina tūlītējus programmatūras atjauninājumus visām ierīcēm, lai visiem lietotājiem un IT nodaļām nodrošinātu jaunākos risinājumus. Visi programmatūras atjauninājumi ir bezmaksas un vienlaicīgi pieejami plašam atbalstīto ierīču lokam.

  Kontrolēta lietojamība

  Neatkarīgi no tā, vai jūsu uzņēmums izmanto desmit vai desmit tūkstošus ierīču, vai ierīces pieder darba devējam vai darbiniekam, iPhone un iPad ierīces var izmantot bez IT nodaļas iejaukšanās. iOS ļauj ļoti viegli iestatīt visas ierīces tieši no kastes. Aktivizēšana, konfigurēšana un savienošana ar uzņēmuma pakalpojumiem ir iespējama nekavējoties un bez IT nodaļas palīdzības.

  Biznesa klases drošība

  iOS ietver uzlabotus drošības risinājumus, kas ļauj pilnībā kontrolēt ierīces, datus un lietojumprogrammas. Daudzi drošības elementi ir iepriekš konfigurēti. Papildu funkcijas ir viegli pārvaldāmas, lai nodrošinātu pareizos risinājumus jūsu biznesam.

  Visaptveroša ziņošana

  iOS nodrošina visus rīkus, lai iestatītu, izmantotu un pārvaldītu iOS ierīces, nezaudējot lietošanas ērtumu. Izmantojot iOS un iebūvēto trešo personu mobilo ierīču pārvaldību (MDM), jūs varat bezvadu režīmā pārvaldīt ierīces un iestatīt dažādas lietojumprogrammas, piemēram, e-pasta kontus, WIFI, VPN savienojumus un pievienot sertifikātus.

  Inovatīvas iebūvētas lietojumprogrammas

  Ar iOS un tā arvien paplašinātajām funkcijām un iebūvētajām lietotnēm iPhone un iPad kļūst spēcīgāki un ērtāki biznesa lietotājiem. Tādas lietojumprogrammas kā Pasts, Kontakti, Kalendārs, Komentāri, Piezīmes ļauj jums turēt visu nepieciešamo pie rokas, lai netiktu izlaista neviena biznesa iespēja.

  App Store

  App Store ir vieta, kur varat atrast lietotnes praktiski jebkuram darbam vai uzdevumam. Lietojumprogrammas var iegādāties vairumtirdzniecībā un koplietot uzņēmuma darbiniekiem. Tas ir ļoti ērti lietotājam, un Apple pārliecinās, ka visu lietojumprogrammu funkcionalitāte ir tieši tāda, kāda atļauta. Īsāk sakot - viņi vienkārši strādā!

  Pielāgotas B2B lietojumprogrammas

  iOS ir lieliska platforma jaunu, pielāgotu lietotņu izstrādei. Izmantojiet Apple modernās iespējas izstrādātājiem, lai izveidotu tieši jūsu biznesam nepieciešamo lietotni. Izmantojot personiskās lietojumprogrammas, jūs varat automatizēt darbplūsmas, droši sazināties ar uzņēmuma iekšējiem datiem, piedāvāt pievilcīgus klientu risinājumus un daudz ko citu..

  iCloud

  iCloud ir gatavs sadarboties ar jums. Tas darbojas ar iWork lietotnēm gan iOS, gan OS X, tāpēc vienā ierīcē varat sākt ar Pages, Numbers vai Keynote un turpināt ar citu ierīci, kur jūs to pārtraucāt. Turklāt visi jūsu dokumenti ir pieejami, izmantojot iCloud, jebkurā ierīcē, ieskaitot datoru.

Lūdzu, rakstiet mums par sev interesējošajām Apple ierīcēm. Mēs sniegsim Jums plašāku informāciju un sagatavosim Jūsu uzņēmuma vajadzībām pielāgotu piedāvājumu.