Spēks un daile.

iPad Air viegli un brīnumaini tiek galā ar daudz ko tādu, kas datoram nav pa spēkam. Un tagad iPad Air iespējas ir vēl progresīvākas un daudzveidīgākas, jo funkciju ir vēl vairāk.

Pirkt

Dizains un displejs

Prieks acīm.
Bez gala un malas.

10,9 collu pilnekrāna Liquid Retina displejs.1 Un Touch ID ātrai, vieglai un drošai autentifikācijai

Veiktspēja

Jaudīgs sniegums ikvienam.

Ar A14 Bionic procesoru jaudas pietiks visam – gan ikdienas uzdevumiem, gan 4K video apstrādei un failu pārsūtīšanai ar USB-C.2

PAR 40%
ĀTRĀKS PROCESORS<
PAR 30%
ĀTRĀKA GRAFIKA

Apple Pencil

Atzīmē būtisko PDF failos, interneta lapās un citur.

Uzglezno portretu, veic piezīmes, pieraksti idejas un paveic vēl daudz ko citu.3

Magic Keyboard

Patīkamāka rakstīšana. Taustiņu aizmugurgaismojums. Iebūvēts skārienpaliktnis.

Ērtākā rakstīšana, kāda jebkad ir bijusi iPad, USB-C ports tiešai uzlādei, kā arī aizsardzība ierīcei no priekšpuses un aizmugures.4

iPadOS

IPad ir
izveidota jaudīga OS

iPadOS ir īpaši veidota iPad plašajam displejam un vērienam. Ar funkcijām, kas rokrakstam piešķir datorraksta iespējas.

VEIDO ATJAUTĪGĀKAS PIEZĪMES
DARBINI VAIRĀKAS APLIKĀCIJAS REIZĒ

Sakari

Kopā darbā,
klasē un sarunās.

Superātrs Wi‑Fi un LTE.4 Strādā un mācies attālināti, un vienmēr esi sakaros ar ģimeni un draugiem ar FaceTime HD kameru.5

AirPods

Visaptveroša skaņa vienmēr tev kabatā.

Ar AirPods Pro vari justies kā kinoteātrī, lai kurp arī dotos. Telpiska skaņa ar dinamisku galvas pozīcijas izsekošanu gādā, lai visaptverošās skaņas kanāli būtu tieši tur, kur tiem jābūt – pat tad, kad pagriez galvu vai pārvieto ierīci.6

AirPods

Automātiska pārslēgšanās starp ierīcēm

Lieto savas ierīces pārmaiņus bez kādas aizķeršanās un bez AirPods manuālas pārslēgšanas.7 Ja pabeigsi zvanu iPhone un paņemsi iPad, lai turpinātu skatīties filmu, AirPods automātiski pārslēgsies uz ierīci, ko lieto.

“Iegādājoties Apple ierīci, Apple TV ir iekļauts trīs mēnešus.*

Apple TV+ ir straumēšanas platforma, kas piedāvā Apple Originals – apbalvotus seriālus, aizraujošas drāmas, aktuālas dokumentālās filmas, izklaidējošas pārraides bērniem, komēdijas un ne tikai – un katru mēnesi tajā atradīsi ko jaunu.

iPad Air

 
no

679 €

Pirkt

Apple Watch

SE
no

299 €

Pirkt

Apple Watch

Series 6
no

429 €

Pirkt

AirPods Pro

 
no

259 €

Pirkt

1. Displejam ir noapaļoti stūri. Mērot pa diagonāli kā taisnstūri, iPad Air (4. paaudzes) ekrāna izmērs ir 10,86 collas. Faktiskais apskatāmais laukums ir mazāks.

2. Veiktspējas dati ir sniegti salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi.

3. Piederumi ir jāiegādājas atsevišķi.

4. Nepieciešams datu plāns. LTE ir pieejams atsevišķos tirgos; nodrošina ne visi operatori. Ātrums ir noteikts pēc teorētiskiem aprēķiniem un ir atkarīgs no lietošanas vides un operatora. Plašāku informāciju par LTE atbalstu jautā savam operatoram un meklē šeit: apple.com/ipad/LTE.

5. Lai veiktu FaceTime zvanus, zvanītājam un zvana saņēmējam ir nepieciešama ierīce ar FaceTime funkcionalitāti, kā arī Wi‑Fi savienojums. Pieejamība mobilo sakaru tīklā ir atkarīga no operatora politikas; var tikt piemērota maksa par datu pārraidi. Dažas funkcijas atsevišķās valstīs vai reģionos var nebūt pieejamas. Apskati pilnu sarakstu: apple.com/lv/ios/feature-availability Aplikācijas ir pieejamas App Store. Aplikāciju pieejamība var mainīties.

6. Darbojas ar AirPods Pro. Nepieciešams 12,9 collu iPad Pro (3. paaudzes vai jaunāks modelis), 11 collu iPad Pro, iPad Air (3. paaudzes vai jaunāks modelis), iPad (6. paaudzes vai jaunāks modelis) vai iPad mini (5. paaudzes).

7. Darbojas ar AirPods Pro, AirPods (2. paaudzes), Powerbeats, Powerbeats Pro un Beats Solo Pro. Nepieciešams iCloud konts, kā arī iPhone vai iPod ar jaunāko iOS versiju, iPad ar jaunāko iPadOS versiju vai Mac ar jaunāko macOS versiju.

8. Darbojas ar AirPods Pro, AirPods (2. paaudzes), EarPods, Powerbeats, Powerbeats Pro un Beats Solo Pro.

* 4,99 EUR mēnesī pēc bezmaksas izmēģinājuma beigām. Vienai _Family Sharing grupai ir pieejams viens abonements. Piedāvājums _ir spēkā 3 mēnešus pēc prasībām atbilstošās ierīces aktivizēšanas. _Plāns tiks automātiski atjaunināts, kamēr to neatcelsi. Ir spēkā ierobežojumi un citi noteikumi. Plašāka informācija: apple.com/promo.