Milzu lēciens Pro.

iPhone 12 Pro. A14 Bionic – visu laiku ātrākais viedtālruņu procesors Pro kameru sistēma neticami lieliskām bildēm vājā apgaismojumā. Nudien spīdošs lēciens uz priekšu.

Ceramic Shield tehnoloģija ar 4x labāku aizsardzību pret kritieniem.1

LiDAR portretiem nakts režīmā un jauna līmeņa AR

4K HDR ieraksts ar Dolby Vision līdz 60 kadriem sekundē

Super Retina XDR displejs

Kā padarīt mūsu spilgtāko ekrānu vēl labāku? Padarot to lielāku. Ar plakanajām sānu virsmām un elastīgo, īpaši radīto OLED jaunajā dizainā mums izdevās piepildīt ekrānu ar pārsteidzošām krāsām, spilgtumu un kontrastu līdz pat malai.

Pro kamera

Gan platleņķa, gan ultraplatleņķa kamerai tagad ir nakts režīms, un tās labāk nekā jebkad spēj uzņemt neticami labas bildes pustumsā. Ar LiDAR vari uzņemt portretus nakts režīmā. Un platleņķa kamera spēj izmantot par 27 % vairāk gaismas, lai tavas bildes būtu detalizētākas un asāk fokusētas gan dienā, gan naktī.

TrueDepth kamera.

Tagad nakts režīms ir arī priekšējai kamerai, lai pustumsā sīki izzīmētos un iegūtu dabisku toni tev vistuvākais un svarīgākais. TrueDepth kamerai nu ir arī Deep Fusion, Smart HDR 3 un Dolby Vision ieraksts. Tagad jebkurā gaismā būsi labākajā gaismā.

Pirmā kamera, kas jebkad ierakstījusi Dolby Vision formātā. Jaunas pro video iespējas.
Tikai ar iPhone.

iPhone 12 Pro veic lēcienu no 8 uz 10 bitu HDR ierakstu un tagad spēj tvert 700 miljonus krāsu, radot krietni reālistiskākus video. Taču ar to vēl nav gana, jo iPhone 12 Pro spēj ierakstīt Dolby Vision formātā, ko parasti izmanto kinostudijas. Tu vari pat rediģēt Dolby Vision video un ar AirPlay skatīties to uz lielā ekrāna, lai pamanītu vissīkākās izmaiņas.

Apple Watch

Pults vienmēr
pa rokai.

Ar Apple Watch vari attālināti vadīt mūziku, kas skan tavā telefonā, noknipsēt bildi ar iPhone kameru vai kontrolēt savu Apple TV. Šī nu reiz ir nenozaudējama tālvadības pults.

AirPods

Ņem līdzi telpisku skaņu, lai kur Tu dotos.

Ar AirPods Pro Tu vari it visur justies kā kinoteātrī. Telpiska skaņa ar dinamisku galvas pozīcijas izsekošanu gādā, lai visaptverošās skaņas kanāli būtu tieši tur, kur tiem jābūt – pat tad, kad pagriez galvu vai pārvieto ierīci.2

MagSafe aksesuāri

Uzliec telefonam magnētisku vāciņu, maciņu vai abus. Un uzlādē ātrāk bez vadiem. Magnēti ikreiz ideāli savietojas, lai bezvadu uzlāde notiktu raitāk.

Pat mazākajam sīkumam ir nozīme.

Labākie sakari visā pasaulē
iPhone 12 Pro ir līdz 20 5G joslu un līdz 32 LTE joslām – vairāk nekā jebkuram citam viedtālrunim – lai tu būtu sakaros teju ikvienā pasaules nostūrī.33

Divreiz vairāk vietas jau no sākta gala
iPhone 12 Pro datu krātuves ietilpība sākas no 128 GB – tagad divreiz vairāk vietas tavām bildēm un video.

Bildē, nebremzē
Tev patīk bildēt mirkli? iPhone tam gudri pielāgojas, paātrinot apstrādi, lai tu pagūtu notvert visu, kas svarīgs.

Telpiska skaņa ar Dolby Atmos
Skaņa kustas kopā ar tevi 3D telpā, radot sajūtu, ka notikumi risinās tev līdzās un visapkārt.

Pārstrādāti retzemju metāli magnētos
Visos iPhone 12 Pro magnētos izmantoti 100 % pārstrādāti retzemju metāli – pat MagSafe piederumiem.

Ūdensnoturīgs līdz 6 metru dziļumam, līdz 30 minūtēm.4

Iegādājoties iPhone 12 Pro, “Apple TV” ir iekļauts trīs mēnešus.*

Apple TV+ ir straumēšanas platforma, kas piedāvā Apple Originals – apbalvotus seriālus, aizraujošas drāmas, aktuālas dokumentālās filmas, izklaidējošas pārraides bērniem, komēdijas un ne tikai – un katru mēnesi tajā atradīsi ko jaunu.

iPhone 12 Pro

 
no

1179 €

Pirkt

Apple Watch

SE
no

299 €

Pirkt

Apple Watch

Series 6
no

429 €

Pirkt

AirPods Pro

 
no

259 €

Pirkt

1. Apgalvojuma pamatā ir iPhone 12 Pro Ceramic Shield ekrāna salīdzinājums ar iepriekšējās paaudzes iPhone risinājumiem.

2. Darbojas ar AirPods Pro. Nepieciešams 12,9 collu iPad Pro (3. paaudzes vai jaunāks), 11 collu iPad Pro, iPad Air (3. paaudzes vai jaunāks), iPad (6. paaudzes vai jaunāks) vai iPad mini (5. paaudzes).

3. Nepieciešams datu plāns. 5G un LTE ir pieejams atsevišķos tirgos; nodrošina ne visi operatori. Ātrums ir atkarīgs no lietošanas vides un operatora. Plašāku informāciju par 5G un LTE atbalstu jautā savam operatoram un meklē šeit: apple.com/iphone/cellular.

4. iPhone 12, iPhone 12 Pro ir iPhone 12 Pro Max ir noturīgi pret šļakatām, ūdeni un putekļiem un ir pārbaudīti kontrolētos laboratorijas apstākļos; iPhone 12, iPhone 12 Pro ir iPhone 12 Pro Max iegūstot IEC standartam 60529 atbilstošu novērtējumu IP68 (maksimālais dziļums 6 metri, līdz 30 minūtēm). Noturīgums pret šļakatām, ūdeni un putekļiem nav nemainīgs un var mazināties parasta nolietojuma dēļ. Nemēģini uzlādēt samirkušu iPhone. Norādes par tīrīšanu un žāvēšanu ir atrodamas lietotāja rokasgrāmatā. Uz šķidruma nodarītiem bojājumiem garantija neattiecas.

* 4,99 EUR mēnesī pēc bezmaksas izmēģinājuma beigām. Vienai Family Sharing grupai ir pieejams viens abonements. Piedāvājums ir spēkā 3 mēnešus pēc prasībām atbilstošās ierīces aktivizēšanas. Plāns tiks automātiski atjaunināts, kamēr to neatcelsi. Ir spēkā ierobežojumi un citi noteikumi. Plašāka informācija: apple.com/promo.