Mac un iPhone -
radīti Tavam biznesam
Apple produkti palīdzēs attīstīt biznesu, jo Apple ierīces un aplikācijas sniedz darbiniekiem papildus jaudu un elastību veikt jebkuru uzdevumu, neatkarīgi no tā, vai vadi mazu, vidēju vai lielu starptautisku uzņēmumu.
Uzzini vairāk
Uzlabo savas komandas produktivitāti ar Apple M1 čipu.
Mac biznesam. Īpaši jaudīgs, pateicoties Apple M1 čipam.
Četri jaudīgi čipi - M1, M1 Pro, M1 Max un M1 Ultra - piedāvā zibenīgi ātru datu apstrādi un neticamu jaudas efektivitāti.
Apple silicon sistēma paceļ jaunā līmenī. Izvēlies starp četriem jaudīgiem čipiem - M1, M1 Pro, M1 Max un M1 Ultra, kas piedāvā zibenīgi ātru datu apstrādi un neticamu jaudas efektivitāti. Apple silicon ir sasniegums, kas radīts Tavas komandas sasniegumiem.
 • Līdz pat 2x ātrāka Excel darbība
 • Līdz pat 50% ātrāka web aplikāciju reakcija
 • Līdz pat 2x ātrāka pārlūkprogrammu grafiku veiktspēja
Uzzini vairāk
Ar 16 miljardiem tranzistoru Apple M1 procesora sistēma (SoC) integrē CPU, GPU, Neural Engine, I/O un vēl vairāk elementu vienā mazā mikroshēmā.
Aizvērt
M1 ir pirmais čips, kas izstrādāts īpaši Apple. Tagad Mac ar 8 kodolu CPU, līdz 8 kodolu GPU un 16 kodolu Neural Engine, I/O un vēl vairāk elementu vienā mazā mikroshēmā.
M1 Pro ir pilnīgi jauns profesionalitātes līmenis – Mac ar 10 kodolu CPU, līdz 16 kodolu GPU, 16 kodolu Neural Engine. Tas nodrošina 1,7 reizes lielāku maksimālo veiktspēju nekā jaunākais 8 kodolu portatīvā datora procesors ar tādu pašu jaudu. Ar M1 Pro jūs viegli tiksiet galā pat ar vissarežģītākajiem projektiem.
M1 Max ir visu laiku jaudīgākais profesionālā portatīvā datora čips.
Čipam ir 10 kodolu CPU, līdz 32 kodolu GPU un 16 kodolu Neural Engine. M1 Max, darbojoties maksimālā režīmā, nodrošina lielāku veiktspēju un izmanto par 40% mazāk enerģijas nekā kompakts profesionāls dators ar atsevišķu augstas veiktspējas GPU.
Visjaunākais M1 Ultra - jaudīgākais čips personālo datoru vēsturē.
M1 Ultra apvieno līdz 20 augstas veiktspējas un augstas energoefektivitātes CPU kodolu, kas nodrošina industrijas labākos veikstspējas rādītājus uz vatu. Līdz 64 kodolu GPU nodrošina superjaudīgu grafikas veiktspēju. Bet līdz pat 32 kodolu Neural Engine veic līdz 22 triljoniem darbību sekundē, kas paātrina mašīnmācīšanos. Salīdzinājumā ar ātrāko 16 kodolu PC procesoru, M1 Ultra piedāvā līdz pat 90% labāku veikstpēju tajā pašā jaudas diapozonā. Turklāt M1 Ultra sasniedz PC procesora maksimālo veiktspēju ar 100 vatu jaudas ekonomiju.
Jaunā 16 collu MacBook Pro pat līdz
21 st.
Akumulators, kas darbojas visu dienu
Jaunajam MacBook Air ar M1 čipu akumulators darbojas līdz 18 stundām, bet jaunajam 16 collu MacBook Pro pat līdz 21 stundai.
Uzzini vairāk
Jaunā MacBook Air akumulators var darboties līdz
18 st.
Jaunā 16 collu MacBook Pro pat līdz
21 st.
Akumulators, kas darbojas visu dienu

Pateicoties Apple silicon sistēmai un macOS Monterey, portatīvo datoru akumulators darbojas līdz pat 21 stundai no vienas uzlādes.

Pārsteidzošais akumulatora darbības laiks ļauj MacBook Air darboties līdz pat 18 stundām, sniedzot brīvību strādāt, kur, kā un cik ilgi vēlies.

Aizvērt
Līdz 5 reizēm ātrāka grafika
Jaunajam MacBook Air ar M1 čipu ir pasaulē ātrākā integrētā video apakšsistēma portatīvajā datorā.
MacBook Air ar M1 var tikt galā ar lielāku grafikas projektu slodzi nekā jebkad agrāk. Pirmo reizi satura veidotāji var rediģēt un bez traucējumiem atskaņot vairākas 4K video straumes, nesamazinot kvalitāti.
Uzzini vairāk
14 un 16 collu MacBook Pro var konfigurēt ar M1 Pro un M1 Max čipiem, kas nodrošina nepārspējamu veiktspējas līmeni.
 • Varēsiet pārvaldīt miljoniem 3D modeļu programmā Cinema 4D
 • rediģēt līdz septiņām 8K ProRes video straumēm programmā Final Cut Pro
 • vai koriģēt 8K 4444 ProRes video krāsas HDR formātā. Aizmirsti par profesionālām montāžas studijām.
Jaunais MacBook Pro ar visu laiku labāko portatīvā datora ekrānu
Liquid Retina XDR – visu laiku labākais portatīvā datora ekrāns ar ārkārtīgi dinamisku izšķirtspēju un 1 000 000:1 kontrasta koeficientu. Katrs MacBook Pro displejs ir kalibrēts rūpnīcā. Tajos integrēti profesionāli atsauces režīmi HDR krāsu korekcijai, fotografēšanai, dizainam un sagatavošanai drukāšanai.
Aizvērt
Neaptverama atmiņas ietilpība
MacBook Air ar M1 čipu var ietilpt līdz 16 GB, bet MacBook Pro ar M1 Max čipu līdz 64 GB īpaši ātras kopējās atmiņas, lai viss darbotos nevainojami un bez traucējumiem.
Uzzini vairāk
Neaptverama atmiņas ietilpība
 • MacBook Air ar M1 čipu
 • MacBook Pro ar M1 Max čipu
 • līdz 16 GB īpaši ātru operatīvo atmiņu
 • līdz 64 GB īpaši ātru operatīvo atmiņu
 • līdz 2 TB SSD
 • līdz 8 TB SSD
Šī vienlaikus liela joslas platuma un zema latentuma atmiņa ļauj lietojumprogrammām efektīvi koplietot datus ar CPU, GPU un Neural Engine, lai viss darbotos vienmērīgi un bez traucējumiem.
Aizvērt
Jaunie Mac lieliski darbojas ar jau labi zināmām programmām
Mac lieliski darbojas:
Aplikāciju jauda Tavam darbam
Mac lieliski tiks galā ar visām uzņēmuma produktivitātes un sadarbības aplikācijām, sākot no Microsoft 365 un Google Workspace, beidzot ar Zoom un Dropbox. Pateicoties Apple M1 čipam, ar Mac varēsi lietot arī iPhone un iPad aplikācijas.
Mac un iPhone - radīti viens otram
Mac darbojas tieši tāpat kā citas darbinieku iemīļotās Apple ierīces, un to savienojamība ir ideāla. Kopē un ielīmē starp ierīcēm. Izmanto Handoff funkciju, lai sāktu rakstīt e-pastu vienā un pabeigtu citā ierīcē. Un atbildi uz zvaniem jebkur.
Pateicoties to daudzajām kopīgajām fukcijām un aplikācijām, Mac un iPhone tandēms ļaus būtiski palielināt produktivitāti. Kopē un ielīmē no vienas ierīces otrā. Skenē dokumentu ar telefonu un saglabā to datorā. Atbildi uz zvaniem jebkur.
Uzzini vairāk
Atbildi uz zvaniem un sūti īsziņas tieši no Mac
Izmantojot Mac kopā ar iPhone, vari saņemt īsziņas, zvanus un atbildēt uz tiem savā datorā. Veikt zvanus, izmantojot Mac, ir tikpat vienkārši kā ar iPhone – izvēlies tālruņa numuru savā kontaktpersonu sarakstā, ziņojumā, kalendārā vai pārlūkprogrammā.
Universāla failu kopēšana
Kopē tekstu, fotoattēlus vai video vienā Apple ierīcē un ielīmē tos citā.
Handoff funkcija
Raksti e-pasta ziņojumu savā iPhone tālrunī, bet vēlies to pabeigt Mac datorā? Vai arī sāki gatavot pārskatu Mac, bet vēlies to turpināt savā iPhone ceļā uz sanāksmi? Ar Handoff funkciju tas ir iespējams. Kad Apple ierīces atrodas tuvu viena otrai, vienā ierīcē paveiktais automātiski tiek pārsūtīts uz otru.
Skenē vai fotografē pa taisno savā Mac
Ar savu iPhone tālruni fotografē tuvumā esošu objektu vai skenē dokumentu, un tas automātiski parādīsies Tavā Mac datorā.
AirDrop funkcija
AirDrop funkcija atvieglo failu koplietošanu starp Mac un iPhone. Ar pāris vienkāršiem klikšķiem izvēlieties failu jebkurā Mac mapē un, izmantojot AirDrop, nosūti uz jebkuru tuvumā esošu Mac, iPhone vai iPad. Tā kā AirDrop funkcija darbojas vienādranga tīklā (peer to peer), vari pārsūtīt datus no iPhone uz Mac bez vadiem vai interneta savienojuma.
Aizvērt
Pāriet uz jaunu Mac datoru?
Vieglāk par vieglu!
Mac - gatavs lietošanai
Ar Apple Business Manager iespējams viegli aktivizēt un pārvaldīt ierīces, neatkarīgi no tā, vai darbinieks ir turpat pilsētā vai arī otrā pasaules malā.
Ar Apple Business Manager palīdzību, ierīces iespējams nosūtīt pa taisno darbiniekiem, un tās lieliski strādās uzreiz pēc izpakošanas bez jebkādas manuālas iestatīšanas. Apple Business Manager ļaus pārvaldīt uzņēmuma ierīces viegli un droši, neskatoties uz to, vai uzņēmums lieto 10 vai 10 000 Apple produktu.
Mac - lieliska izvēle uzņēmumiem bez IT
Intuitīvais un viegli pārvaldāmais Mac ir lielisks risinājums uzņēmumiem bez pastāvīga IT atbalsta.
Mac lietošana ir intuitīva un viegli pārvaldāma. Vienkāršotā uzstādīšana un Apple’s Migration Assistant fukcija palīdzēs ātri sagatavot Mac darbam. Ierīču uzticamā uzbūve nepievils, tāpēc produkti īpaši piemēroti uzņēmumiem bez pastāvīga IT atbalsta.
Uzzini vairāk
Aizvērt
Iebūvēta drošība
Mac ir radīts, lai pasargātu personas datus un korporatīvo informāciju.

Mac ir pasaulē drošākais personālais dators, pateicoties tādām iebūvētām fukcijām kā aplikāciju drošības pārbaude, reāla laika šifrēšana, Touch ID un Gatekeeper.

Kā tikko ierīces ir aktivizētas, IT tās var pārvaldīt un aizsargāt korporatīvos datus, pateicoties iebūvētām drošības funkcijām un papildus mobilo ierīču pārvaldības rīkiem. Kopējā aplikāciju platforma ļauj konfigurēt un pārvaldīt iestatījumus.

Uzzini vairāk
Secure Enclave
Kopprocesors nodrošina mikroshēmu līmeņa pamatu kritiskām drošības funkcijām, piemēram, Touch ID un Apple Pay, kas ar M1 darbojas ātrāk nekā jebkad agrāk.
Īpašs šifrēšanas modulis
Uzlabots šifrēšanas standarts AES (Advanced Encryption Standart) aizsargā šifrēšanas kodus un nodrošina izcilu datu aizsardzību.
Activation Lock
Šī funkcija palīdz aizsargāt Mac pat tad, ja tas pazaudēts, nozagts vai radusies kļūda, un ievērojami palielina jūsu iespējas to atgūt. Ja ierīce tiek pazaudēta, varat to attālināti bloķēt un dzēst visus privātos datus, lai aizsargātu savu informāciju. Ieslēdziet arī Lost mode, lai redzētu pazaudētās ierīces atrašanās vietu.
Aizvērt
Ilgtermiņā Mac izmaksā mazāk
Mazākas tehniskā atbalsta izmaksas, mazāk papildus programmu un mazāks ierīces vērtības kritums padara Mac izdevīgāku ilgtermiņā.
Mazākas tehniskā atbalsta izmaksas, mazāk papildus programmu un mazāks ierīces vērtības kritums ir tikai daži no ieguvumiem. Salīdzinot ar PC datoru, Mac ieekonomēs 843€ trīs gadu laikā.
Uzzini vairāk
Aizvērt
Uzzini vairāk par Apple piedāvājumiem biznesam
Sazinies ar mums
Aizvērt
Mac jebkuram darbam
Cena no (bez PVN)
1859 €
Ikmēneša maksājums no (bez PVN)
62.0 €/mēn.
Cena no (bez PVN)
2272 €
Ikmēneša maksājums no (bez PVN)
75.0 €/mēn.
Cena no (bez PVN)
941 €
Ikmēneša maksājums no (bez PVN)
31.0 €/mēn.
Cena no (bez PVN)
1206 €
Ikmēneša maksājums no (bez PVN)
40.0 €/mēn.
Cena no (bez PVN)
1239 €
Ikmēneša maksājums no (bez PVN)
41.0 €/mēn.
Cena no (bez PVN)
1421 €
Ikmēneša maksājums no (bez PVN)
47.0 €/mēn.
Cena no (bez PVN)
1693 €
Ikmēneša maksājums no (bez PVN)
56.0 €/mēn.
Cena no (bez PVN)
677 €
Ikmēneša maksājums no (bez PVN)
23.0 €/mēn.
Cena no (bez PVN)
000 €
Ikmēneša maksājums no (bez PVN)
00.0 €/mēn.

14,2”

Liquid Retina XDR displejs

16,2”

Liquid Retina XDR displejs

13,3”

Retina displejs

13,3”

Retina displejs

24”

4.5K Retina displejs

24”

4.5K Retina displejs

27”

5K Retina displejs

Apple M1 Pro čips vai Apple M1 Max čips

Apple M1 Pro čips vai Apple M1 Max čips

Apple M1 čips

Apple M1 čips

Apple M1 čips

Apple M1 čips

Līdz

Intel

Core i9 procesors

Apple M1 čips

Intel

Xeon W procesors

Līdz

10 kodolu

CPU

10 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

Līdz

10 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

Līdz

28 kodolu

CPU

Līdz

32 kodolu

GPU

Līdz

32 kodolu

GPU

Līdz

8 kodolu

GPU

8 kodolu

GPU

7 kodolu

GPU

8 kodolu

GPU

Līdz

ADM

Radeon Pro 5700 XT GPU

8 kodolu

GPU

Līdz

AMD

Radeon Pro W6800X Duo GPU

Līdz

64 GB

vienotās atmiņas

Līdz

64 GB

vienotās atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

128 GB

atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

1,5 TB

atmiņas

Līdz

8 TB

datu glabāšanai

Līdz

8 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

1 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

8 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

8 TB

datu glabāšanai

Līdz

17 st.

ar vienu uzlādi

Līdz

21 st.

ar vienu uzlādi

Līdz

18 st.

ar vienu uzlādi

Līdz

20 st.

ar vienu uzlādi

Touch ID

Touch ID

Touch ID

Touch Bar un Touch ID

Magic Keyboardar Lock Key

Pieejama ar Touch ID

Magic Keyboard ar Touch ID

Magic Keyboard

Svars

1,6 kg

Svars

2,1 kg

Svars

1,29 kg

Svars

1,4 kg

Svars

4,46 kg

Svars

4,48 kg

Svars

8,92 kg

Svars

1,2 kg

Svars

18,0 kg vertikālās konfigurācijas korpusam; 17,6 kg horizontālās konfigurācijas korpusam

Displejs

14,2 collu (pa diagonāli) displejs ar mini-LED aizmugur­gaismojumu

Liquid Retina XDR displejs

3024x1964 pikseļi

XDR spilgtums: 1000 niti pastāvīgi pilnekrānā, 1600 nitu spilgtuma maksimums (tikai HDR saturam)

SDR spilgtums: maksimālais spilgtums 500 niti

Plašs krāsu spektrs (P3)

True Tone tehnoloģija

ProMotion tehnoloģija adaptīvai atsvaidzināšanas frekvencei līdz 120 Hz

16,2 collu (pa diagonāli) displejs ar mini-LED aizmugur­gaismojumu

Liquid Retina XDR displejs

3456x2234 pikseļi

XDR spilgtums: 1000 niti pastāvīgi pilnekrānā, 1600 nitu spilgtuma maksimums (tikai HDR saturam)

SDR spilgtums: maksimālais spilgtums 500 niti

Plašs krāsu spektrs (P3)

True Tone tehnoloģija

ProMotion tehnoloģija adaptīvai atsvaidzināšanas frekvencei līdz 120 Hz

13,3 collu (pa diagonāli) displejs ar LED aizmugur­gaismojumu un IPS tehnoloģiju

Retina displejs

2560x1600 pikseļi

400 nitu spilgtums

Plašs krāsu spektrs (P3)

True Tone tehnoloģija

13,3 collu (pa diagonāli) displejs ar LED aizmugur­gaismojumu un IPS tehnoloģiju

Retina displejs

2560x1600 pikseļi

500 nitu spilgtums

Plašs krāsu spektrs (P3)

True Tone tehnoloģija

24 collu (pa diagonāli) displejs ar LED aizmugur­gaismojumu

4.5K Retina displejs

4480x2520 pikseļi

500 nitu spilgtums

Plašs krāsu spektrs (P3)

True Tone tehnoloģija

24 collu (pa diagonāli) displejs ar LED aizmugur­gaismojumu

4.5K Retina displejs

4480x2520 pikseļi

500 nitu spilgtums

Plašs krāsu spektrs (P3)

True Tone tehnoloģija

27 collu (pa diagonāli) displejs ar LED aizmugur­gaismojumu
Konfigurējams ar nanotekstūras stiklu

5K Retina displejs

5120x2880 pikseļi

500 nitu spilgtums

Plašs krāsu spektrs (P3)

True Tone tehnoloģija

Atbalsts vienam displejam ar izšķirtspēju līdz 6K un vienam displejam ar izšķirtspēju līdz 4K (jāiegādājas atsevišķi)

Atbalsts līdz 12 4K displejiem, sešiem 5K displejiem vai sešiem Pro Display XDR atkarībā no izvēlētās konfigurācijas (displeji jāiegādājas atsevišķi)

Kamera

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

720 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

720 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera

Bezvadu sakari

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ac Wi‑Fi

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ac Wi‑Fi

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

Porti

Trīs Thunderbolt 4 (USB‑C) porti

HDMI ports

SDXC kartes slots

Trīs Thunderbolt 4 (USB‑C) porti

HDMI ports

SDXC kartes slots

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Konfigurējams ar Gigabit Ethernet

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi USB 3 porti

Gigabit Ethernet

Du „Thunderbolt 3“ (USB‑C) prievadai

Četri USB‑A porti

Gigabit Ethernet vai 10 Gb Ethernet

SDXC kartes slots (UHS‑II)

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi USB‑A porti

HDMI 2.0 ports

Gigabit Ethernet

Līdz 12 Thunderbolt 3 (USB‑C) portiem atkarībā no izvēlētās konfigurācijas

Divi USB 3 porti

Divi 10 Gb Ethernet porti

Astoņi PCI Express paplašināšanas sloti (slotu pieejamība ir atkarīga no izvēlētās konfigurācijas)

Juridiskās piezīmes

Atsevišķām aplikācijām var būt nepieciešama abonēšana, aplikāciju pieejamība var atšķirties atkarībā no reģiona.

Handoff funkcija darbojas ar iPhone un iPad ierīcēm, kam ir operētājsistēma iOS 8, iPadOS vai jaunākas versijas.

Ekrāna izmērs tiek norādīts pa diagonāli.

1 GB = 1 miljards baitu un 1 TB = 1 triljons baitu; faktiskā ietilpība pēc formatēšanas ir mazāka.

Akumulatora darbības laiks atkarīgs no lietošanas un konfigurācijas. Vairāk informācijas apple.com/lv/batteries.

Testēšanu veica Apple 2020. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides MacBook Air datorus ar Apple M1 čipu un 8 kodolu GPU, kas konfigurēti ar 8 GB RAM un 512 GB SSD. Apple TV filmu demonstrēšanas testā akumulatora darbības laiks tiek mērīts, atskaņojot HD 1080 p saturu ar displeja spilgtumu, iestatītu uz 8 klikšķiem no apakšas. Akumulatora darbības ilgums ir atkarīgs no lietojuma un konfigurācijas. Plašāka informācija: apple.com/lv/batteries.

Vairāk par iCloud - https://www.apple.com/icloud/

Testēšanu veica Apple 2022. gada februārī, izmantojot pirmsizlaides Mac Studio datorus ar Apple M1 Max, 10 kodolu CPU un 32 kodolu GPU un pirmsizlaides Mac Studio datorus ar Apple M1 Ultra, 20 kodolu CPU un 64 kodolu GPU. Veiktspēja tika novērtēta, izmantojot nozares standarta etalonvērtības. 10 kodolu PC galddatoru CPU veiktspējas dati, kas iegūti, testējot Core i5-12600K ar DDR5 atmiņu. 16 kodolu PC galddatoru CPU veiktspējas dati, kas iegūti, testējot Core i9-12900K ar DDR5 atmiņu. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno Mac Studio veiktspēju.