Bezmaksas piegāde pakomātos.

Apmācības

Koolitaja

Mūsu jaunākā inovācija. Jūs.

iDeal apmācības ir lielisks veids, kādā padziļināt jūsu zināšanas par dažādiem Apple produktiem un to sniegtajām iespējām, kā arī par to, kā tos vispilnvērtīgāk izmantot.


Apmācības ir piemērotas ikvienam - tiem, kuriem Apple pasaule pagaidām ir nepazīstama, kā arī jau pieredzējušiem lietotājiem.

Mūsu profesionālie pasniedzēji iepazīstinās jūs ar dažādām tēmām, kas skars gan MacOS, gan iOS, gan abu operētājsistēmu funkcijas un iespējas.

Veikalos vadīto apmācību sesiju ilgums ir 1 stunda, un tās ir bez maksas visiem dalībniekiem. Turklāt mēs piedāvājam arī individuālas apmācības un konsultācijas.

Kursos apskatītās tēmas un kursu grafiks ir pieejams mūsu mājaslapā vai arī mūsu iDeal Facebook lapā.

Koolitus

Vairāk kā tikai pārdošanas konsultanti

iDeal veikalos strādā sertificēti pakalpojumu sniedzēji, kuri ir saņēmuši Apple apmācību un ir gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par Apple ierīcēm un pakalpojumiem. Mēs ar prieku dalīsimies zināšanās, ko ieguvām no Apple, tādēļ esam izveidojuši iDeal apmācību.

Zināšanas ir spēks

Apple ierīces un pakalpojumi ir izstrādāti ar domu, lai tos varētu izmantot ērti, gūstot ātrus un profesionālus rezultātus. iDeal apmācības ļauj to sasniegt ātrāk.

Visiem un visur

Apmācības notiek visos iDeal Apple premium reseller veikalos Rīgā. Ir aicināti gan iesācēji, gan pieredzējuši lietotāji. Veikalu telpās notiekošo apmācību sesiju ilgums ir 1 stunda.

Izveidojiet savu kursu

Mēs kā pakalpojumu piedāvājam arī individuālus apmācību kursus. Ar tiem jūs varat izveidot savu apmācību plānu. Tie var būt ievads iOS vai MacOS platformās, lietotnēs, piemēram, Pages, vai pakalpojumā, piemēram, iCloud. Kursu grafiks ir pieejams mūsu mājaslapā, kā arī mūsu iDeal Latvia Facebook lapā.

Apple apmācības ir ieguldījums jūsos pašā, jo tie sniegs jums visā pasaulē novērtētas papildu prasmes jūsu nākotnes karjerai.