Uzmanību! Sakarā ar starptautiskiem piegādes kavējumiem jaunā iPhone SE, Macbook Air, IPad Pro 2020 un IPad Magic Keyboard piegāde var aizņemt ilgāku laiku.

Details

Izstrādāts speciāli iPhone 11 Pro, Smart Battery Case vēl vairāk pagarina akumulatora darbības laiku, vienlaicīgi nodrošinot lielisku iPhone aizsardzību. Mīksta mikrošķiedras odere iekšpusē aizsargās Tavu iPhone. Zīdainais un maigais silikona ārpuses pārklājums radīs patīkamu sajūtu, turot to rokā. Mīkstā elastomēra eņģe uzlikšanu un noņemšanu padara ļoti vienkāršu.

Šim vāciņam ir speciāla kameras poga, kura iedarbinās fotokameras aplikāciju neatkarīgi no tā vai iPhone ir aizslēgts vai atslēgts. Īss pogas spiediens fotogrāfijai, garāks - QuickTake video. Tas darbojas arī ar selfijiem!

Smart Battery Case savietojams ar Qi-sertificētiem bezvadu lādētājiem. iPhone un akumulatora vāciņa uzlāde notiek vienlaicīgi. Pilnībā uzlādēts Smart Battery Case paildzinās akumulatora darbību līdz 50%, ļaujot ievērojami paildzināt sarunu laiku, interneta lietošanu, kā arī audio un video atskaņošanu. Ar uzliktu Smart Battery Case, akumulatora stāvoklis tiks parādīts iPhone ekrānā un paziņojumu centrā. Tā Tu vienmēr zināsi, cik daudz baterijas uzlādes rezerves vēl atlicis.

 

Šo apvalku iespējams lādēt vēl ātrāk, izmantojot USB-PD savietojamus lādētājus. Tas atbalsta arī Lightning aksesuārus, piemēram EarPods austiņas ar Lightning Connector (Tava iPhone standartkomplektācija) vai Lightning Digital AV Adapter (tiek pārdots atsevišķi).

Apple iPhone 11 Pro Max Smart Battery Case Pink Sand

Artikuls: MWVR2ZM/A
€149,00
Nomaksas aprēķins
Pirkuma cena 149,00 €
VeikalsPieejams noliktavā
iDealPiegādes laiks 1-2 nedēļas
iDeal SpicePiegādes laiks 1-2 nedēļas
iDeal AlfaPiegādes laiks 1-2 nedēļas
iDeal AkropolePiegādes laiks 1-2 nedēļas
iDeal Riga PlazaPiegādes laiks 1-2 nedēļas