Pievienojies mūsu jaunumu izsūtnei un piedalies Apple Watch Series 5 viedpulksteņa izlozē! Veiksminieka izvēle notiks 03.08. Pieraksties ŠEIT!

Tiem, kam pietrūka
aktīvas dzīves


Pirkt

iPhone un Apple Watch radīti vieglai un intuitīvai lietošanai, nodrošinot privātumu un datu drošību. Vēl labākai pieredzei lieto kopā ar AirPods Pro, kuru trokšņu apslāpēšanas funkcija palīdz pilnībā ļauties savām mīļākajām skaņām. Darbā, treniņā vai baudot aktīvu dzīvesveidu, iPhone, Apple Watch un AirPods Pro nodrošina mīļāko ritmu tavai dienai. Tiem, kam pietrūka aktīvas dzīves.


Notver spilgtākos mirkļus. Jebkurā laikā.

Tehnoloģija, kas uzveic vāju apgaismojumu.

No jautrības pludmalē līdz dejām ap ugunskuru, iPhone* nakts režīms ļauj automātiski uzņemt dabiskas bildes arī vāja apgaismojuma apstākļos.

Palēnini savu selfiju.

Itin viss – tavs smaids, žests vai matu kustība vieglā brīzē – izskatās vēl labāk, filmējot ar ātrumu 120 kadri sekundē. Pateicoties jaunajai 12 megapikseļu True Depth kamerai, visas aktuālākās kameras funkcijas pieejamas arī fotografējot selfijus. Atliek tikai pagriezt iPhone horizontāli, un kamera automātiski paplašina kadru, lai notvertu vairāk skatu un kustību.

Slofijs.
Palēninātas kustības selfija video.

Dari visu zibenīgi ātri.

Visu laiku ātrākais viedtālruņa procesors.

A13 Bionic ir visu laiku ātrākais viedtālrunī izmantotais procesors, kam komentāri ir lieki. Lieto aplikācijas, spēlē spēles, filmē video, izklaidējies un izmanto jebkuru funkciju zibenīgā ātrumā.

Izcili augsta izšķirtspēja.

Izbaudi izcilu kvalitāti – 4K piedāvā četras reizes augstāku izšķirtspēju, nekā Full HD. Ar QuickTake video funkciju vairs nepalaidīsi garām lieliskus mirkļus. Sāc filmēt kameras režīmā, piespiežot un paturot diafragmas slēdža pogu.

Pasmaidi portretam.

Modernā kameras sistēma un A13 Bionic procesors visos jaunākajos iPhone modeļos ļauj fotografēt portreta režīmā. Izvēlies bildes fokusu un izpaudies radoši, arī bildējot selfijus.

Esi tik aktīvs, cik vēlies

Šī pulksteņa ekrāns nekad nesnauž. Uz Retina ekrāna vienmēr redzēsi laiku un svarīgākās savas dienas aktivitātes.

Šis pulkstenis uzrauga tavu sirdsdarbību. Seko līdzi savam pulsam un saņem brīdinājumus, ja tas kļūst par ātru vai lēnu.

Ar Apple Watch lejuplādē aplikācijas acumirklī. Tagad App Store pieejams uz tavas rokas, lai atrastu un lejuplādētu jaunākās aplikācijas nekavējoties.

Atļaujies vairāk laika sev

Ietaupi laiku, atbildot uz zvaniem un klausoties mūziku, pat nepieskaroties savam telefonam.

Maksā par pirkumiem tik ātri, kā vēl nekad. Nopērc brokastu kafiju ātri un droši ar Apple Pay.

Klausies visu Apple Music bibliotēku1, savus mīļākos podkāstus un audiogrāmatas.

Jūties kā uzvarētājs

Izmanto visdažādāko treniņu aplikācijas un fiksē detalizētus mērījumus jebkuram fizisko aktivitāšu līmenim.

Aktivitātes apļi seko līdzi tavam progresam un iedvesmo kustīgākam dzīvesveidam ik dienu. Izaicini draugus uz sacensību!

Un, starp citu, tas rāda arī pareizu laiku jebkurā no tevis izvēlētajiem ekrāna dizainiem.

Pulkstenis, ko pasaule vēl nav pieredzējusi, - simtiem dažādu ciparnīcas dizainu un neskaitāmi daudz iespēju tos personalizēt.

Esi pilnīgi neatkarīgs

Piespied un paturi sensoru, kas regulē ārējās vides skaņas. Tu dzirdēsi visu apkārt notiekošo un spēsi reaģēt.

Kad skaņa rada klusumu

Mikrofoni uztver troksni gan ausī, gan ārpus tās. AirPods Pro izlīdzina uztverto ar līdzvērtīgu prettroksni, apklusinot skaņu, pirms tā vēl ir dzirdama.

Ir viegli būt aktīvam

AirPods Pro ir viegli savienot ar tavu iPhone. Ja vēlies, dalies ar dziesmu starp diviem AirPods pāriem2.

Tas ir kas nedzirdēts

Īpaši radīti skaļruņi, augsta dinamiskā spektra pastiprinātājs un H1 procesors apvienoti, lai ļautu baudīt izcilu skaņu caur kompaktām austiņām.

Bezvadu uzlāde. Klausies visu dienu bez ierobežojumiem

Ar bezvadu uzlādes futrāli ņem AirPods Pro līdzi visur, kur vēlies. Vai arī uzlādē ar Qi standarta lādētājiem.

Vairāk kā
24 stundas
darbības no vienas
uzlādes³.

Līdz pat
4.5 stundām
audio no vienas
uzlādes⁴.

Esi tu pats – esi aktīvs

Trīs dažādu izmēru silikona uzgaļi palīdz piemērot austiņas tavām vajadzībām. Atveres uzgaļos izlīdzina abpusējo spiedienu, kad ierīce ielikta ausī. Sviedru un ūdensdrošas5.

Izvēlies sev piemērotāko

iPhone SE

64Gb

489,00 €

Pirkt

iPhone 11

64Gb

819,00 €

Pirkt

iPhone 11 Pro

64Gb

1 169,00 €

Pirkt

iPhone 11 Pro Max

64Gb

1 279,00 €

Pirkt

Apple Watch Series 3

no

239,00 €

Pirkt

Apple Watch Series 5

no

459,00 €

Pirkt

AirPods Pro

 

279,00 €

Pirkt

AirPods

no

179,00 €

Pirkt

* Pieejams atsevišķos iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max modeļos.

„Apple Watch Series 5“

1. Apple Music lietošanai ir nepieciešams abonements. Dažas siksniņas jāiegādājas atsevišķi. Lai lietotu Apple Watch Series 5 un Apple Watch Series 3, nepieciešams iPhone 6s vai jaunāks modelis ar iOS 13 vai jaunāku versiju. Funkcijas var tikt mainītas. Dažas funkcijas, aplikācijas un pakalpojumi var nebūt pieejami atsevišķos reģionos vai valodās. Pilns saraksts: apple.com/lv/watchos/feature-availability.

„AirPods Pro“

2. Darbojas ar iPhone 8 vai jaunākiem modeļiem un iPod touch (7. paaudzes) ar jaunāko iOS versiju, kā arī ar 12,9 collu iPad Pro (2. paaudzes vai jaunāku), 11 collu iPad Pro, 10,5 collu iPad Pro, iPad (5. paaudzes vai jaunāku), iPad Air (3. paaudzes) un iPad mini (5. paaudzes) ar jaunāko iPadOS versiju.

3. Testēšanu veica Apple 2019. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides AirPods Pro ar bezvadu uzlādes kārbiņu un programmatūru, kas savienota pārī ar iPhone 11 Pro Max ierīcēm ar pirmsizlaides programmatūru. Atskaņošanas sarakstā bija 358 unikāli audioieraksti, kas iegādāti iTunes Store veikalā (256 Kb/s AAC kodējumā). Skaļuma iestatījums bija 50 %, un bija ieslēgta aktīvā trokšņu slāpēšana. Testēšana notika, pilnībā izlādējot AirPods Pro akumulatoru audio atskaņošanā, līdz viena AirPods Pro austiņa pārstāja skanēt. Izlādētās AirPods Pro austiņas tika uzlādētas līdz 100 %, tad audio atskaņošana tika atsākta, līdz viena AirPods Pro austiņa pārstāja skanēt. Cikls tika atkārtots, līdz abas AirPods Pro austiņas un uzlādes kārbiņa bija pilnībā izlādētas. Akumulatora darbības ilgums ir atkarīgs no ierīces iestatījumiem, apkārtējiem apstākļiem, lietojuma un daudziem citiem faktoriem.

4. Testēšanu veica Apple 2019. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides AirPods Pro ar bezvadu uzlādes kārbiņu un programmatūru, kas savienota pārī ar iPhone 11 Pro Max ierīcēm ar pirmsizlaides programmatūru. Atskaņošanas sarakstā bija 358 unikāli audioieraksti, kas iegādāti iTunes Store veikalā (256 Kb/s AAC kodējumā). Skaļuma iestatījums bija 50 %, un bija ieslēgta aktīvā trokšņu slāpēšana. Izslēdzot aktīvo trokšņu slāpēšanu un skaņas caurlaidības režīmu, klausīšanās laiks bija līdz 5 stundām. Testēšana notika, pilnībā izlādējot AirPods Pro akumulatoru audio atskaņošanā, līdz viena AirPods Pro austiņa pārstāja skanēt. Akumulatora darbības ilgums ir atkarīgs no ierīces iestatījumiem, apkārtējiem apstākļiem, lietojuma un daudziem citiem faktoriem.

5. AirPods Pro ir noturīgas pret sviedriem un mitrumu un paredzētas izmantošanai treniņos un ar ūdeni nesaistītos sporta veidos. AirPods Pro tika pārbaudītas kontrolētos laboratorijas apstākļos un ir ieguvušas IEC standartam 60529 atbilstošu novērtējumu IPX4. Noturīgums pret sviedriem un mitrumu nav nemainīgs un var mazināties normāla nolietojuma dēļ. Nemēģini uzlādēt samirkušas AirPods Pro. Norādes par tīrīšanu un žāvēšanu meklē šeit: https://support.apple.com/kb/HT210711. Uzlādes kārbiņa nav noturīga pret sviedriem un mitrumu.