Mācies, ko mācīdamies, varēsi visu.

Iegādājies portatīvo Mac datoru ar -10% atlaidi

Lai saņemtu atlaidi, mūsu veikalos jāuzrāda derīga ISIC/ITIC karte. Pieņamam arī citus augstskolas studiju apliecinošus dokumentus, kuros norādīts vārds, uzvārds un derīguma termiņš.
Piedāvājums spēkā 2020. gada Macbook Air, 2020. gada 13" Macbook Pro un 2019. gada 16" Macbook Pro modeļiem. Gan tiem, kuri pieejami noliktavā, gan īpašu konfigurāciju pasūtījumiem.
Piedāvājums spēkā 17.08-30.09 tikai mūsu veikalos.
Īpašie piedāvājumi nesummējas, šī atlaide tiek aprēķināta no pilnas produkta cenas.


Jaudīgie, ērti pārnēsājamie un izturīgie MacBook Air un MacBook Pro ir gatavi jebkādai mācību slodzei. Radi un sadarbojies ar citiem ar tādām iebūvētajām aplikācijām kā Pages, Keynote un Numbers. Izmanto populāras, skolai noderīgas aplikācijas – Microsoft Office un citas. Ar AirDrop ērti nosūti mācību pierakstus tuvumā esošam Mac vai iPhone lietotājam. Ar izteiksmīgajiem Retina displejiem, jaudīgajiem procesoriem, jaunajām Magic Keyboard, drošo Touch ID un akumulatou visai dienai1 MacBook Air un MacBook Pro ir klasi augstāk par visiem citiem.

Retina displejs
Četri miljoni pikseļu. Viena liela sajūsma.

Pārsteidzošais Retina display - “True Tone” tehnoloģija automātiski regulē displeja balto punktu, lai pielāgotos krāsu temperatūrai tavā telpā un piešķirtu interneta lapām un e-pasta vēstulēm ierasto drukātas lapas izskatu.

13,3”

augstas izšķirt­spējas Retina displejs

True Tone tehnoloģija

ÜNeticami ass teksts

Pilnīga saderība

Mac ir arī saderīgs ar programmatūru, kuru tu lieto ikdienā. Mac datoros lieliski darbojas Microsoft Office, lai tu sasniegtu visu, kas iecerēts, un tieši tādā datorā, ar kādu tev patīk strādāt.

Vai arī vienkārši atver un rediģē savus Microsoft Office failus ar Keynote, Pages un Numbers.

Thunderbolt 3
Viens par visiem, visi vienā.

Thunderbolt 3 ports apvieno īpaši lielu joslas platumu un USB‑C nozares standarta neticamo daudzpusību, izveidojot vienu ātru un universālu portu. Esošās ierīces var viegli pievienot ar kabeli vai adapteri. Un Thunderbolt 3 savienotājs ir abpusējs, tāpēc nav svarīgi, kā to pievienosi, jo tas vienmēr būs ar pareizo pusi uz augšu.


Akumulatora darbības laiks līdz 11 stundām1 - gan sērfošanai internetā, gan spēlēm, video montāžai un daudz kam citam.

Thunderbolt 3 (USB-C)

Uzlāde

Displejs

Datu glabāšana

Ierīces


Mac + iPhone

Sapņu komanda

Kopā izmantojot „Mac“ datoru un „iPhone“ tālruni, Jūs varat izdarīt neticamas lietas. Nokopējiet fotoattēlu no sava „iPhone“ tālruņa un ielīmējiet to „Mac“ datorā. Izveidojiet iepirkumu sarakstu „Mac“ datorā un ņemiet to līdzi „iPhone“ tālrunī. Vai arī sāciet spēlēt „Apple“ arkādes spēli vienā ierīcē, un beidziet spēlēt citā. Jūsu „Mac“ dators var darboties kopā ar jūsu „iPhone“ tālruni, kas neizdodas nevienam citam datoram.

Universāla starpliktuve
Nokopējiet vienā ierīcē.
Ielīmējiet citā.

Kopējiet attēlus, video ierakstus vai tekstu no lietotnes jūsu „iPhone“ tālrunī. Pēc tam ielīmējiet to citā lietotnē, netālu esošajā „Mac“ datorā vai otrādi. Nav nekādu papildu darbību. Vienkārši ierasti nokopējiet un ielīmējiet. Pārlūkojot „iPhone“ tālrunī, atradāt labu rakstu? Ielīmējiet to „Notes“ piezīmju grāmatiņā sava „Mac“ datorā.

Kopīgošanas kamera
Skenējiet vai fotografējiet tieši savā „Mac“ datorā.

Ar savu „iPhone“ tālruni nofotografējiet tuvumā esošo objektu vai noskenējiet dokumentu, un tas automātiski parādīsies jūsu „Mac“ datorā. Vienkārši izvēlieties „Take photo“ (Fotografēt) no „Files“ izvēlnes, pēc tam izvēlieties „Take photo“ (Fotografēt) vai „Scan documents“ (Skenēt dokumentus). Nofotografējiet kaut ko, kas atrodas uz jūsu galda, un uzreiz ieraudzīsiet fotoattēlu savā „Pages“ dokumentā. Vai arī noskenējiet kvīti, un iztaisnota versija uzreiz būs pieejama „Finder“ logrīkā PDF formātā.

Kopīgošanas kamera darbojas, izmantojot šīs funkcijas:
„Finder“, „Mail“, „Messages“, „Pages“, „Keynote“ un „Numbers“.

„Handoff“ funkcija
Sāciet šeit. Pabeidziet tur.

Pieņemsim, jūs sākāt rakstīt e-vēstuli savā „iPhone“ tālrunī, taču vēlaties to pabeigt rakstīt „Mac“ datorā. Vai arī sākat lasīt ziņojumu „Mac“ datorā, bet vēlaties to pabeigt lasīt „iPhone“ tālrunī, jo dodaties satikties ar draugiem. Izmantojot „Handoff“ funkciju, tas kļūst iespējams. Kad jūsu „Mac“ dators un „iPhone“ tālrunis ir tuvu viens otram, tie var automātiski pārcelt to, ko darāt vienā ierīcē uz citu ierīci.2 Pēdējas izmantotās programmas ikona parādīsies jūsu otrajā ierīcē — „Dock“ programmā jūsu „Mac“ datorā vai „App Switcher“ programmā jūsu „iPhone“ tālrunī. Vienkārši noklikšķiniet vai pieskarietes tur, kur pēdējo reizi pabeidzāt pat nemeklējot failu.

„Handoff“ funkcija darbojas kopā ar „Mail“, „Safari“, „Notes“, „Pages“, „Numbers“, „Keynote“, „Maps“, „Messages“, „Reminders“, „Calendar“ un „Contacts“. Programmu izstrādātāji var viegli iekļaut „Handoff“ funkciju savās programmās.

„AirDrop“ funkcija
Dalīties ar failiem vēl nekad nav bijis tik vienkārši.

„AirDrop“ funkcija ļauj dalīties ar failiem starp „Mac“ un „iPhone“ ļoti vienkārši. Tikai ar dažiem vienkāršiem klikšķiem „Mac“ datorā jūs varat paņemt failu no jebkuras mapes, un izmantojot „AirDrop“ funkciju, nosūtīt to uz tuvumā esošo „Mac“ datoru, „iPhone“ tālruni vai „iPad“ planšetdatoru. Tā kā „AirDrop“ funkcija darbojas pēc koplietošanas (peer to peer) principa, to var izmantot bez Wi-Fi tīkla. Tā ir ideāla, lai dalītos ar dokumentu ar grupas biedru lekcijas laikā vai nosūtītu prezentāciju draugam, kurš sēž citā vietā. Jūs varat izmantot „AirDrop“ funkciju sūtot failus no „Share“ izvēlnes savās lietotnēs vai arī no „Finder“. Saņēmēji saņems paziņojumu, kuru nospiežot, vai kam pieskaroties varēs lejupielādēt failu.

Tūlītējs interneta piekļuves punkts
Tik vienkārši, un jūs jau internetā.

Nav Wi-Fi? Nav nekāda problēma. Izmantojot tūlītējo interneta piekļuves punktu, jūsu „Mac“ dators var attālināti aktivizēt personīgo interneta piekļuves punktu jūsu „iPhone“ tālrunī, kad ierīces atrodas tuvu viena otrai.3 Vienkārši izvēlieties savu „iPhone“ tālruni no Wi-Fi izvēlnes savā „Mac“ datorā un pēc dažām sekundēm jūs būsiet internetā. Jūs pat varat atstāt savu „iPhone“ tālruni kabatā vai mugursomā. Kad pievienojaties personīgajam interneta piekļuves punktam, jūsu „Mac“ dators parādīs jūsu „iPhone“ tālruņa signāla stiprumu un akumulatora uzlādes līmeni „Wi-Fi“ izvēlnes augšdaļā.

Iegādājoties Mac ierīci, “Apple TV” ir iekļauts vienam gadam.

• “Apple TV +” ir straumēšanas pakalpojums, kurā ietilpst Apple Originals - godalgotas sērijas, pārliecinošas drāmas, revolucionāras dokumentālās filmas, bērnu izklaide, komēdijas un cits jauns Apple oriģinālais saturs katru mēnesi
• Ar latviešu subtitriem
• Vienmēr bez kaitinošām reklāmām
• Kopīgojiet ar līdz pat 6 ģimenes locekļiem
• Lejupielādējiet un skatieties bez interneta savienojuma

Izvēlies sev piemērotāko

MacBook Air

13,3” no

1 219 €

MacBook Pro

13,3” no

1 529 €

MacBook Pro

16” no

2 799 €

Procesoru, atmiņu un datu krātuvi var konfigurēt.

1 Akumulatora darbības ilgums ir atkarīgs no lietojuma un iestatījumiem. Plašāka informācija: apple.com/lv/batteries.

2 "Handoff" funkcijai ir nepieciešama „iPhone" iOS 8 vai jaunāka operētājsistēma.

3 Tūlītējam interneta piekļuves punktam ir nepieciešams„iPhone" ar mobilo savienojumu un OS 8.1 vai jaunāka operētājsistēma. Sazinieties ar savu operatoru, lai uzzinātu par interneta piekļuves punkta pieejamību.