NB! Augstā pieprasījuma un ierobežotās pieejamības dēļ, iPhone 11, iPhone 11 Pro, 11 Pro Max, Airpods Pro un Apple Watch 5 piegādes var aizņemt vairāk kā 2 nedēļas.

Uzņēmējdarbības risinājumi

Biznesa pasaule nekad nav bijusi tik mobila kā šobrīd - atklājiet Apple pasauli jūsu uzņēmējdarbībai, nākotne jūs jau gaida.
ärilahendused

Pateicoties mūsu ciešajai sadarbībai ar Apple, mums ir unikālas zināšanas un rīki, lai sniegtu Baltijā labākos uzņēmējdarbības risinājumus jūsu uzņēmējdarbībai. Lai kurā Apple ierīču ieviešanas posmā uzņēmums būtu, mēs nodrošinām visus nepieciešamos pakalpojumus un ātru tehnisko atbalstu, lai palīdzētu jums veidot un īstenot vīziju, kādu esat izveidojuši savam nākotnes uzņēmumam.

Mēs uzskatām, ka cilvēki vēlas strādāt ar tehnoloģijām, ko tie mīl. Un ja šāda iespēja tiek sniegta, saistība ar personīgajām vērtībām, profesionālais lepnums un uzņēmējdarbības efektivitāte pieaug.


Anti Adurs (Antti Adur)
Izpilddirektors
IM Arvutid ASBiznesa klientu menedžeri ar prieku jums palīdzēs izvēlēties piemērotāko produktu un pakalpojumu komplektu, taču jūs varat pievienot šim komplektam jebkuru ierīci.
ärikliendihaldur

Raimonds Balkājs

Raimonds Balkājs
biznesa klientu vadītājs


raimonds.balkajs@ideal.lv

AS „IM Arvutid” filiāles “Ideal Solutions” 10 gadus ilgās tirgus pieredzes laikā mēs esam ieguvuši fantastisku klientu uzticību un mēs pateicamies visiem par sadarbību!