iPad 9.7"

Jauns 9,7 collu

iPad

iPad

Kā dators. Un kā neviens dators.

Kāds būtu dators, ja to izgudrotu mūsdienās? Tas būtu gana jaudīgs jebkuram uzdevumam. Tik portatīvs, ka tu varētu to visur ņemt līdzi. Un tik intuitīvs, ka būtu vadāms tev visērtākajā veidā – ar pieskārienu, tastatūru un pat zīmuli.1 Citiem vārdiem sakot, tas pat īsti nebūtu "dators". Tas būtu iPad.
Pirkt

Pilna jauda šodienas darbiem
un rītdienas atklājumiem.

iPad performance Enlight videoleap
Gudra video montāžas aplikācija

A10 Fusion procesors.
Izstrādāts augstai veiktspējai.

64 bitu arhitektūra. Četru kodolu konstrukcija. Vairāk nekā 3,3 miljardi tranzistoru. Īsāk sakot – iPad ir neticami ātrs. Un ātrums lieti noder, ja vēlies montēt 4K video, spēlēt spēles ar sarežģītu grafiku vai izbaudīt jaunākās paplašinātās realitātes aplikācijas.
iPad
Microsoft PowerPoint
Veido, rediģē un parādi prezentācijas.

Tas viegli veic vairākas darbības vienlaicīgi,
lai arī tu to varētu.

iPad ir gana jaudas, lai vienlaikus darbinātu vairākas aplikācijas. Raksti biznesa plānu, paralēli meklējot informāciju internetā un FaceTime zvanā konsultējoties ar kolēģi. Elementāri.
iPad Froggipedia
Apskati vardes anatomiju ar paplašinātās realitātes palīdzību.

Aizraujošākais veids,
kā iegrimt paplašinātajā realitātē.

Paplašinātā realitāte (AR) ir jauna tehnoloģija, kas ievieš virtuālās pasaules elementus reālajā dzīvē. Un iPad ikkatrā aspektā – no displeja līdz skaitļošanas jaudai un kustību sensoriem – ir radīts tam, lai padarītu AR aplikācijas tik maģiskas kā vēl nekad.
iPad
Paplašinātās realitātes aplikācijas maina tavas spējas un iespējas pašos pamatos. Uzzināt ko jaunu skolā. Dalīties pārpasaulīgos piedzīvojumos ar draugiem. Risināt ikdienas problēmas. Iegrimt izklaidē un spēlēs. Kad iPad un paplašinātā realitāte apvienojas, tavu iespēju apvārsnis ir bezgalība.

Tik daudzveidīgs.
Tavs piezīmju blociņš, kamera un
viss pa vidu arī.

iPad Notability
Vienkāršs rīks piezīmēm un komentāriem.

Apple Pencil.
Izsapņo un uzzīmē.

iPad ir allaž bijis labs palīgs, kad galvā izdomātais ir jādabū uz baltas lapas. Un tagad to vari izdarīt vēl ērtāk. Pieraksti piezīmes, uzglezno akvareli vai paraksti īres līgumu. Apple Pencil tavās rokās reaģēs zibenīgi un darbosies ar precizitāti līdz pēdējam pikselim. Lieto kā parastu zīmuli, iespēj nesalīdzināmi vairāk.
iPad

Divas izcilas kameras, kuras spēj vairāk
kā tikai uzņemt lieliskus attēlus.

Ar iebūvēto priekšējo un aizmugurējo kameru vari uzņemt satriecošas bildes un kino cienīgus video, skenēt dokumentus, veikt FaceTime zvanus un pat izveidot telpu plānu, liekot lietā paplašināto realitāti.
iPad

Pievieno un liec lietā jebkuru
Bluetooth tastatūru.

Ir jāpiesēžas un jāuzcep referāts, e-pasts vai scenārijs tavam topošajam kases grāvējam? iPad ir sava intuitīvā ekrāna tastatūra, taču tas darbojas arī ar visu veidu Bluetooth tastatūrām.
iPad

Uzlādēts ar
jaudīgām iebūvētajām aplikācijām.

Apstrādā ierakstu ar GarageBand, izveido iespaidīgu prezentāciju ar Keynote, nofilmē un samontē īsfilmu ar iMovie. Apple tavā iPad jau būs sarūpējis noderīgu aplikāciju kolekciju, lai tev atliktu tikai ķerties pie lietas.
Apple Pencil
iPad

Ar vairāk kā miljonu pieejamo aplikāciju,
iPad spēj paveikt
neskaitāmas lietas.

Ikkatra no 1,3 miljoniem iPad aplikāciju ir īpaši veidota tā lielajam displejam. Tu atradīsi atbilstošu aplikāciju jebkam, ko vēlēsies paveikt – fotografēšanai, zīmēšanai un arī ikdienas darbiem. Lai tiktu pie jaunas mīļākās aplikācijas, tev tikai jāatver App Store, kur mūsu redaktori visu laiku rūpīgi atlasa pašus labākos un noderīgākos jaunumus.

Radīts, lai sekotu
tavām idejām.

iPad

Plāns, viegls, izturīgs.
Un ar trim lieliskām apdarēm.

iPad, kas nesver pat puskilogramu un ir nieka 7,5 mm plāns, būs ērts ceļabiedrs, lai kurp tu dotos. Tas ir veidots tik izturīgs, lai vienā mierā būtu ņemams līdzi visās gaitās. Un tā vizuālās īpašības neatpaliek no mobilitātes parametriem – tas ir pieejams sudraba, astropelēkā un zelta tonī.
iPad

Wi-Fi un 4G LTE.
Internets visur.

iPad Wi‑Fi ātrums sasniedz 866 Mb/s, bet 4G LTE – 300 Mb/s. Un ar Apple SIM varēsi pieslēgties mobilo datu tīkliem vairāk nekā 180 valstīs un reģionos.2 Tā tu pat ceļā uz darbu varēsi skatīties savu mīļāko seriālu, sūtīt e-pastus pārskrējienos un brīvdienu braucienā likt internetā ceļojuma bildes.
iPad

10 stundu darbs
ar vienu uzlādi.

Ar akumulatora jaudu, kuras pietiek visai dienai, iPad ļauj tev ilgāk sērfot internetā, rakstīt, zīmēt, strādāt, iepirkties – citiem vārdiem, darīt visu to, ko dari starp uzlādēm.3
iPad

Viss tev svarīgākais
droši, sakārtoti
un vienmēr ar tevi.

Ar iCloud tavas bildes, faili, piezīmes un citi dati būs drošībā un gatavībā visās tavās ierīcēs. Savukārt Files aplikācija gādās, lai tavi visu veidu faili, pat tie, kas Google Drive, OneDrive un Box, būtu meklējami un atrodami vienuviet.

Neticamas tehnoloģijas.
Neticami viegli lietojamas.

iPad

Pavelc,
savelc, pieskaries.
Tieši tik vienkārši.

iPad ir radīts tā, lai darbs ar to tev ietu no rokas pat tad, ja agrāk ar to neesi strādājis. Ar Multi-Touch žestiem vari šķirstīt bildes, rediģēt dokumentus un kārtot failus, vienkārši pieskaroties skaistajam 9,7 collu Retina displejam.
iPad

Dock.
Viens mirklis līdz iecienītākajām aplikācijām.

Dock josla allaž ir viena pieskāriena attālumā. Tu vari viegli pārslēgties starp aplikācijām, nemaz neizmantojot sākumekrānu. Pievieno šeit savas iecienītākās aplikācijas. Vai zibenīgi pārej vairākuzdevumu režīmā, atverot aplikācijas uzreiz no joslas.
iPad

Pavelc no šejienes.
Iemet tur.

Īpaši Multi-Touch izstrādātā Drag and Drop iespēja ļauj ar vienkāršu pieskārienu pārvietot tekstu, attēlus un failus no vienas aplikācijas uz citu. Padari dokumentus interesantākus, ievelkot tajos attēlu. Vai vienkārši pievieno pielikumu e‑pastam. Vari pat atlasīt vairākas lietas, ko pārvietot ar dažiem pieskārieniem.
iPad ProCreate
Skicē, zīmē un ilustrē, lai kur tu būtu.

Retina displejs.
Tik pat brīnišķīgs,
cik ērts.

9,7 collu Retina displejs ir aizraujošs veids, kā iepazīt iPad plašās iespējas. Neatkarīgi no tā, vai raksti biznesa plānu vai glezno īstu šedevru, plašais displejs gādās par tādu krāsu dzīvīgumu un attēla skaidrumu, ka tu gribēsi tam pieskarties atkal un atkal. Un tieši par to ir stāsts.
iPad

Droša atbloķēšana un v ienkārša iepirkšanās
ar Touch ID.

Ar Touch ID atbloķēt iPad ir pavisam vienkārši un droši. Vienkārši novieto pirkstgalu uz Touch ID sensora, un lieta darīta.
iPad
iPad

Radīts ar domu
par ikvienu.

Visjaudīgākās tehnoloģijas ir tās, ko spēj izmantot visi. Tieši tāpēc iPad ir aprīkots ar daudzām atbalsta funkcijām redzes, dzirdes, motoriskajām, mācīšanās un rakstpratības spējām. Piemēram, maini displeja krāsas, lai saturs būtu vieglāk saskatāms. Vai liec, lai ierīce ekrāna saturu tev nolasa balsī.
Redze
Vision
Dzirde
Hearing
Kustību un motoriskās spējas
Physical
Rakstītprasme un mācībspēja
Literacy

Salīdzini

Izvēlies sev piemērotāko iPad.