iPad Mini

Varens. Joprojām mazs.

iPad Mini
Mini ir kas vairāk par to, ko tu redzi. iPad Mini 4 tavās rokās nodod bezkompromisa veiktspēju un potenciālu. Tas ir pālānks un vieglāks kā jebkad agrāk, tomēr pietiekami jaudīgs, lai palīdzētu tavām idejām nonākt vēl tālāk.
iPad Mini

Smieklīgi viegls.
Nopietni plāns.

Neticami elegantajā un viegli līdzi paķeramajā iPad mini 4 ir atrodamas visas lieliskās iPad iespējas. Tāpēc jebkurā vietā un laikā vari sazvanīties ar draugiem FaceTime vai paveikt visus neatliekamos darbus.

6.1 mm

plāns

299

gramus viegls

2048 x 1536

izšķirtspēja

7.9"

Retina displejs

Jauda nebūt nav mini.

iPad mini 4 darbina A8 procesors ar otrās paaudzes 64 bitu galddatora līmeņa arhitektūru, tāpēc varēsi lietot pašas jaudīgākās aplikācijas. Dari, ko vien vēlies, – montē video vai šķirsti bildes vai abus vienlaikus – viss notiks plūstoši un bez aizķeršanās. Akumulators to visu ļaus darīt pat 10 stundas.1
iPad Mini

Divas satriecošas kameras. Viltīgi maskējušās kā iPad.

iPad mini 4 iebūvētajā kamerā ir moderna optika, uzlabots sensors un Apple izstrādāts attēla signāla procesors. Un arī tādas ērtas funkcijas kā panorāma, Time-lapse video, palēninātais video, sērijfoto un taimera režīms. Pārveidota ir arī priekšpusē novietotā FaceTime HD kamera – tagad ar uzlabotu sensoru un lielāku pikseļu skaitu, kas ļauj uzņemt vēl labākas bildes sliktā apgaismojumā. Un kāds no tā visa labums? Visas tavas bildes un video, kā arī videozvani un selfiji izskatās neticami dzīvīgi.
iPad Mini

Uzlabota drošība. Tieši tavos pirkstu galos.

iPad mini 4 tiek izmantota Touch ID tehnoloģija, kas pirkstu nospiedumu padara par ideālu un neaizmirstamu paroli. Ierīci vari atbloķēt ar vienu pieskārienu, bet tavi dati būs drošībā arī tad, ja šo pašu iPad dosi lietot kādam citam. Ar Touch ID vari droši iepirkties iTunes, Apple Books un App Store.
iPad Mini

Ātri bezvadu sakari.

iPad mini pieslēdzas ātriem Wi‑Fi un mobilo datu tīkliem, tāpēc varēsi pārlūkot, lejupielādēt un dalīties ar saturu praktiski no jebkurienes. Ja tuvumā nav Wi‑Fi hotspota, Wi‑Fi + Cellular modelis pieslēdzas ātriem mobilo datu tīkliem visā pasaulē.2 Un ar Apple SIM vari ātri un ērti tieši savā ierīcē izvēlēties datu plānu vairāk nekā 180 valstīs un reģionos.
Līdz

866

Mbps ar Wi-Fi
Līdz

150

Mbps ar LTE
iPad Mini

iOS un iPad.
Radīti, lai kopā paveiktu vairāk.

iPad mini 4 darbina iOS – pasaulē progresīvākā, intuitīvākā un drošākā mobilo ierīču operētājsistēma. Ar uzlabotajām aplikācijām un funkcijām – Dock, Drag and Drop, vairākuzdevumu režīmu, Picture in Picture u.c. – iOS ļauj tev veikt uzreiz vairākas lietas, turklāt efektīvi un tajā pašā laikā vienkārši.
iPad Mini

Aplikācijas, kas radītas tieši iPad, un visam, ko vēlies ar to padarīt.

iPad mini 4 jau uzreiz ir jaudīgas iebūvētas aplikācijas, kas noder it visam, ko dari ik dienu – gan lai pārlūkotu internetu, izskatītu e-pastu, apstrādātu bildes, montētu filmas, gan lai rakstītu referātus un lasītu grāmatas. Bet App Store veikalā ir vēl daudz citu lielisku aplikāciju, kas izstrādātas tieši Retina displejam (nevis vienkārši izstieptas iPhone aplikācijas). Fotografēšana, spēles, ceļojumi vai personīgais budžets – it visam atradīsi aplikāciju, kas ļaus to darīt vēl labāk.
iPad Mini

Vāciņi, kas radīti iPad mini 4. Krāsas, kas piestāvēs visam.

iPad mini 4 Smart Cover pasargā ierīci vienmēr un visur. Priekšpusē stiprināmais Smart Cover, kas pieskaņots tavai ierīcei, nodrošina izcilu aizsardzību vairākās izskatīgās krāsās.
iPad Mini