Bezmaksas piegāde pakomātos

iPhone 12

Straujāks par strauju.

iPhone 12 pārzīmē iespēju robežas ar A14 Bionic – ātrāko viedtālruņu procesoru. Jaunu divu kameru sistēmu. Un izskatīgu Super Retina XDR displeju, kurā viss ir košs un izteiksmīgs.

Ceramic Shield tehnoloģija ar 4x labāku aizsardzību pret kritieniem1

Nozarē atzītākā IP68 līmeņa ūdensnoturība2

A14 Bionic – visu laiku ātrākais viedtālruņu procesors

Super Retina XDR displejs.

Kontrasts kā diena pret nakti. Neticami augsta krāsu precizitāte. Varens pikseļu blīvuma lēciens.3 Nereāli. Pavisam reāli. Ar OLED spilgtās vietas ir vēl spilgtākas, tumšās vēl tumšākas, bet viss kopā – krietni augstākā izšķirtspējā. Kur ne skaties, no vienas malas līdz otrai tas ir labākais iPhone ekrāns, kādu esam radījuši.

Divu kameru sistēma.

Gan platleņķa, gan ultraplatleņķa kamerai tagad ir nakts režīms, un tās labāk nekā jebkad spēj uzņemt neticami kvalitatīvas bildes pustumsā. Jaunā platleņķa kamera spēj izmantot par 27 % vairāk gaismas. Nav svarīgi, vai fotografē saules vai mēness gaismā – bilžu krāsas un detaļas būs tādas, par kādām agrāk atlika vien sapņot.

Selfiji nakts režīmā.

Kas vainas naktij, ja gribas uzņemt selfiju? Arī priekšējai kamerai tagad ir nakts režīms un vesels lērums citu lielisku funkciju. Piemēram, Deep Fusion, Smart HDR 3, Dolby Vision ieraksts un citas. Iepozē un uz priekšu!

Apple Watch

Pults vienmēr
pa rokai.

Ar Apple Watch vari attālināti vadīt mūziku, kas skan tavā telefonā, noknipsēt bildi ar iPhone kameru vai kontrolēt savu Apple TV. Šī nu reiz ir nenozaudējama tālvadības pults.

AirPods

Ņem līdzi telpisku skaņu, lai kur tu dotos.

Ar AirPods Pro tu vari it visur justies kā kinoteātrī. Telpiska skaņa ar dinamisku galvas pozīcijas izsekošanu gādā, lai visaptverošās skaņas kanāli būtu tieši tur, kur tiem jābūt – pat tad, kad pagriez galvu vai pārvieto ierīci.4

MagSafe aksesuāri.

Uzliec telefonam magnētisku vāciņu, maciņu vai abus. Un uzlādē ātrāk bez vadiem. Magnēti ikreiz ideāli savietojas, lai bezvadu uzlāde notiktu raitāk.

Pat mazākajam sīkumam ir nozīme.

Labākie sakari visā pasaulē
iPhone 12 ir līdz 20 5G joslu un līdz 32 LTE joslām – vairāk nekā jebkuram citam viedtālrunim – lai tu būtu sakaros teju ikvienā pasaules nostūrī.5

Paplašinātā realitāte
A14 Bionic jauda iedzīvina visu jaunāko no AR pasaules. Izpēti senas relikvijas, noskaidro, kas vardei vēderā, un pat pielaiko jauno dīvānu savam interjeram ar AR Quick Look.

Bildē, nebremzē
Tev patīk bildēt mirkli? iPhone tam gudri pielāgojas, paātrinot apstrādi, lai tu pagūtu notvert visu, kas svarīgs.

Telpiska skaņa ar Dolby Atmos
Skaņa kustas kopā ar tevi 3D telpā, radot sajūtu, ka notikumi risinās tev līdzās un visapkārt.

Pārstrādāti retzemju metāli magnētos
Visos iPhone 12 magnētos tiek izmantoti 100 % pārstrādāti retzemju metāli – pat MagSafe piederumiem.

Dalīšanās ar skaņas ierakstiem
Sapārojot divus pārus „AirPods” vai „Beats” austiņu ar vienu „iPhone” telefonu6, ar draugu varat klausīties vienu mūzikas atskaņošanas sarakstu.6

Iegādājoties iPhone 12 Pro, “Apple TV” ir iekļauts vienam gadam.*

Apple TV+ ir straumēšanas platforma, kas piedāvā Apple Originals – apbalvotus seriālus, aizraujošas drāmas, aktuālas dokumentālās filmas, izklaidējošas pārraides bērniem, komēdijas un ne tikai – un katru mēnesi tajā atradīsi ko jaunu.

iPhone 12

 
no

919 €

Pirkt

Apple Watch

SE
no

299 €

Pirkt

Apple Watch

Series 6
no

429 €

Pirkt

AirPods Pro

 
no

259 €

Pirkt

1. Apgalvojuma pamatā ir iPhone 12 Ceramic Shield ekrāna salīdzinājums ar iepriekšējās paaudzes iPhone risinājumiem.

2. iPhone 12 mini un iPhone 12 ir noturīgi pret šļakatām, ūdeni un putekļiem un ir pārbaudīti kontrolētos laboratorijas apstākļos, iegūstot IEC standartam Nr. 60529 atbilstošu vērtējumu IP68 (maksimālais dziļums 6 metri, līdz 30 minūtēm). Noturīgums pret šļakatām, ūdeni un putekļiem nav nemainīgs. Tas var mazināties parasta nolietojuma dēļ. Nemēģini uzlādēt samirkušu iPhone. Norādes par tīrīšanu un žāvēšanu ir atrodamas lietotāja rokasgrāmatā. Uz šķidruma nodarītiem bojājumiem garantija neattiecas.

3. iPhone 12 salīdzināts ar iPhone 11.

4. Darbojas ar AirPods Pro. Nepieciešams 12,9 collu iPad Pro (3. paaudzes vai jaunāks), 11 collu iPad Pro, iPad Air (3. paaudzes vai jaunāks), iPad (6. paaudzes vai jaunāks) vai iPad mini (5. paaudzes).

5. Nepieciešams datu plāns. 5G un LTE ir pieejams atsevišķos tirgos; nodrošina ne visi operatori. Ātrums ir atkarīgs no lietošanas vides un operatora. Plašāku informāciju par 5G un LTE atbalstu jautā savam operatoram un meklē šeit: apple.com/iphone/cellular.

6. Savietojams ar „AirPods” (1. vai vēlāku paaudzi), „Powerbeats Pro”, „Beats Solo3 Wireless”, „BeatsX”, „Beats Studio3 Wireless” un „Powerbeats3 Wireless”, kā arī nepieciešama pēdējā „iOS” versija.

* 4,99 EUR mēnesī pēc bezmaksas izmēģinājuma beigām. Vienai Family Sharing grupai ir pieejams viens abonements. Piedāvājums ir spēkā 3 mēnešus pēc prasībām atbilstošās ierīces aktivizēšanas. Plāns tiks automātiski atjaunināts, kamēr to neatcelsi. Ir spēkā ierobežojumi un citi noteikumi. Plašāka informācija: apple.com/promo.