iPhone XR

iPhone XR logo

Spožs.
Visādā ziņā.

Jaunais Liquid Retina displejs – nozarē izcilākais LCD. Vēl ātrāks Face ID. Visu laiku gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors. Un revolucionāra kameras sistēma. iPhone XR. Grozi, kā gribi – izskatīgs no visām pusēm.

iPhone XR

Iepazīsties - Liquid Retina. Jaunais iPhone XR displejs ir visā nozarē izcilākais LCD. Novatoriskais aizmugur­gaismojuma dizains ļauj ekrānam iesniegties arī stūros. Lai tu no malas līdz malai redzētu dabiskas un dzīvīgas krāsas, uz kurām prieks skatīties.

Phone XR
6.1″ displejs1

iPhone XR display

Visu laiku lielākais iPhone LCD

Nozarē labākā krāsu precizitāte

Plašs krāsu spektrs

True Tone

Ieslēgšana ar pieskārienu

Pilnekrāns.
Pilnīgi cita bilde.

iPhone XR screen
iPhone 8 screen

iPhone XR

iPhone 8 Plus

Vienkārši izcili materiāli. Visu laiku izturīgākais viedtālruņu stikls. Superprecīzi apstrādātas sānu joslas no alumīnija, kādu izmanto aviācijas un kosmosa rūpniecībā. Noturība pret ūdeni un putekļiem.2 Un sešas jaunas izskatīgas apdares.

iPhone XR design

Septiņu slāņu krāsošanas process.
Aizmugures stikla glītās apdares tiek iegūtas novatoriskā procesā, kas ļauj radīt sulīgus, bagātīgus toņus.

Sānu joslas no alumīnija, kādu izmanto aviācijas un kosmosa rūpniecībā.
No īpaša Apple veidota sakausējuma superprecīzā apstrādē top strukturālas sānu joslas, kas tiek anodētas, lai izcili piestāvētu aizmugures stikla krāsai.

Bezvadu uzlāde.
iPhone XR stikla aizmugure ļauj to ērti uzlādēt bez vadiem.33

Progresīvs Face ID. Drošība nemaz nav sarežģīta, ja parole ir tava seja. Uzmet skatienu savam iPhone, lai to atbloķētu un pieslēgtos aplikācijām, kontiem un citām iespējām. Tā ir visdrošākā sejas autentifikācija, kāda jebkad pieredzēta viedtālruņos. Un tagad tā darbojas vēl ātrāk.

iPhone XR hardware

Inteliģents A12 Bionic procesors. Tas ir gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors ar mūsu nākamās paaudzes Neural Engine sistēmu. Elpu aizraujošiem piedzīvojumiem paplašinātajā realitātē. Pārsteidzošiem portretiem ar dziļuma kontroli. Un vienkārši zibenīgai un plūstošai darbībai.

Up to
līdz 50% ātrāka
grafikas darbība4

Up to
līdz 15% ātrāki
procesora kodoli44

Up to
līdz 50% zemāks
enerģijas patēriņš efektivitātes kodolos44

iPhone XS chip

8-kodolu
Neural Engine

Uzlabots
Attēla signāla procesors

Uzlabots
Veiktspējas kontrolieris

iPhone XR camera

Revolucionāra kamera. Pasaulē populārākā kamera iezīmē jaunu ēru fotomākslā. Kur inovatīvs sensors darbojas kopā ar attēla signāla procesoru un Neural Engine sistēmu, lai tu varētu radīt tik izcilas bildes kā vēl nekad.

iPhone XR camera

Portreta režīms. iPhone XR ar vienas lēcas kameru un mašīnmācīšanās tehnoloģiju fokusējas uz cilvēkiem priekšplānā un izceļ tos uz mākslinieciski sapludināta fona.

iPhone XR camera

Uzlabots bokeh efekts. Portretu režīmā uzņemtās bildes izskatās vēl profesionālāk, pateicoties izsmalcinātam fona sapludinājumam.

iPhone XR camera

Pilnīgi jauna dziļuma kontrole. Tagad asuma dziļumu portretiem var mainīt pēc bildes uzņemšanas.

iPhone XR camera

Smart HDR. Jauni sekundārie kadri, ātrāks sensors un jaudīgais A12 Bionic procesors piešķirs bildēm detalizētus izcēlumus un ēnas.

12MP aizmugures kamera

iPhone XR screen
ƒ/1.8
platleņķa objektīvs
2x ātrāks sensors
Smart HDR darbībai visās tavās fotogrāfijās
Portreta režīms
ar Depth Control
4K video
līdz 60 fps

TrueDepth kamera

iPhone XR camera

Neviens cits telefons nav kā iPhone. Ikkatrs lēmums, kuru pieņemam iPhone tapšanas procesā, padara to unikālu. Sākot jau ar izgatavošanas veidu un no sākta gala iebūvēto konfiden­cialitāti un drošību, līdz pat inovatīvajai detaļu pārstrādei.