Bezmaksas pakomāti!

Uzmanību! Sākot ar jūniju, visām iPhone, iMac, Macbook un iPad ierīcēm tiks pievienota datu nesēja atlīdzība. Uzzināt vairāk

iPhone XS

iPhone XS
iPhone XS logo

Laipni lūdzam

lielajā ekrānā.

Super Retina divos izmēros – un viens no tiem ir visu laiku lielākais iPhone displejs. Vēl ātrāks Face ID. Visu laiku gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors. Un revolucionāra duālās kameras sistēma ar dziļuma kontroles iespēju. iPhone XS ir viss, kas tev iPhone ir tik mīļš. Vispārākajā pakāpē.

Pirkt
iPhone XS

Super Retina. Liels un vēl lielāks.

iPhone XS īpaši ražotie OLED displeji rāda precīzākās krāsas visā nozarē, HDR un pareizus melnos toņus. Un iPhone XS Max ir visu laiku lielākais iPhone displejs.

iPhone XS Max

6.5" display1

iPhone XS display

iPhone XS

5.8" display1

iPhone XS Max
iPhone 8
iPhone XS Max
iPhone 8 Plus
iPhone XS

Vienkārši izcili materiāli. Visu laiku izturīgākais viedtālruņu stikls. Jauna izskatīga zelta krāsas apdare, kas panākta jau atomu līmenī.
Superprecīzi apstrādātas ķirurģiskas kvalitātes nerūsējošā tērauda sānu joslas. Un jauna līmeņa noturība pret ūdeni un putekļiem.2

iPhone XS colors

Ķirurģiskas kvalitātes nerūsējošais tērauds. Mēs izmantojam īpašu Apple radītu sakausējumu, no kura superprecīzā apstrādē top strukturālas sānu joslas trīs krāsās.

FTN krāsošanas process. Nerūsējošā tērauda joslu zelta un astropelēkajai apdarei tiek izmantots moderns tvaika nogulsnēšanas process, lai iegūtu krāsas un atspulgu, kas izcili piestāv glītajam stiklam.

Bezvadu uzlāde. iPhone XS stikla aizmugure ļauj to uzlādēt bez vadiem.3 Un tas uzlādējas vēl ātrāk nekā iPhone X.

Progresīvs Face ID. Drošība nemaz nav sarežģīta, ja parole ir tava seja. Uzmet skatienu savam iPhone, lai to atbloķētu un pieslēgtos aplikācijām, kontiem un citām iespējām. Tā ir visdrošākā sejas autentifikācija, kāda jebkad pieredzēta viedtālruņos. Un tagad tā darbojas vēl ātrāk.

iPhone XS screen

Inteliģents A12 Bionic. Tas ir gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors ar mūsu nākamās paaudzes Neural Engine sistēmu. Elpu aizraujošiem piedzīvojumiem paplašinātajā realitātē. Pārsteidzošiem portretiem ar dziļuma kontroli. Vienkārši zibenīgai un plūstošai darbībai.

Up to
50% ātrāka
grafikas darbība4

Up to
15% ātrāki
procesora kodoli4

Up to
50% zemāks
enerģijas patēriņš efektivitātes kodolos4

iPhone XS chip

8-kodolu
Neural Engine

Uzlabots
attēla signāla procesors

Uzlabots
veiktspējas kotrolieris

iPhone XS camera

Revolucionāra duālā kamera. Pasaulē populārākā kamera iezīmē jaunu ēru fotomākslā. Kur inovatīvs sensors darbojas kopā ar attēla signāla procesoru un Neural Engine sistēmu, lai tu varētu radīt tik izcilas bildes kā vēl nekad.

iPhone XS camera
Smart HDR. Jauni sekundārie kadri, ātrāks sensors un jaudīgais A12 Bionic procesors piešķirs bildēm detalizētus izcēlumus un ēnas.
iPhone XS camera
Lielāki un dziļāki pikseļi. Jauns sensors nodrošina skaidrākus attēlus un precīzākas krāsas, kā arī samazina attēla kropļojumus bildēm, kas uzņemtas vājā apgaismojumā.
iPhone XS camera
Uzlabots bokeh efekts. Portretu režīmā uzņemtās bildes izskatās vēl profesionālāk, pateicoties izsmalcinātam fona sapludinājumam.
iPhone XS camera
Maināma dziļuma kontrole. Tagad, apstrādājot portretus, vari mainīt asuma dziļumu, lai iegūtu sev vēlamo bildes fona sapludinājumu.

Divas 12MP aizmugurējās kameras

iPhone XS screen
ƒ/1.8
platleņķa objektīvs
ƒ/2.4
teleobjektīvs
2x ātrāks sensors
Smart HDR darbībai visos attēlos
Portreta režīms
ar Depth Control
4K video
līdz 60 fps

TrueDepth kamera

iPhone XS true depth camera

Un vēl. iPhone XS ir 4G LTE Advanced superātrām lejupielādēm.5 Un līdz 512 GB vietas datu glabāšanai – tik ietilpīgs iPhone vēl nav pieredzēts.

iPhone XS

Neviens cits telefons nav kā iPhone. Ikkatrs lēmums, kuru pieņemam iPhone tapšanas procesā, padara to unikālu. Sākot jau ar izgatavošanas veidu un no sākta gala iebūvēto konfiden-cialitāti un drošību, līdz pat inovatīvajai detaļu pārstrādei.