Kontaktinformācija

Vispārējie kontakti

iDeal veikals

Brīvības iela 40, Rīga, LV1050
Reg. nr.: 1039035
PVN No: LV40103177024

Tel: +371 67282238
www.ideal.lv

Veikali un servisa centrs

iDeal veikals un serviss
Apple Premium Reseller


Brīvības iela 40
Rīga, LV1050

Tel: +371 67282238
brivibas@ideal.lv

Atvērts P-P 10-19, Se 11-17

iDeal veikals
Apple Premium Reseller

Tirdzniecības centrs "Spice"
Lielirbes iela 29
Rīga, LV1046

Tel: +371 20391464
spice@ideal.lv

Atvērts: P-Sv 10-22

iDeal veikals
Apple Premium Reseller


Tirdzniecības centrs “Alfa”
Brīvības gatve 372
Rīga, LV1006

Tel:+371 66954004
alfa@ideal.lv

Atvērts P-Sv 10-22

iDeal veikals
Apple Premium Reseller

Tirdzniecības centrs “Riga Plaza”
Mūkusalas iela 71
Rīga, LV1004

Tel: +371 67310105
rigaplaza@ideal.lv

Atvērts: P-Sv 10-21

iDeal veikals un serviss
Apple Premium Reseller

Tirdzniecības centrs “Akropole”
Maskavas iela 257
Rīga, LV1063

Tel: +371 24220940
akropole@ideal.lv

service@ideal.lv

Atvērts: P-Sv 10-22

iDeal komanda

Mārtiņš Amtmanis

Mārtiņš Amtmanis
Latvijas filiāles vadītājs

Tel:
martins@ideal.lv

Anrijs Lizaks

Anrijs Lizaks
iDeal Brīvības 40 veikala vadītājs

Tel: 67282238
anrijs@ideal.lv

Ivars Kalnins

Ivars Kalniņš
iDeal Spice veikala vadītājs

Tel: 20391464
ivars@ideal.lv

Aiga Akermane

Aiga Akermane
finanšu direktore

Tel: 67282238
aiga@ideal.lv

Austris Birkans

Austris Birkāns
servisa centra vadītājs

austris@ideal.lv

Austris Birkans

Agnese Strazdiņa
iDeal product manager

agnese.strazdina@ideal.lv

Austris Birkans

Katrīna Astahovska
iDeal Riga Plaza veikala vadītāja

katrina.astahovska@ideal.lv

Austris Birkans

Raivis Ostapko
iDeal Alfa veikala vadītājs

raivis.ostapko@ideal.lv

Austris Birkans

Ieva Celma
iDeal Akropole veikala vadītāja

ieva.celma@ideal.lv

Austris Birkans

Raimonds Balkājs
biznesa klientu vadītājs

raimonds.balkajs@ideal.lv