Bezmaksas pakomāti!

Uzmanību! Sākot ar jūniju, visām iPhone, iMac, Macbook un iPad ierīcēm tiks pievienota datu nesēja atlīdzība. Uzzināt vairāk

Kontaktinformācija

Vispārējie kontakti

iDeal Informācija par uzņēmumu

“iDeal Group” AS filiāle “iDeal”
Brīvības iela 40, Rīga, LV1050
PVN Reģ. Nr. LV40103177024
info@ideal.lv

Veikali un servisa centrs

iDeal veikals
Apple Premium Reseller


Brīvības iela 40
Rīga, LV1050

Tel: +371 67282238
brivibas@ideal.lv

P.-Pk. 10-19

S.-Sv. 11-17

Sv. Brīvs

iDeal veikals
Apple Premium Reseller

Tirdzniecības centrs "Spice"
Lielirbes iela 29
Rīga, LV1046

Tel: +371 20391464
spice@ideal.lv

P.-Sv. 10-22

iDeal veikals
Apple Premium Reseller


Tirdzniecības centrs “Alfa”
Brīvības gatve 372
Rīga, LV1006

Tel:+371 66954004
alfa@ideal.lv

P.-Sv. 10-21

iDeal veikals
Apple Premium Reseller

Tirdzniecības centrs “Riga Plaza”
Mūkusalas iela 71
Rīga, LV1004

Tel: +371 67310105
rigaplaza@ideal.lv

P.-Sv. 10-21

iDeal veikals
Apple Premium Reseller

Tirdzniecības centrs “Akropole”
Maskavas iela 257
Rīga, LV1063

Tel: +371 24220940
akropole@ideal.lv

P.-Sv. 10-21

iDeal serviss
Apple Premium service provider

Tirdzniecības centrs “Akropole”
Maskavas iela 257
Rīga, LV1063

Tel: +371 2 9808281
service@ideal.lv

P.-Pk. 10-18

iDeal interneta veikals
Apple Premium Reseller


Brīvības iela 40
Rīga, LV1050

Tel: +371 28 030 305
veikals@ideal.lv

P.-Pk. 10-18

iDeal komanda

Mārtiņš Amtmanis

Mārtiņš Amtmanis
Latvijas filiāles vadītājs

Tel:
martins@ideal.lv

Armands Eglītis

Armands Eglītis
iDeal Brīvības 40 veikala vadītājs

Tel: 67282238
armands@ideal.lv

Ivars Kalnins

Jānis Mikītis
iDeal Spice veikala vadītājs

Tel: 20391464
janis@ideal.lv

Aiga Akermane

Aiga Akermane
grāmatvede

Tel: 29820500
aiga@ideal.lv

Austris Birkans

Roberts Priede
servisa centra vadītājs

roberts@ideal.lv

Austris Birkans

Agnese Strazdiņa
iDeal product manager

agnese.strazdina@ideal.lv

Austris Birkans

Katrīna Astahovska
iDeal Riga Plaza veikala vadītāja

katrina.astahovska@ideal.lv

Austris Birkans

Raivis Ostapko
iDeal Alfa veikala vadītājs

raivis.ostapko@ideal.lv

Austris Birkans

Ieva Celma
iDeal Akropole veikala vadītāja

ieva.celma@ideal.lv

Austris Birkans

Raimonds Balkājs
biznesa klientu vadītājs

raimonds.balkajs@ideal.lv