Bezmaksas piegāde pakomātos.

iMac Pro

iMac Pro

Visu varu pro.

Profesionāļu vidū iMac vienmēr bijis iemīļots. Tāpēc mēs radījām tādu, kas tev īpaši ies pie sirds. Tam ir jaudīgākie procesori un grafika, kāda jebkad redzēta Mac datoros, un arī mūsdienīgākās datu glabāšanas iespējas, atmiņa un I/O. Un tas viss – elegantā "viss vienā" korpusā ar elpu aizraujošu Retina 5K displeju. iMac Pro ir sabiedrotais fotogrāfiem, montāžas režisoriem, 3D animāciju veidotājiem, mūziķiem, programmētājiem, zinātniekiem un daudziem citiem – gatavs pārvērst tavas pārdrošākās idejas ģeniālos darbos.
Pirkt
iMac Pro Cores

Līdz 18 kodoliem vienā iMac. Nē, tā nav drukas kļūda.

Jau četrkodolu iMac ir visnotaļ ievērojams rīks. Taču iMac ar 8, 10, 14 vai 18 kodoliem ir jau pavisam cita līmeņa stiprinieks. Pievieno vēl Turbo Boost ātrumu līdz 4,5 GHz, un iMac Pro ar neredzētu spēku un elastību apvienos daudzkodolu apstrādes jaudu ar vienpavediena procesu izpildi. Ar jaunajām AVX-512 vektoru instrukcijām un jaunu kešatmiņas arhitektūru procesors spēj apstrādāt vēl vairāk datu vēl lielākā ātrumā. Tas nozīmē, ka tu vari renderēt attēlus, montēt līdz 8K video, apstrādāt foto, radīt reāllaika audio efektus vai kompilēt savu nākamo pieczvaigžņu aplikāciju – un darīt to visu zibenīgi.
iMac Pro processor

8, 10, 14, vai 18 kodolu
Xeon procesors

Turbo Boost līdz 4.5GHz

Līdz 42MB cache

iMac Pro processor

Daļiņu simulācija? Elementāri.

Mutuļo dūmi. Aumaļām līst. Viļņojas rudzu lauks. Ar hiperdzīslošanas tehnoloģiju aprīkotajā 18 kodolu iMac Pro varēsi viegli veidot un renderēt dažādas daļiņu sistēmas – statiskas vai animētas, 2D vai 3D.

Vega grafika.
Kas par jaudu. Kas par skaistumu..

Ar Radeon Pro Vega grafikas procesoru iMac Pro ir augstākā līmeņa darbstacijas klases grafika – kā vēl nevienā Mac. Pirmajam Mac ar Vega arhitektūru ir līdz 16 GB liela joslas platuma atmiņa, kura gādā par ievērojamu veiktspējas lēcienu – darbības ātrums ir līdz divām reizēm lielāks nekā citiem iMac GPU un līdz trim reizēm lielāks nekā Mac Pro GPU. Tādējādi paātrinās virtuālās realitātes kadru maiņa un reāllaika 3D renderēšana, reālistiskāki kļūst specefekti un spēles ar iestatījumiem uz maksimumu. Tas atbalsta arī vienkāršās precizitātes un pusprecizitātes skaitļošanu, tāpēc darbības, kuru veikšanai nav nepieciešama pilna 32 bitu precizitāte, ir pabeidzamas divreiz ātrāk. Cik ātri? Līdz 22 teraflopu ātrumā.
iMac Pro GPU
Grupēta HBM2 atmiņa aizstāj ārējo VRAM, tāpēc grafikas procesors spēj saņemt jaunus datus ar ātrumu 400 GB/s.
iMac Pro graphics

Radeon Pro Vega 56 vai 64

Veselā precizitāte lidz 11 teraflopiem

Pusprecizitāte līdz 22 teraflopiem

8GB vai 16GB paaugstināta platuma joslas atmiņa

400 GB/S atmiņas joslas platums

iMac Pro graphics

Virtuālā realitāte kļūst reāla.

iMac Pro ar jauno Vega GPU sniedz ko vairāk par vienkārši iespēju ienirt virtuālajā realitātē. Ar to šādu realitāti tu vari radīt uz līdzenas vietas.

Vairāk atmiņas grandioziem projektiem.

Pateicoties četriem atmiņas kanāliem, iMac Pro spēj darboties ar atmiņu līdz 128 GB. Ar to tu vari vizualizēt, simulēt un renderēt milzīgus 3D modeļus. Izveidot vairākas testēšanas vides starpplatformu izstrādei. Un strādāt ar daudzām aplikācijām vienlaikus. Viena vienīga jauda. Lai darītu visu, ko sirds vēlas.
iMac Pro audio

Līdz 128GB

2666 MHz DDR4 ECC

Augstas veiktspējas datu krātuve.
Ver un lādē zibenīgi.

Ar 100% zibatmiņas krātuvi, kuras ietilpība ir līdz 4 TB, vari strādāt ar lieliem 4K un HD projektiem neatkarīgi no kodējuma. Un ar caurlaidspēju līdz 3 GB/s apjomīgu failu ielāde un aplikāciju palaišana būs tik ātra kā vēl nekad.

T2. Uzlabota integrācija un drošība.

Iepazīsties – Apple T2, mūsu īpaši pielāgotais Mac otrās paaudzes procesors. Esam pārveidojuši un integrējuši tajā vairākus kontrollerus no citām Mac sistēmām, piemēram, sistēmas pārvaldības kontrolleri, attēla signāla procesoru, audio kontrolleri un SSD kontrolleri, lai T2 pavērtu Mac datoriem jaunas iespējas. Piemēram, T2 attēla signāla procesors darbojas ar FaceTime HD kameru, nodrošinot pilnveidotu toņu kartēšanu, labāku ekspozīcijas vadību, kā arī automātisku ekspozīciju, kas balstīta seju noteikšanā, un automātisku baltā balansu. Ar T2 iMac Pro ir kļuvis vēl drošāks – pateicoties Secure Enclave līdzprocesoram, ir pieejamas jaunas iespējas šifrētu datu glabāšanai un sistēmas drošajai palaišanai. Dati tavā SSD tiek šifrēti ar tam īpaši paredzētu AES aparatūru, kas neietekmē SSD sniegumu un nepatērē Intel Xeon procesora jaudu, lai vari to izmantot savām skaitļošanas vajadzībām. Savukārt sistēmas drošā palaišana gādā par to, lai netiktu ietekmēta zemākā līmeņa programmatūras darbība un lai, darbu sākot, tiktu ielādēta tikai tāda operētājsistēmas programmatūra, kurai uzticas Apple.
iMac Pro storage

Video guru.

iMac Pro joslas platums ir pietiekams, lai bez grūtībām tiktu galā ar vairākām videostraumēm vienlaikus. Turklāt ar 100% zibatmiņas krātuvi, kuras ietilpība var būt pat 4 TB, milzīgu projektu saglabāšana un ielāde ir tīrais nieks.

Nopietns I/O. Nopietnam darbam.

Kā jau profesionālai ierīcei pieklājas, iMac Pro ir daudz ātrdarbīgu portu, un tieši tāpēc tas ir patiesi lietderīgs darbarīks. Četriem Thunderbolt 3 portiem vari pieslēgt divus 5K monitorus un kopā iegūt 44 miljonus pikseļu, kā arī pārsūtīt datus fantastiskā ātrumā ar veseliem 40 Gb/s. Bet vēl ir kas, ko droši vien negaidīji ieraudzīt iMac – 10 Gb Ethernet. Tādējādi failu pārsūtīšana starp datoriem vai darbs ar lieljaudas datu glabātuvēm tīklā notiek līdz 10 reizēm ātrāk.
iMac Pro connectivity

40Gb/s Thunderbolt 3

Četri Thunderbolt 3 porti. Atbalsta USB 3.1 un DisplayPort video signālu caur USB‑C.

Līdz 44 miljoniem pikseļu

5K displejs ar iespēju pieslēgt vēl divus 5K displejus.

10Gb Ethernet

Atbalsta arī Nbase-T nozares standarta 1 Gb, 2,5 Gb un 5 Gb savienojuma ātrumus.
iMac Pro screens

Tavs darbs – lielajos ekrānos.

Izveido jaudīgu darbstaciju, četriem Thunderbolt 3 portiem pievienojot divas RAID sistēmas un divus 5K displejus. Un novērtē, kā tavs darbs izskatās 44 miljonu pikseļu platībā.

Retina 5K displejs. Miljards krāsu sapnis.

Tā jau ir vispārzināma patiesība: ja tas ir iMac, tam ir brīnumskaists displejs. Un iMac Pro arī šajā parametrā neliks vilties. Patiesībā tā 27 collu ekrāns ir labākais, kāds mums jebkad izdevies – ar 500 nitu spilgtumu 14,7 miljonos pikseļu. Elegantais "viss vienā" korpuss gluži vai izzūd aiz satriecošā ekrāna – lai nekas tev netraucētu koncentrēties uz saturu. P3 krāsu spektrs un 1 miljarda krāsu atbalsts ļaus iMac Pro iepriecināt tevi ar krāšņiem un precīziem toņu attēliem.
iMac Pro display

500 nitu

Par 43% spilgtāks

Miljards krāsu

10 bitu telpiskās un temporālās tonēšanas atbalsts.
iMac Pro display

Krāsas pa īstam.

Ja displejs attēlo miljardu krāsu, ikviens attēls izskatās tieši tā, kā ticis uzņemts – ar ļoti pakāpeniskām krāsu pārejām un bez krāsu sadalījuma joslās.

"Viss vienā" dizains. Radošā brīvība bez rāmjiem.

iMac Pro datoros darbstacijas jauda ir paslēpta aiz satriecoša Retina 5K displeja – elegantā korpusā, kura sānu platums ir nieka 5 mm. Sistēmas darbībai ir nepieciešams tikai viens kabelis, tāpēc uz tava darbagalda nebūs nekā lieka. Korpuss ir skaists savā efektivitātē – lai tu varētu pilnībā koncentrēties uz darāmo, nevis darba instrumentiem.
iMac Pro hardware

Atjautīga dzesēšana. Vēsi.

Lai visa šī jauda varētu mitināties tik kompaktā "viss vienā" korpusā, bija jārod jauni sistēmas dzesēšanas risinājumi. Mēs pārveidojām iMac Pro temperatūras pārvaldības arhitektūru, pievienojot novatorisku dubulto ventilatoru, jaudīgu siltuma absorbētāju un papildu ventilācijas atveres. Kāds ir rezultāts? Par 75% lielāka gaisa plūsma un par 80% lielāka sistēmas siltumietilpība. Tādējādi iMac Pro spēj turēt 500 vatu jaudu – par 67% pārsniedzot 27 collu iMac iespējas.
iMac Pro cooling

Pilnīgi jauni skaļruņi. Patrokšņosim.

Uzlabotie iMac Pro stereoskaļruņi izceļas ar plašu frekvenču diapazonu, dziļiem basiem un lielāku skaļumu. Tu ar teicamu precizitāti dzirdēsi katru zvaniņu un varēsi novērtēt vairākslāņu skaņas efektus un samplus. Bet četri signālvērsuma mikrofoni padarīs tavu balsi skaidri dzirdamu un skaļāku par jebkuru fona troksni.
iMac Pro audio

Piederumi no tumšās puses.

Jauni astropelēki piederumi, kas lieliski piestāvēs tavam iMac Pro – bez vadiem, uzlādējami un vienkārši skaisti. Jaunajai Magic Keyboard ir cipartastatūra, un tai līdzi vari izvēlēties Magic Mouse 2 vai Magic Trackpad 2.
iMac Pro accessories