Mac Mini

Mac mini hero

Mac mini
Jauns. Kvadrātā.


Jauni astotās paaudzes seškodolu un četrkodolu procesori


Ātrāka 2666 MHz DDR4 atmiņa līdz pat 64 GB


Thunderbolt 3 (USB‑C), HDMI 2.0 un 10 Gb Ethernet opcija


Zibenīgi ātra zibatmiņas datu krātuve ar līdz pat 2 TB SSD

Procesori

Rukātājs. Un rikšotājs.

Mac mini spēj būt gan lielisks galddators, gan darbināt visu ko citu – sākot no mājas automatizācijas līdz milzīgām renderēšanas fermām. Un tagad, kad Mac mini ir aprīkots ar astotās paaudzes četrkodolu un seškodolu Intel procesoriem un Intel UHD Graphics 630, tam ir vēl vairāk jaudas industriāla mēroga darbiem. Tātad – gan tad, ja tu strādā ar skaņas apstrādi koncertā, gan tad, ja testē savu jaunāko iOS aplikāciju, Mac mini palīdzēs visātrāk nokļūt no lieliskas idejas līdz lieliskam rezultātam.

Līdz

5X

ātrāka sistēmas darbība1

Līdz

60%

ātrāka Intel integrētā grafika2
Mac mini prosessori

Līdz

6 kodolu

Intel Core i5 vai i7 procesors

Līdz

4,6 GHz

Turbo Boost

Vēsā mierā.
Tā kā vienā korpusā tiek ietilpināta tik liela jauda, ir nepieciešama pilnīgi jauna temperatūras pārvaldības arhitektūra, tostarp lielāks ventilators, platākas ventilācijas atveres, zibatmiņas datu krātuve un pārveidota strāvas padeve.
Mac mini tuuletin

70 %

lielāka MSP (maksimālā stacionārā jauda)

2X

lielāka gaisa plūsma
Atmiņa

Kaut visiem būtu tāda atmiņa.

Mac mini ir ar augstas veiktspējas 2666 MHz DDR4 SO-DIMM atmiņu ātrākai renderēšanai, darbam ar lieliem failiem vai vairāku virtuālo mašīnu darbināšanai.

Līdz

7,8X

ātrāks nekā 16 GB3

Līdz

64 GB

2666 MHz DDR4 atmiņas
Mac mini muisti
Datu krātuve

Aplikācijas vienkārši lido.

Tagad Mac mini zibatmiņas PCIe datu krātuvei ir pat četras reizes lielāks nolasīšanas ātrums nekā iepriekšējām zibatmiņām. Vari ielādēt milzīgus failus un palaist aplikācijas tik ātri kā vēl nekad.
Mac mini tallennus

Līdz

2 TB

SSD krātuve

Līdz

4X

lielāks nolasīšanas ātrums4

Līdz

3,4 GB/s

secīgās nolasīšanas ātrums
Apple T2 Security procesors

Nākamās paaudzes drošība.

Mac mini ir iebūvēts Apple T2 Security procesors – Apple radīts un īpaši pielāgots otrās paaudzes Mac procesors, kas Mac mini padara vēl drošāku. T2 Security procesors konsolidē vairākus kontrollerus vienā; tajā ir arī Secure Enclave līdzprocesors, kas ir šifrētās datu glabāšanas un sistēmas drošās palaišanas pamatā.
Mac mini T2 sceurity chip

Konsolidētie kontrolleri

Sistēmas drošā palaišana

Secure Enclave līdzprocesors

Šifrēta datu glabāšana

Savienojumi un paplašinājumi

Porti darba nebijās.

Mac mini dažādie porti ļauj veidot dažādas darbplūsmas konfigurācijas. Thunderbolt 3 ir mūsu visu laiku jaudīgākais un daudz­pusīgākais ports – un Mac mini tādu ir četri. Jaunais HDMI 2.0 piedāvā lielāku joslas platumu nekā priekšgājējs, tāpēc kadru maiņa būs ātrāka – tev par prieku.
Mac mini liitännät
Thunderbolt 3 nodrošina reāli produktīvas iespējas. Pārsūti datus līdz pat 40 Gb/s ātrumā. Uzlādē un darbini ārējās ierīces. Pievieno vienu vai divus 4K displejus – un pat trešo ar HDMI 2.0 – vai vienu 5K displeju. Vai savieno Mac mini ar eGPU, iegūstot darbstacijas cienīgu grafikas apstrādes jaudu.
Mac mini Thunderbolt 3

Daudzveidība.

Kur liec, tur strādā.

Pateicoties savam izmēram, veiktspējai un plašajam portu arsenālam, Mac mini nonāk tur, kur Mac datori līdz šim nav manīti. Kad 7,7 collu kvadrātiņā ir tik daudz kodolu, nevari paredzēt, kur sastapsi kādu Mac mini – vai desmitiem to – čakli strādājam.
Mac mini monta käytössä

Mac mini

Apple Mac mini