Mac Pro

Radīts, lai radītu ar episku vērienu.

Mac Pro

Lielu ideju radīts. Tavām lielajām idejām.

Mac datori vienmēr ir veidoti ar skaidru vīziju: radīt ierīces, kas ir jaudīgas un funkcionālas, bet vienlaikus arī skaistas un intuitīvas. Mac Pro ir nevainojams šī ideāla iemiesojums. Ikviens profesionāla datora elements – grafika, datu glabāšana, paplašināšanas iespējas, datu apstrādes jauda un atmiņa – ir rūpīgi pārdomāts un pārveidots. Tavā rīcībā ir jauda un veiktspēja vispārdrošāko ideju realizēšanai.
Mac Pro

Spēka iemiesojums.

Mac Pro ir projektēts ar darbstacijas klases grafiku ar diviem grafikas procesoriem, PCIe SSD datu krātuvi, augstas veiktspējas Thunderbolt 2, Xeon procesoriem, ātru atmiņu un 4K video iespējām – izcilam tehnoloģiskam sniegumam.
Intel Xeon

Procesors.

Mac Pro viscaur demonstrē muskuļus – sākot jau ar Intel Xeon E5 procesoru ar 6, 8 vai 12 kodolu datu apstrādes jaudu vienā mikroshēmā. Ātruma nekad nepietrūks. Par to parūpēsies līdz 30 MB L3 kešatmiņas, 40 GB/s PCI Express 3. paaudzes joslas platums un 256 bitu platuma peldošā punkta instrukcijas.
Mac Pro memory

Operatīvā atmiņa.

Ikviens Mac Pro komponents ir optimizēts iespaidīgam sniegumam. Tostarp četru kanālu DDR3 atmiņas kontrolleris, kas darbojas ar 1866 MHz frekvenci. Tas atbalsta līdz 64 GB atmiņas un piedāvā atmiņas joslas platumu līdz pat 60 GB/s – pat visintensīvākos datu apstrādes uzdevumus tas paveic zibenīgi. Un, tā kā tā ir ECC atmiņa, renderēšanu, video eksportēšanu vai simulāciju nebremzēs nepastāvīgās atmiņas kļūdas.
Mac Pro Graphics

Grafika.

Ir ierasts, ka profesionāļu datoros datu apstrādes jauda galvenokārt ir centrālā procesora ziņā. Taču grafikas procesoru veiktspēja ir krasi pieaugusi, tāpēc izstrādātāji savās aplikācijās liek lietā arī šo jaudu. Radot Mac Pro, mēs domājām par nākotni un izveidojām vēl jaudīgāku grafikas procesora arhitektūru. Tajā ir ne tikai AMD FirePro darbstaciju klases grafikas procesors – to ir pat veseli divi. Katrs no tiem ir pieejams ar līdz 6 GB īpašo VRAM ar līdz pat 2048 straumēšanas procesoriem. Ar šādu jaudu vari, piemēram, vienmērīgi montēt pilnas izšķirtspējas 4K video, vienlaikus fonā renderējot efektus, un jaudas vēl pietiks, lai pieslēgtu līdz pat trim augstas izšķirtspējas 5K displejiem.
Mac Pro storage

Datu krātuve.

PCI Express SSD datu krātuve ir līdz pat 2,4 reizēm ātrāka par visātrāko SATA cietvielu disku un līdz pat 10 reizēm ātrāka par SATA cieto disku ar 7200 apgr./min. Lielākā daļa SSD krātuvju sistēmu izmanto SATA maģistrāles, kas paredzētas cietajiem diskiem ar lēnākiem apgriezieniem. Taču Mac Pro mēs esam izstrādājuši, izmantojot PCIe tipa SSD kontrollera tehnoloģiju, un tas nozīmē ātrāko cietvielu disku, kāds pieejams galddatoru standartaprīkojumā. Tātad tev būs līdz pat 1 TB atmiņas, kas ļauj ieslēgt datoru, palaist aplikācijas un atvērt apjomīgus failus tiešām zibenīgi.
Mac Pro cooling

Vienots termiskais kodols.

Mac Pro neiedomājami mazā telpā slēpjas nebijuša vēriena jauda. To bija iespējams izveidot, pateicoties atjautīgi konstruētajam vienotajam termālajam kodolam. Parasti procesoru un grafikas karšu dzesēšanai tiek izmantoti daudzi siltuma kolektori un ventilatori. Mēs visu uzbūvējām ap vienu alumīnija veidni, kas palielina gaisa plūsmu un siltumietilpību. Tā darbojas, novadot siltumu no centrālā procesora un grafikas procesoriem un šo siltumu vienmērīgi izkliedējot visā kodolā. Līdz ar to – ja viens procesors netiek noslogots, brīvā siltumietilpība tiek efektīvi sadalīta starp pārējiem. Līdz šim neviens dators tā nav bijis veidots. Tomēr tas ir tik loģiski, ka tagad grūti iedomāties citu risinājumu.

Viens, līdz šim nedzirdēts dzesētājs.

Neticami daudz novatorisku ideju ir ieguldīts darbā pie ventilatoru sistēmas, kas spētu dzesēt tik jaudīgu ierīci. Tā vietā, lai pievienotu papildu ventilatorus, mēs uzbūvējām vienu lielu ventilatoru, kas velk gaisu no apakšas. Gaiss, ierīces centrā ceļoties augšup, absorbē siltumu un augšā izvada to ārpusē. Vienkārši un eleganti, turklāt pārsteidzoši klusu. Lai panāktu šādu rezultātu, bija jāņem vērā katra detaļa – lāpstiņu skaits, to lielums, atstarpes starp lāpstiņām un pat to forma. Samazinot gaisa pretestību visā sistēmā, mums izdevās konstruēt ventilatoru ar atpakaļliektām lāpstiņām. Tas griežas ar mazāku apgriezienu skaitu, lietderīgi izmanto gaisa kustību un ir ļoti kluss.
Mac Pro expansion

Paplašināšanas iespējas. Plaši paplašinātas.

Veidojot Mac Pro, mēs vēlējāmies nodrošināt milzīgas paplašināšanas iespējas, kuras neierobežotu nelielais korpuss. Ar iebūvētu Thunderbolt 2, USB 3, Gigabit Ethernet un HDMI 1.4 portiem – Mac Pro ir iespēja izveidot darbstaciju, kas atbilst tieši tavām vajadzībām un darba paradumiem.

Thunderbolt 2.

Thunderbolt apvieno PCI Express un DisplayPort vienā ātrdarbīgā, daudzpusīgā I/O tehnoloģijā. Thunderbolt 2 piedāvā divtik lielu caurlaidspēju ar līdz pat 20 Gb/s joslas platuma katrai ārējai ierīcei. Tu varēsi pievienot jaudīgas ārējās ierīces, un tevi neierobežos paplašinājuma slotu skaits datorā. Pievieno apjomīgas datu krātuves, PCI paplašinājuma masīvus un strādā ar visjaunākajiem ārējiem displejiem, arī 4K un 5K displejiem un ārējām ierīcēm, kuras spēj raidīt 4K video izšķirtspējā. Tā kā katrs Thunderbolt 2 ports ļauj izveidot virknes savienojumu ar sešām perifērijas ierīcēm, tu vari izvērsties, pievienojot līdz pat 36 ārējām ierīcēm ar Thunderbolt 2 palīdzību vien.

Citas I/O pieslēgvietas.

Mac Pro nodrošina visu veidu savienojumus visu veidu ārējām ierīcēm. Ar USB 3 vari pievienot desmitiem dažādu ierīču veidu. Ar diviem Gigabit Ethernet portiem vari izveidot savienojumu ar vairākiem tīkliem. Savukārt HDMI 1.4 ports ļauj pievienot jaunākos televizorus, projektorus un displejus, to skaitā Ultra HD televizorus. Taču, strādājot pie paplašināšanas, esam domājuši ne tikai par dažādajām ārējām ierīcēm, ko varēsi izmantot. Kad pagriezīsi Mac Pro, lai pievienotu ierīci, tas sajutīs kustību un automātiski izgaismos I/O paneli. Lai tu varētu ērti saskatīt vajadzīgos portus tieši vajadzīgajā brīdī.

Jaunākās bezvadu tehnoloģijas.

Piekļūsti tīklam ar trīsstraumju 802.11ac Wi‑Fi – jaunākās īpaši ātrās bezvadu tehnoloģijas palīdzību. Visiem citiem bezvadu savienojumiem Mac Pro ir Bluetooth 4.0. Tas ir visātrākais veids tastatūras, peles un citu bezvadu ierīču pievienošanai, bez nepieciešamības kaut ko fiziski savienot.
Mac Pro

Radikāls. Tomēr pilnīgi loģisks.

Mac Pro nelīdzinās nevienam citam datoram. Jo tas it nemaz nav tāds kā citi datori. Pārbūvējot tā iekšējo komponentu arhitektūru, mums bija iespēja pārveidot arī tā korpusu. Tā kā viss centrējas ap vienoto termālo kodolu, nekas netraucēja izstrādāt daudz kompaktāku, vieglāku, klusāku un skaistāku uzbūvi. Unikālais dizains ir radīts ārkārtīgi rūpīgi un precīzi. Tikai 25,1 cm augstumā un 16,7 cm diametrā – šo profesionālo galddatoru patiešām var novietot uz galda.

Izstrādāts un salikts ASV.

Mac Pro tiek pilnībā montēts Amerikas Savienotajās Valstīs, un arī vairākas augstas precizitātes sastāvdaļas tiek ražotas ASV. Izmantojot Teksasā, Floridā, Ilinoisā, Kentuki un vairāk nekā ducī citu Amerikas štatu strādājošo nozares vadošo uzņēmumu novatorisma potenciālu, mēs spējam radīt ik detaļā perfekti konstruētu ierīci. Citiem vārdiem – tieši tādu, kādu to izplānojuši un izlolojuši mūsu inženieri un dizaineri Kalifornijā.