NB! Augstā pieprasījuma un ierobežotās pieejamības dēļ, iPhone 11, iPhone 11 Pro, 11 Pro Max un Apple Watch 5 piegādes var aizņemt vairāk kā 2 nedēļas.

MacBook Pro

MacBook Pro logo

Vairāk jaudas.
Vairāk veiktspējas.

MacBook Pro 2018

Jauni, 8-kodolu , 6-kodolu, un 4-kodolu Intel procesori.


Līdz 32GB operatīvās atmiņas, lai vienlaicīgi darbinātu vairākas profesionālās programmas.


Satriecošs Retina displejs ar True Tone tehnoloģiju.


Touch Bar - vēl produktīvākam darbam.1

MacBook Pro models
13" modeļi
1,4 kg 14,9 mm
15" modeļi
1,8 kg 15,5 mm

Veiktspēja

Liela jauda paver lielas iespējas.

MacBook Pro paceļ portatīvos datorus vēl nebijušā veiktspējas un mobilitātes līmenī. Lai cik radošas būtu tavas idejas, ar augstas veiktspējas procesoriem un atmiņu, mūsdienīgu grafiku, zibenīgi ātru datu krātuvi un citām iespējām tu tās varēsi realizēt ātrāk nekā jebkad iepriekš.
Līdz
32 GB
operatīvās atmiņas
Līdz
5 GHz
Turbo Boost jaudas
Līdz
3.2 GB/s
SSD lasīšanas ātrums
Līdz
10 hrs
akumulatora darbības2
MacBook Pro

Procesors

Vairāk jaudas kodolos.

Ar jaunākajiem Intel Core procesoriem MacBook Pro sasniedz jaunus augstumus aprēķinu ātrumā. Tagad 15 collu modelī iebūvēts devtās paaudzes 8-kodolu Intel Core i9 procesors, kurš Turbo Boost režīmā sasniedz līdz pat 5.0GHz ātrdarbības. 3D grafikas programmu, kā Autodesk Maya, renderēšanas ātruma pieaugums pret iepriekšējās paaudzes 6-kodolu procesoriem ir līdz pat 40% un līdz pat 2x, salīdzinot ar 4-kodolu procesoru. Ar jauno, astotās paaudzes, 4-kodolu procesoru, arī 13 collu MacBook Pro ar Touch Bar būs gatavs pašiem grūtākajiem uzdevumiem. Tātad, kad Tev pienāks laiks tikt galā ar pro līmeņa rēķināšanas uzdevumiem, piemēram kodējot, modelējot 3D objektus, pievienojot specefektus, liekot kopā skaņas celiņus vairākos līmeņos vai pārkodējot video, Tu to visu paveiksi. Vēl ātrāk.
Vairāk informācijas šeit: www.apple.com/lv/macbook-pro.

13" modeļi

Līdz
2.8 GHz
4-kodolu
Intel Core i7
procesori
Līdz
4.7 GHz
Turbo Boost jaudas

15" modeļi

Līdz
2.4 GHz
8-kodolu
Intel Core i9
procesori
Līdz
5.0 GHz
Turbo Boost jaudas

Operatīvā atmiņa

Dari vairāk.
Gaidi mazāk.

Lai ātrāk strādātu ar lieliem failiem vai lietotu vairākas pro aplikācijas vai virtuālās mašīnas, 15 collu MacBook Pro tagad var konfigurēt ar līdz pat 32 GB lielas augstas veiktspējas 2400 MHz DDR4 atmiņu.

15" modeļi

Līdz
32 GB
DDR4 operatīvās atmiņas

15" modeļi

Līdz
2.8 x
ātrāk par 16GB

Grafika

Grafikas jauda, no kuras iepletīsies acis.

Visos MacBook Pro 15 collu modeļos ir Radeon Pro diskrētais grafikas procesors, kas apvieno iespaidīgu jaudu ar ievērojamu jaudas efektivitāti. Turklāt katram diskrētajam grafikas procesoram esam pievienojuši 4 GB lielu GDDR5 atmiņas standartu, lai tavs ieguvums būtu vienmērīga reāllaika darbība, kad veic tādus pro līmeņa darbus kā 3D satura renderēšana ar Final Cut Pro X. 13 collu MacBook Pro modelī ar Touch Bar ir integrēts jaudīgs grafikas procesors ar 128 MB lielu iegulto DRAM – divtik lielu kā iepriekšējās paaudzes procesoros –, kas paātrina grafikas apstrādi. Tas nozīmē, ka tev vairāk laika atliek pašam svarīgākajam – lielisku darbu radīšanai.
MacBook Pro top view

Apple T2 drošības procesors

Nākošās paaudzes
drošība.

Iepazīsties ar Apple T2 Security procesoru – Apple radīto un īpaši pielāgoto Mac otrās paaudzes procesoru, kas MacBook Pro padara vēl drošāku. Apple T2 Security procesoram, kas iestrādāts 13 collu un 15 collu modeļos ar Touch Bar, ir Secure Enclave līdzprocesors, pateicoties kuram ir pieejamas sistēmas drošās palaišanas un šifrētas datu glabāšanas iespējas. Tas arī konsolidē vienā kontrollerī vairākus diskrētos kontrollerus – sistēmas pārvaldības kontrolleri, audio kontrolleri un SSD kontrolleri.
MacBook Pro Chip

SSD datu krātuve

Liec visam
strādāt ātrāk.

MacBook Pro ir zibenīgi ātrs cietvielu disks ar secīgās nolasīšanas ātrumu līdz 3,2 GB/s. 15 collu modelis pieejams ar līdz 4 TB lielu SSD, bet 13 collu MacBook Pro ar Touch Bar ir pieejams ar līdz 2 TB lielu SSD – pietiekami daudz vietas, lai tu varētu paņemt līdzi arī vislielākos failus, piemēram, lielas foto bibliotēkas vai video projektus. Tāpēc tu vari vienā mirklī ieslēgt datoru, palaist daudz aplikāciju vai importēt milzīgus failus. Ar Apple T2 Security procesoru viss uzreiz tiek automātiski nošifrēts.

13" modeļi

Līdz
2 TB
SSD krātuve
Līdz
3.2 GB/s
secīgas lasīšanas ātrums 4
Līdz
2.2 GB/s
secīgas rakstīšanas ātrums 4

15" modeļi

Līdz
4 TB
SSD krātuve
Līdz
3.2 GB/s
secīgas lasīšanas ātrums 4
Lidz
2.2 GB/s
secīgas rakstīšanas ātrums 4

Thunderbolt 3

Visu laiku jaudīgākā
un daudzpusīgākā
pieslēgvieta

Thunderbolt 3 ports apvieno īpaši lielu joslas platumu un USB‑C nozares standarta daudzpusību, izveidojot vienu ātru un universālu portu. Tas integrē datu pārsūtīšanu, uzlādi un video izvadi vienā savienotājā, kura caurlaides spēja ir līdz pat 40 Gb/s, divas reizes pārsniedzot Thunderbolt 2 ātrumu. Abu izmēru MacBook Pro ir pieejami četri porti, lai visas iespējas būtu pieejamas abās pusēs. Esošās ierīces var viegli pievienot ar kabeli vai adapteri. Thunderbolt 3 savienotājs ir abpusējs, tāpēc nav svarīgi, kā to pievienosi, jo tas vienmēr būs ar pareizo pusi uz augšu.
MacBook Pro Data
MacBook Pro charge
datu pārraide /s
līdz 40Gb/s
Saņem un dod enerģiju
no jebkuras pieslēgvietas
Thunderbolt
MacBook Pro 5K
Savienojas ar eGPU
Atbalsta līdz diviem 5K ekrāniem
MacBook Pro Thunderbolt 3

Touch Bar

Vēl vairāk veidu kā produktīvāk strādāt.
Vienmēr pa rokai.

Līdz šim tastatūras augšā vieta bija funkciju taustiņiem, bet tagad tie ir nomainīti pret kaut ko daudz spējīgāku un daudzveidīgāku – Touch Bar skārienjoslu.16 Tā automātiski mainās atbilstoši tam, ko dari, parādot tev noderīgus un jau labi pazīstamus rīkus – sistēmas vadības elementus, piemēram, skaļumu un spilgtumu, interaktīvas satura regulēšanas vai pārskatīšanas iespējas, rakstīšanas iespējas (emoji) un daudz ko citu.

Piesit. Pieturi. Pabīdi. Pārvelc.

Touch Bar ir viegli lietojama ar jau zināmiem žestiem. Piesit, lai izvērstu Control Strip joslu, pabīdi, lai regulētu skaļumu vai spilgtumu vai pārvelc, lai patītu atpakaļ filmas skatīšanās laikā.
MacBook Pro Touch Bar

Pieskaries, lai pārietu no vienas pārlūka cilnes uz citu.

MacBook Pro Touch Bar

Pavelc ar pirkstu, lai mainītu spilgtumu vai skaļumu.

MacBook Pro Touch Bar

Pieskaries un paturi, lai apskatītu foto oriģinālus to rediģēšanas laikā.

MacBook Pro Touch Bar

Pabīdi, lai izvēlētos burtu krāsu saviem Keynote slaidiem.

Tieši tas, kas tev nepieciešams. Tieši tur, kur nepieciešams.

Daudzās no MacBook Pro iebūvētajām aplikācijām ir Touch Bar vadības elementi, kas sevišķi atvieglo bieži veicamas darbības, piemēram, e-pastu sūtīšanu vai dokumentu formatēšanu. Touch Bar mainās, pielāgojieties aplikācijai, kuru tu lieto, un šīs saīsnes iecentrē priekšplānā. Arī trešo pušu aplikācijas var izmantot Touch Bar.
MacBook Pro top view

Pielāgo saviem ieradumiem.

Lai strādātu ātrāk un produktīvāk, vari izveidot saīsnes tieši savā Control Strip joslā un aplikācijās – Mail, Pages, Safari un Final Cut Pro X.
MacBook Pro top view
MacBook Pro Touch Bar

Touch ID

Jaunākās paaudzes drošība.
Tavu pirkstu galos.

Acumirklī atbloķē savu Mac. Ātri piekļūsti sistēmas iestatījumiem un ar paroli aizsargātām piezīmēm. Ar vienu pieskārienu vari pat pārslēgties no viena Mac lietotāja uz citu.
MacBook Pro 2018
Atbloķē savu Mac
MacBook Pro password
Lieto paroles autentifikācijai

Displejs un audio

Bauda acīm.
Mūzika ausīm.

MacBook Pro Retina displejs ir vislabākais, kāds jebkad bijis Mac portatīvajam datoram. Tam ir spilgts LED aizmugur­gaismojums un liels kontrasta koeficients, tāpēc melnie toņi ir dziļi un baltie – spoži. Tas atbalsta P3 plašo krāsu spektru, iegūstot vēl krāšņākus zaļos un sarkanos toņus nekā ar sRGB. Un abu izmēru modeļos ar Touch Bar skārienjoslu ir True Tone tehnoloģija. Baltā balanss automātiski pielāgojas apkārtējās gaismas krāsu temperatūrai, lai skatīšanās displejā būtu patīkama un dabiska. Tāpat MacBook Pro lepojas ar skaisti līdzsvarotu augstas kvalitātes skaņu ar plašu dinamisko diapazonu un superjaudīgiem basiem – tā ir klausīšanās pavisam jaunā līmenī. Skaļruņi ir tieši savienoti ar sistēmas strāvas padevi, tā iegūstot vēl lielāku maksimālo pastiprinājumu. Tāpēc tu vari uzreiz samiksēt audio celiņu, samontēt video turpat filmēšanas lokācijā vai arī pa ceļam uz mājām noskatīties filmu.
MacBook Pro screen brightness
MacBook Pro colors
500 nitu spilgtums
25% vairāk krāsu kā sRGB
MacBook Pro True Tone
MacBook Pro Sound
True Tone tehnoloģija
High-fidelity audio
500 nitu spilgtums
25% vairāk krāsu kā sRGB
True Tone tehnoloģija
High-fidelity audio
MacBook Pro Screen

Klaviatūra un Trackpad

Tava darba vide ir kļuvusi klusāka.

MacBook Pro tastatūrai ir tauriņmehānisms – ar to taustiņi ir četras reizes stabilāki par ierasto šķēru mehānismu, un darbošanās ar to ir ērtāka. 13 un 15 collu MacBook Pro modeļiem ar Touch Bar tagad ir tastatūra, ar kuru rakstīšana notiek klusāk. Un uz plašā Force Touch skārienpaliktņa ir gana daudz vietas žestiem un klikšķināšanai.
MacBook Pro

Iepazīsties ar MacBook Pro ģimeni.

MacBook 12''
MacBook Air 13''
12" MacBook
13" MacBook Air
MacBook Pro 13''
MacBook Pro 15''
13" MacBook Pro
MacBook Pro ar Touch Bar un Touch ID
12" MacBook
13" MacBook Air
13" MacBook Pro
15" MacBook Pro ar Touch Bar un Touch ID