MacBook Pro

MacBook Pro logo

Labākais
gudrākajiem.

MacBook Pro 16 2019

16-collu Retina displejs1

Iespaidīgai skatīšanai.


Līdz pat 8 kodolu procesors

intensīvām darba slodzēm.


Līdz pat 8TB SSD krātuves2

vislielākā ietilpība portatīvajā datorā.


Līdz pat 64GB atmiņas

Lieliem failiem un vienmērīgai uzdevumu izpildei.


AMD Radeon Pro 5000M sērijas grafika

ātrai renderēšanai un netraucētai atskaņošanai.


Sešu skaļruņu audio sistēma un studijas kvalitātes mikrofoni

dramatiskai skaņai un izciliem ierakstiem.

Paredzēts tiem, kas nepamet ierobežojumus un maina pasauli, jaunais MacBook Proir līdz šim visjaudīgākais MacBook ko izstrādājis Apple. Ar iespaidīgu 16-collu Retina displeju, super ātriem procesoriem, nākamās paaudzes grafiku, lielāko baterijas ietilpību iekš MacBook Pro, jauno Magic Keyboard un masīvu krātuvi, tas ir izcils MacBook Pro izcilam lietotājam.

Retina Displejs
Liela, skaista darbavieta.
Lieliem, skaistiem darbiem.

JaunajāMacbook Proir satriecošs 16 collu Retina displejs — lielākais Retina displejs Mac klēpjdatorā. Tas ražo 500 nitu spilgtuma īpašiem gaismas efektiem un spilgtiem baltumiem, nodrošinot dziļas melnās krāsas pateicoties šķidro kristālu molekulu precīzajam foto centrējumam. P3 plašo krāsu gammas piedāvā izcilas bildes un video. Tātad neatkarīgi no tā, kur jūs atrodaties, jūs redzēsiet savu darbu iespējami labākajā gaismā.


P3

plašas krāsas gamma


500 nitu

Spilgtuma

Procesors un atmiņa
Strādā domu ātrumā.

16 collu MacBook Pro klēpjdatoram sniedz pilnīgi jaunu veiktspējas klasi. Pateicoties modernākam termiskam dizainam Intel Core i9 procesors līdz pat 8 kodoliem 16 pavedieniem ilgāku laiku uztur augstāku veiktspējunodrošinot līdz.pat 2.1 reizies labāku sniegumu par četru kodolu MacBook Pro.3 Tātad vai nu jūs klājat desmitiem dziesmas un efektus, renderējat 3D modeļus, vai kompilējat un testējat kodu jūs to darīsiet nezaudējot laiku.

MacBook Pro 16 cooling

Atjaunota termiskā arhitektūra ļauj ātrāk strādāt procesoram.MacBook Pro termiskā arhitektūra ir pilnībā pārveidota, un tajā ir lielāki lāpstiņ riteņi ar uzlabotiem ventilatora asmeņiem optimālai gaisa plūsmai un vairāk siltuma izkliedēšanas spurām.


Līdz 64GB DDR4 atmiņas nozīmē efektīvāku vairāku uzdevumu izpildi. 16 collu MacBook Pro izmanto ātru 2666MHz DDR4 atmiņu līdz pat 64GB gludai veiktspējai neatkarīgi no tā, vai ielādējat simtiem audio paraugu, rediģējot miljardu pikseļu attēlus vai darbinot vairākas virtuālās mašīnas.


Līdz

64 GB

DDR4 atmiņas


Līdz

4,3x

ātrāks par 16 GB4

Grafika
Realitātes locīšanai nepieciešama jauda.

AMDRadeon Pro 5000M sērijasgrafika nodrošina lielākos grafikas zirgspēkus jebkad iekš MacBook Pro. 16 collu MacBook Pro bāzes modelis ir vairāk nekā divas reizes – ātrāks nekā iepriekšējās paaudzes bāzes modelis, lai nodrošinātu nevainojamu atskaņošanu un paātrinātu ultra-augstas izšķirtspējas video renderēšanu. 5 Ar 8GB GDDR6 VRAM, jūs saņemsiet līdz pat 80% ātrāku veiktspēju veicot krāsu korekcijas ar DaVinci Resolve salīdzinot ar AMD Radeon Pro Vega 20.6


Līdz

2,1 x

ātrāks par AMD Radeon 560x5


Līdz

8 GB

GDDR6 VRAM4


189 GB/s

atmiņas ātrums


Līdz

24

skaitļošanas vienībām

Klaviatūra
Maģija
perfektā darba telpā.

16 collu MacBook Pro paceļ darba efektivitātijaunā līmenī. Magic Keyboardietver šķērveida mehānism ar 1mm kustību atsaucīgai,un klusai rakstīšanai. Touch Bar novieto ērtākos īsceļus priekšā un centrā, kmaēr Touch ID nodrošina ātru autentifikāciju. Atsevišķa Escape poga ļauj ātri pārslēgt režīmus un skatus. Un apgrieztā “T” veida bultiņu pogas pogas iespējos ērtu navigāciju neatkarīgi no tā, vai jūs lidojat pa koda līnijām, pārlūkojat izklājlapas vai spēlējat spēles.

Touch Bar.Visvairāk nepieciešamās komandas ir tieši tur kur jums tās vajag,ekonomējot laiku un taustiņus.

Touch ID.Ātra, ērta autentifikācija drošām piekļuvēm un pirkumiem.

Force Touch skārienpaliktnis.Paātrini savu darba plūsmu ar Force klikšķi un Multi-Touch žestiem.

Audio
Lielāks bass.
Labāks mikrofons.

MacBook Pro ir liela balss.Sešu skaļruņu skaņas sistēma producē istabu pildošu plašu stereo skaņu kādu vēl nekad neesat dzirdējuši no MacBook. Divkāršie force-cancelling zemfrekvences skaļruņi ievērojami samazina vibrācijas, paplašinot zemāko diapazonu basiem par pusi oktāvas.Studijas kvalitātes trīs mikrofonu sakārtojums sacenšas ar profesionāliem mikrofoniem, lai veidotu dzidrus Podkāstus vai mūzikas ierakstus atrodoties ceļā.

Sešu skaļruņu skaņas sistēma ar divkāršiem force-cancelling zemfrekvenču skaļruņiem. Studijas kvalitātes trīs mikrofonu sakārtojums ar augstu signāla-trokšņa attiecību.

Krātuve
Paņem visu studiju līdzi.

16 collu MacBook Pro ir līdz 8TB SSD krātuves Visvairāk pieejams no visiem klēpjdatoriem. Lai jūs varētu paņemt visu savu foto vai video bibliotēku neatkarīgi no tā kur dodaties. Un ar ļoti lielu ātrumu, apjomīgi faili ielādējās tūlīt un Pro aplikācijas atveras acumirklī.


Līdz

8 TB

SSD krātuves


Līdz

3,2 GB/s

secīga lasīšanas ātruma7

Baterija
Akumulators ar spēcīgu darba ētiku.

16 collu MacBook Pro ir augstākās kapacitātes baterija kādu Apple jebkad ir ielicis iekš MacBook.100 vatu stundu litija polimēra akumulators ne tikai darbina lielāko displeju un nodrošina augstāku maksimālo jaudu, tas arī nodrošina ilgāku akumulatora darbības laiku līdz 11 stundām bezvadu interneta pārlūkošanas un Apple TV filmu skatīšanas.8 Lai jums būtu vairāk laika strādāt starp uzlādēm — neatkarīgi no tā vai esat pieslēgti vai nē.


100Wh

Baterija


Līdz

11 stundām

akumulatora darbības laika

Apple T2 drošības čips
Nākamās paaudzes drošība.

Katrs MacBook Pro ir aprīkots ar Apple T2 drošības čipu otrās paaudzes īpašais Mac silikons radīts lai padarītu visu ko dari vēl drošāku. Tas ietver Secure Enclave līdzprocesporu, kas nodrošina pamatu drošajai palaišanai ja krüptitud salvestusvõimalustele. un šifrētās krātuves iespējas. Tas arī apvieno daudzus atsevišķus kontrolierus, tostarp sistēmas pārvaldības kontrolieri, audio un SSD kontrolieri,vienā.

Thunderbolt 3
Jaudīgākais
un daudzpusīgākais ports jebkad.

Thunderbolt 3 kombinē augstās jaudas un daudzpusīgo USB C nozares standartulai izveidotu vienu ļoti ātru universālu portu. Tas integrē datu pārsūtīšanu uzlādi un video izeju vienā savienojumā, nodrošinot līdz 40Gb/s cauralaidspējas divreiz lielākam ātrumam nekā Thunderbolt 2. 16 collu MacBook Pro ir aprīkots ar četriem portiem, lai jūs varētu darīt to visu no abām pusēm. Esošās ierīces viegli pieslēdzas ar kabeli vai adapteri. Ar Thunderbolt 3 būs vienalga uz kuru pusi pievienosiet, tā vienmēr būs pareizā puse.


Līdz

40 Gb/s

datu pārsūtīšanas ātruma


Atbalsta līdz diviem

6K

displejiem

MacBook Pro 16 collu

MacBook Pro 16 2019