Bezmaksas piegāde pakomātos

Mac un iPad labākie rīki
mācībām no mājām

Mēs jums esam pieejami katru dienu!

Vai nepieciešama palīdzība iPad vai Mac iestatīšanā?

Vai varbūt jums ir nepieciešams padoms par vislabākā Mac vai iPad izvēli?

Mūsu komanda ir gatava palīdzēt katru dienu.

Armands

Tel: +371 6728 2238
brivibas@ideal.lv

Jānis

Tel: +371 2039 1464
spice@ideal.lv

Katrīna

Tel: +371 6731 0105
rigaplaza@ideal.lv

Raivis

Tel: +371 6695 4004
alfa@ideal.lv

Ieva

Tel:+371 2422 0940
akropole@ideal.lv

Tagad Mac un iPad ar papildu vērtībām,
pat neizejot no Jūsu Mājām

Pērciet tiešsaistē, un mēs droši piegādāsim līdz jūsu mājas durvīm.

Pieejamais finansējums. Visus nepieciešamos dokumentus un pieprasījumus var aizpildīt tiešsaistē, nav nepieciešams iziet no mājām.

Iegādājoties Apple ierīci, “Apple TV” ir iekļauts vienam gadam.

 • Akumulatora darbības laiks visas dienas garumā.
 • Pārsteidzošais Retina display - “True Tone” tehnoloģija automātiski regulē displeja balto punktu, lai pielāgotos krāsu temperatūrai tavā telpā un piešķirtu interneta lapām un e-pasta vēstulēm ierasto drukātas lapas izskatu.
 • Procesors, kas nodrošina ātrāku grafikas darbību, palīdzēs tev tikt galā ar visām ikdienas lietām - sērfot internetā, spēlēt spēles vai montēt video.
 • Ar augstas veiktspējas atmiņu darbi rit bez aizķeršanās arī tad, ja ir atvērtas daudzas aplikācijas.
 • Ar līdz pat 2 TB SSD datu krātuvi taviem dokumentiem, bildēm un video vietas nepietrūkst nekad.
 • Thunderbolt 3 ports apvieno īpaši lielu joslas platumu un USB‑C nozares standarta neticamo daudzpusību, izveidojot vienu ātru un universālu portu. Esošās ierīces var viegli pievienot ar kabeli vai adapteri. Un Thunderbolt 3 savienotājs ir abpusējs, tāpēc nav svarīgi, kā to pievienosi, jo tas vienmēr būs ar pareizo pusi uz augšu.
 • Ar FaceTime kameru tavi draugi un ģimenes locekļi varēs redzēt tevi augstā izšķirtspējā. Un trīs mikrofoni vēl precīzāk uztvers tavu balsi FaceTime zvanos.

Jauda

 • Jaunais iPad apvieno datora jaudu un iespējas ar daudzpusību un lietošanas ērtumu, kādu no datora nemaz negaidītu.
 • Ar iPad tikt galā ar darbiem var bez kreņķiem. Vari veikt izmaiņas dokumentā, paralēli meklējot informāciju internetā un vienlaicīgi konsultēties ar kolēģi FaceTime zvanā.
 • Visus failus pārvaldīt parocīgi būs vienuviet – Files aplikācijā. Un, ja tev jāraksta kursa darbs vai jāizveido prezentācija, vari vienkārši atvērt ekrāna tastatūru vai pievienot pilnizmēra Smart Keyboard.

Māksla un zinātne

 • Vēlies pierakstīt lekciju vai sastādīt veicamo darbu sarakstu savā iPad? Apple Pencil ir labākais palīgs, lai galvā izdomāto pārnestu uz baltas lapas.
 • Paraksti līgumus, veic atzīmes dokumentos vai uzskicē idejas. Tas ir tikpat dabisks lietošanā kā parastais zīmulis, tikai ar daudz vairāk iespējām.
 • iPad paver neskaitāmas iespējas radoši izpausties. Glezno akvareli, veido logotipa dizainu vai zīmē skices ar roku – Apple Pencil ir ideālais rīks, ar kuru īstenot tavas mākslinieciskās ieceres.
 • App Store atradīsi lērumu aplikāciju savam iPad, kas palīdzēs uzlabot atzīmes ģeometrijā, apgūt jaunu valodu un sacerēt pašam savu mūziku. Tu pat vari izmantot paplašināto realitāti, lai iemācītos ko aizraujošu.

iPad ir lieliski piemērots spēlēm

 • Tas nodrošina pārsteidzošu sniegumu, tāpēc spēles ir iespaidīgas, plūstošas un neticami detalizētas.
 • Izmēģini arī Apple Arcade, spēļu abonēšanas pakalpojumu, kuram nav līdzīgs neviens cits, tajā atradīsi vairāk nekā 100 neticami jautru spēļu.
 • Viss, ko skaties iPad, izskatās un izklausās vienkārši izcili – pateicoties ar Retina displejam un stereoskaļruņiem. Turklāt, iegādājoties janus iPad, saņemsi par brīvu gada abonementu Apple  TV+, kur atradīsi oriģinālus raidījumus un filmas no pasaules labākajiem autoriem. App Store ir vairāk nekā miljons aplikāciju, kas īpaši izstrādātas iPad lielajam displejam un funkcionālajām iespējām. Te varēsi sportot, lasīt ziņas, spēlēt ar darugiem vai pats radīt savu mūziku. Jebkurām interesēm un hobijiem atradīsies sava aplikācija.

Iegādājoties iPad vai Mac datoru, Apple TV+ ir iekļauts vienam gadam.*

Apple TV+ ir straumēšanas platforma, kas piedāvā Apple Originals – apbalvotus seriālus, aizraujošas drāmas, aktuālas dokumentālās filmas, izklaidējošas pārraides bērniem, komēdijas un ne tikai – un katru mēnesi tajā atradīsi ko jaunu.

iPad

no

359 €

Pirkt

iPad Air

no

679 €

Pirkt

MacBook Air

no

1059 €

Pirkt

* 4,99 EUR mēnesī pēc bezmaksas izmēģinājuma beigām. Vienai Family Sharing grupai ir pieejams viens abonements. Piedāvājums ir spēkā 3 mēnešus pēc prasībām atbilstošās ierīces aktivizēšanas. Plāns tiks automātiski atjaunināts, kamēr to neatcelsi. Ir spēkā ierobežojumi un citi noteikumi. Plašāka informācija: apple.com/promo.