Bezmaksas pakomāti!

Uzmanību! Sākot ar jūniju, visām iPhone, iMac, Macbook un iPad ierīcēm tiks pievienota datu nesēja atlīdzība. Uzzināt vairāk

Maksājumu metodes

Iegaumējiet! Maksājot par iDeal e-veikalā iegādātiem produktiem, izmantojot kredītkarti vai bankas saiti, jūsu drošība ir garantēta.

Izmantojot bankas saiti


Pēc pasūtījuma veikšanas, klikšķiniet uz bankas saites, tā jūs pārsūtīs uz izvēlētās bankas internetbanku: Swedbank, SEB, Luminor. Ievadiet jūsu lietotājvārdu un paroli un pieslēdzieties internetbankai. Internetbankā jūs redzēsiet jau aizpildītu maksājuma uzdevumu, kurā būs ievadīta par www.iDeal.lv iegādātajiem produktiem apmaksājamā summa. Apstipriniet vai atceliet maksājuma uzdevumu.

Izmantojot kredītkarti


Ievadiet jūsu kredītkartes informāciju. Apstipriniet vai atceliet datus. Veicot apmaksu ar kredītkarti, piegādes laiks tiek pagarināts par laiku, kas nepieciešams, lai saņemtu maksājumu, kas parasti ir 1-2 darba dienas.

Ar rēķinu


Jūs varat samaksāt par pirkumiem ar bankas pārskaitījumu un saņemt preces jūsu izvēlētajā adresē. Pēc pasūtījuma apmaksāšanas, jums kopā ar precēm tiks izrakstīts rēķins-pavadzīme. Sazinoties ar klientu atbalsta dienestu (+371 280 303 05), jūs varat pasūtīt papildu rēķinus elektroniskā formātā uz jūsu e-pastu vai arī papīra formātā.

Izmantojot izpirkumnomu


Mēs piedāvājam iespēju iegādāties preces ar InBank nodrošinātu izpirkumnomas pakalpojumu.

SmartDeal


Tiec pie iPhone gudri. Iespēja saņemt jaunāko iPhone par īpašiem nosācījumiem. Vairāk par SmartDeal