Watch

AppleWatch series 4
Apple Watch 4. sērija. Pilnībā pārstrādāts dizains un tehnika, lai Tev palīdzētu būt vēl aktīvākam, veselīgākam un sasniedzamākam.
Pērc

Pilnīgi jauns dizains

Līdz šim pats lielākais Apple Watch. Elektriskais sirdsdarbības sensors. Uzlabots Digital Crown ar vibrējošu atgriezenisko saiti. Pavisam pazīstams, tomēr ar pilnībā jaunu dizainu, Apple Watch Series 4 maina pulksteņu iespēju standartu.

Proaktīvs sirds monitors

EKG uz Tavas rokas. Paziņojumi par augstu vai zemu pulsu un neregulāru ritmu. Kritiena noteikšana un briesmu SOS. Elpošanas ciparnīcas. Veidots tā, lai uzlabotu Tavu veselību ikdienā un gana jaudīgs, lai palīdzētu to nosargāt.

Labākais partneris sportam

Automātiska sporta nodarbību noteikšana. Jogas un pastaigu aktivitātes. Uzlabotas funkcijas skrējējiem, piemēram ritma un tempa paziņojumi. Apskati līdz pat pieciem parametriem ar vienu skatienu, precizi sekojot visiem saviem iemīļotākajiem treniņu veidiem.

Visaptverošs aktivitāšu izsekotājs

Sacensības "viens pret vienu". Dalīšanās ar rezultātiem starp draugiem. Personalizēts treneris. Mēneša izaicinājumi. Balvas par sasniegumiem. Saņem visu nepieciešamo informāciju, lai katru dienu noslēgtu aktivitāšu apļus.

Vienkārši savienošanās veidi

Rācija, tālruņa zvani un īsziņas. Straumē savu Apple Music un podkāstu izlasi.* Vēl vairāk Siri lietošanas veidu. Iebūvētie mobilie sakari (cellular) sniedz iespēju to visu paveikt pulkstenī, pat tad, kad esi prom no sava tālruņa.

 

Apple Watch katram