Aktīvai dzīvei
iPhone, Apple Watch
un AirPods


Ja tavā komandā ir iPhone un Apple Watch, Tev pa spēkam ir neticamas lietas. Ja pievienosi tiem AirPods, spēsi vēl vairāk. Veic un saņem zvanus, neizņemot no kabatas iPhone. Riņķiem vien sasniedz savus aktivitātes un sporta mērķus. Sakārto miega režīmu un seko līdzi miega kvalitātei. Klausies savu mīļāko mūziku, podkāstus un audiogrāmatas, lai kurp Tu dotos, turklāt bagātīgā augstas kvalitātes skaņā.

iPhone 12 mini

64GB 699€
Pirkt

iPhone 12

64GB 799€
Pirkt

iPhone 12 Pro

64GB 1119€
Pirkt

iPhone 12 Pro Max

64GB 1219€
Pirkt

Apple Watch

SE
no 299€
Pirkt

Apple Watch

Series 6
no 429€
Pirkt

AirPods

no 179€
Pirkt

AirPods Pro

259€
Pirkt

60 reižu vairāk krāsu. Bezgalīgi iespaidīgi.

Ar 10 bitu HDR ierakstu video kļūst daudz, daudz dzīvīgāki. Turklāt vari ērti apstrādāt, skatīties un rādīt citiem arī savus Dolby Vision video.

Pirmā kamera, kas jebkad spējusi ierakstīt Dolby Vision

Ar AirPlay vari straumēt 4K Dolby Vision video uz Apple TV un Smart TV11

Bez nakts režīma
Ar nakts režīmu

Nakts režīms jaunā gaismā.

Tagad nakts režīms ir gan platleņķa, gan ultraplatleņķa kamerā – bildes vājā apgaismojumā vēl nekad nav bijušas tik izcilas. Un jaunā platleņķa kamera uztver par 27 % vairāk gaismas.

Un iPhone 12 Pro Max sper vēl soli tālāk


Par 87% labākas bildes
pustumsā.
5x optiskās tālummaiņas
diapazons.

Vienmēr tavā radarā ar
AirTag.

AirTag ir elementārs veids, kā neļaut lietām pazust. Piekabini to atslēgām vai ieslidini mugursomas kabatā. Tas būs redzams tavā Find My aplikācijā, kur vari uzmeklēt arī savas Apple ierīces un sekot līdzi radu un draugu gaitām.

MagSafe.
Viss saslēdzas.

MagSafe ir jauna piederumu ekosistēma ērtai piestiprināšanai un ātrākai bezvadu uzlādei. Kombinē tos, kā vien vēlies – iespējas ir praktiski bezgalīgas.

Izproti savu veselību smalkāk.

VSkābekļa līmenis asinīs. Mēri skābekļa līmeni asinīs ar jaunu revolucionāru sensoru un Blood Oxygen aplikāciju.1

Pulsa mērītājs. Saņem paziņojumus par pārlieku ātru vai lēnu pulsu.

Sleep aplikācija. Sasniedz miega ilguma mērķus ik nakti, lai vari veselīgāk pavadīt ik dienu.

Vienmēr kustībā.
Vienmēr lietas kursā.

Atbildi uz zvaniem un ziņām un sinhronizē mīļāko mūziku, podkāstus un audiogrāmatas. 2 Ar Apple Watch viss ir pa rokai.

Noslēdz riņķus.

Trīs riņķi: Move, Exercise un Stand. Viens mērķis: noslēdz tos visus ik dienu. Šādi ir tik viegli nodzīvot dienu veselīgāk, ka vēlēsies tā darīt visu laiku. Un tieši tāds ir Apple Watch Activity aplikācijas mērķis.

Izmanto iespējas.

Lai kāda izkustēšanās tev patiktu, Apple Watch arsenālā būs treniņš tieši tev. Izvēlies sev tīkamāko no skriešanas, peldēšanas, jogas, riteņbraukšanas un daudz kā cita – un saņem datus par katru kustību.

60 miljoni dziesmu tev kabatā – pat ja tev nav kabatu.

Tiec klāt visai Apple Music bibliotēkai.
Ir tik ērti klausīties iemīļotākās dziesmas, albumus un atskaņošanas sarakstus iPhone vai Apple Watch. Vari pat palūgt Siri, lai uzliek tev dziesmu.


Aktīvā trokšņu slāpēšana netraucētam skanējumam. Skaņas caurlaidības režīms, lai dzirdētu, kas notiek pasaulē ap tevi. Noturība pret sviedriem un mitrumu.1 Pielāgojams izmērs komfortam visas dienas garumā.

Viss vienkārši notiek.

Savienojums ar iPhone izveidojas kā uz burvju mājiena. Turklāt vari atskaņot dziesmu vienlaicīgi divos AirPods pāros.2

Skaņa, kas noņem troksni.

Mikrofoni nosaka trokšņa līmeni gan ārpusē, gan tavā ausī. AirPods Pro rada līdzvērtīgas amplitūdas skaņas pretvilni, neitralizējot ārējos trokšņus, pirms tu tos pagūsti sadzirdēt.

Dzirdi to, ko vēlies dzirdēt.

Lai pārslēgtos uz skaņas caurlaidības režīmu, nospied un paturi sensoru uz AirPods Pro korpusa – apkārtējās pasaules skaņas ieplūdīs tavās ausīs, un varēsi dzirdēt un sarunāties ar apkārtējiem.

Pērc iPhone un saņem Apple TV+ gada abonementu
ar Apple oriģinālsaturu un filmām.1

Apple TV+ ir straumēšanas pakalpojums, kurā skatāms Apple Originals saturs – godalgoti seriāli, aizraujošas mākslas filmas, pārsteidzošas dokumentālās filmas, izklaide bērniem, komēdijas un daudz kas cits. Turklāt katru mēnesi tiek pievienots jauns Apple Originals saturs.

iPhone

1. AirPlay straumēšanai ir nepieciešams Apple TV vai televizors ar AirPlay iespēju.

Apple Watch

1. Blood Oxygen aplikācijas rādījumi nav paredzēti izmantošanai medicīniskos nolūkos, tPirktrp pašdiagnosticēšanai un lietošanai konsultācijās ar ārstu; tie ir paredzēti tikai vispārīgiem sportošanas un veselības stāvokļa uzraudzīšanas nolūkiem.

2. AirPods Pro ir noturīgas pret sviedriem un mitrumu un paredzētas izmantošanai ar ūdeni nesaistītos treniņos un sporta veidos. AirPods Pro tika pārbaudītas kontrolētos laboratorijas apstākļos un ir ieguvušas IEC standartam 60529 atbilstošu novērtējumu IPX4. Noturīgums pret sviedriem un mitrumu nav nemainīgs un var mazināties normāla nolietojuma dēļ. Nemēģini uzlādēt samirkušas AirPods Pro. Norādes par tīrīšanu un žāvēšanu meklē šeit: https://support.apple.com/lv-lv/HT210711. Uzlādes kārbiņa nav noturīga pret sviedriem un mitrumu.

AirPods

1. AirPods klapid on higi- ja veekindlad, mitte mõeldud veespordiks. AirPods Pro’d testiti kontrollitud laboritingimustes ja selle reiting on IPX4 vastavalt IEC standardile 60529. Higi- ja veekindlus ei ole püsivad tingimused ja vastupidavus võib normaalse kulumise tõttu väheneda. Ärge provide niiskeid AirPod Pro’sid laadida; tutvuge https://support.apple.com/kb/HT210711 puhastamise ja kuivatamise juhistega. Laadimiskarp ei ole higi-ja veekindel.

2. Darbojas ar iPhone 8 vai jaunākiem modeļiem un iPod touch (7. paaudzes) ar jaunāko iOS versiju, kā arī ar 12,9 collu iPad Pro (2. paaudzes vai jaunāku), 11 collu iPad Pro, 10,5 collu iPad Pro, iPad (5. paaudzes vai jaunāku), iPad Air (3. paaudzes) un iPad mini (5. paaudzes) ar jaunāko iPadOS versiju.

Apple TV+

1. 4,99 € mēnesī pēc bezmaksas izmēģinājuma beigām. Vienai Family Sharing grupai ir pieejams viens abonements. Piedāvājums ir spēkā 3 mēnešus pēc prasībām atbilstošās ierīces aktivizēšanas. Plāns tiks automātiski atjaunināts, kamēr to neatcelsi. Ir spēkā ierobežojumi un citi noteikumi.