Privātuma politika

iDeal apņemas aizsargāt klientu un lietotāju privātumu. Balstoties uz to, mēs esam izveidojuši turpmāk sniegtos Privātuma politikas principus attiecībā uz klientu datu ievākšanu, izmantošanu, publicēšanu, pārsūtīšanu un uzglabāšanu. Mūsu aktivitātes internetā ir saskaņā ar visām saistošajām aktivitātēm un saistošajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem un Latvijas Republikas tiesību aktiem. Veltiet laiku, lai iepazītos ar mūsu privātuma praksēm.


Personu datu ievākšana un izmantošana

Personu dati ir dati, ko iDeal ievāc, lai noslēgtu līgumu ar personu vai lai sazinātos ar šo personu.Regulāro klientu personu dati var tikt ievākti turpmāk norādītajos veidos:

  • iesniedzot jūsu kontaktinformāciju (tostarp jūsu vārdu, personas kodu, pasta adresi, vēlamo kontaktēšanās metodi) mūsu mājas lapā vai citviet (piem., veikalos);
  • izmantojot mājas lapu no klienta konta informācijas vai sīkfailiem;
  • iepērkoties vai iesniedzot pasūtījumu mūsu veikalā vai e-veikalā, saglabājot personas kontaktinformāciju vai iepirkšanās preferences (iDeal var lūgt brīvprātīgi iesniegt personas datus un personas informāciju noteiktās mājas lapas sadaļās. Obligātie personas dati var ietvert vārdu, adresi, pasta indeksu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu informāciju)
  • iesniedzot izpirkumnomas pieteikumu.

Citu datu ievākšana

Mēs ievācam arī ar personām nesaistītus datus - datus, ko nevar tieši saistīt ar kādu konkrētu personu (dzimums, vecums, valodas preferences, atrašanās vieta). Mēs arī varam ievākt datus par vispārīgām klientu aktivitātēm mūsu veikalos un mājas lapā. Šie dati tiek apkopoti un izmantoti, lai nodrošinātu noderīgāku informāciju mūsu klientiem, kā arī lai ļautu mums uzzināt, kuras mājas lapas sadaļas, produkti un pakalpojumi ir iecienītākie klientu vidū. Šie apkopotie dati tiek apstrādāti kā ar personām nesaistīti dati saskaņā ar šo Privātuma politiku.


Ievākto personu datu izmantošana

Izmantojot ievāktos personu datus, mēs varam informēt mūsu klientus par iDeal produktu jaunumiem, akcijām un gaidāmajiem pasākumiem. Klients, kurš nevēlas būt mūsu jaunumu biļetenu sarakstā vai saņemt paziņojumus par produktiem, kas varētu viņu interesēt, var jebkurā laikā tikt izslēgts no adresātu mērķa grupas. Mēs izmantojam ievāktos personu datus arī preču piegādes nolūkos, kā arī, lai izpildītu saistības pret klientu. Lai labāk apkalpotu klientu, „iDeal” var izpaust informāciju par atsevišķiem lietotājiem trešajai pusei, kas nodrošina pakalpojumus iDeal un ir piekritusi saglabāt koplietotās informācijas konfidencialitāti. Trešā puse ir, piemēram, mūsu partneris, kura loma ir transportēt e-veikalā pārdotās preces vai arī sniegt izpirkumnomas pakalpojumus.

Mūsu uzņēmumā ir personisko datu apstrādes speciālisti. Akciju sabiedrības “iDeal Group” AS filiāle “iDeal” nodos personiskos datus tikai nepieciešamības gadījumā, lai autorizētu maksājumus EveryPay AS.


Ievākto personu datu izmainīšana

Personu datus, kas ievākti Klienta identificēšanai un saziņai ar Klientu, var apskatīt, izmainīt un atjaunināt mūsu mājas lapā, sadaļā „Mana informācija”.


Personu datu aizsardzība

iDeal veic visus piesardzības pasākumus (tostarp administratīvos, tehniskos un fiziskos pasākumus), lai aizsargātu klientu personu datus. Piekļuve datiem to rediģēšanas un apstrādes nolūkos ir pieejama tikai pilnvarotām personām.


Drošība

Visi klienta personas dati, kas darīti zināmi iDeal e-veikala apmeklēšanas un iepirkšanās e-veikalā rezultātā, tiks uztverti kā konfidenciāli. Šifrētais datu komunikācijas kanāls ar bankām nodrošina pircēja personas datu un bankas informācijas drošību.


Privātuma politikas noteikumi un izmaiņas

Lietojot mūsu mājas lapu vai aizpildot regulārā klienta pieteikumu, jūs apliecināt, ka esat izlasījis un piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem. Mēs paturam tiesības nepieciešamības gadījumā izmainīt Privātuma politikas vispārīgos noteikumus un nosacījumus, par to informējot visus regulāros klientus. Ja jums ir radušies jautājumi vai bažas attiecībā uz Privātuma politiku vai datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz veikals@ideal.lv