avad b2b full
Apple priekšrocības
Mainoties pasaulei, mainās arī uzņēmumi. Apple ierīces, programmatūra un pakalpojumi ir radīti, lai uzņēmumu darbinieki spētu ātri un efektīvi veikt savus pienākumus.

Pierakstieties iDeal Biznesa jaunumiem

Un katru mēnesi saņemiet īpašos piedāvājumus savam uzņēmumam.

Pierakstieties jaunumiem ›

Iespējas, kas rada augstu produktivitāti
Apple ierīces, programmatūra un pakalpojumi ir viegli savietojami un ērti lietojami. Sāc darbu uz Mac datora, beidz uz iPad planšetdatora, iekārto ērtu darbalauku, lietojot vairākus ekrānus vienlaikus, zīmē iPad planšetdatorā ar Apple Pencil vai izmanto iPhone tālruni, lai veiktu izmaiņas Mac failos. Visas ierīces ir saderīgas ar Microsoft un Google lietotnēm, tāpēc uzņēmuma komandai ir viss, lai darbi ritētu nevainojami.
 • Mac
  Īstenojiet lielus projektus! Ikvienam Mac datoram ir teicama veiktspēja, kas ļauj veidot sarežģītas izklājlapas, lieliskas prezentācijas un strādāt pie vairākiem projektiem vienlaikus.
 • iPad
  Iegūstiet jaudu, kas krietni pārspēj daudzu personālo klēpjdatoru piedāvāto. Skenējiet preces, radiet 3D vizualizācijas, dariet vairākas lietas vienlaikus, izmantojot skatu Split View.
iPhone
Strādājiet pie iecerēm, esot ceļā. Radiet 3D vizualizācijas, izmantojot papildināto realitāti. Kopā ar komandu veidojiet prezentācijas lietotnē Keynote, esiet sasniedzami ar lietotnēm FaceTime, Messages un Mail.
Apple Watch
Turiet roku uz pulsa! Skatiet paziņojumus ar vienu pieskārienu, lasiet ziņas lietotnē Messages, izmantojiet visu, ko piedāvā darbam un labsajūtai radītās lietotnes.
Apple TV
Piešķiriet saviem projektiem kino estētiku! Demonstrējiet uz ekrāna apjomīgas prezentācijas un komplicētas datu vizualizācijas.
Lietotnes, kas sniedz neierobežotas iespējas
Apple ierīcēs iebūvētas īpaši parocīgas lietotnes. Turklāt veikals App Store piedāvā neskaitāmus papildu rīkus gandrīz jebkuram mērķim – pārdošanai, projektēšanai, reaktīvo lidmašīnu remontam, debesskrāpju būvniecībai. Apple platforma sniedz uzņēmumiem iespēju izstrādāt individuālus risinājumus, kādus pasaule vēl nav redzējusi.
 • Iebūvētās lietotnes
  Ar lietotnēm Notes, Siri Shortcuts un Reminders ikdienas darbības kļūst pavisam vienkāršas – parakstiet un skenējiet dokumentus vai ierīcē iPad skicējiet ar Apple Pencil.
 • Veikals App Store
  Veikalā App Store dažādu uzdevumu veikšanai pieejamas vairāk nekā 235 000 biznesa lietotnes, piemēram, Cisco Webex vai Microsoft Excel ikdienas vajadzībām, vai arī tādi rīki kā Shapr3D un Scandit specifiskiem uzdevumiem.
 • Individualizētās lietotnes
  Radiet nebijušas, oriģinālas lietotnes savam biznesam, izmantojot pašas jaunākās tehnoloģijas!
IT personālam ērta attālināta ierīču konfigurāciju izplatīšana
Ar Apple Biznesa pārvaldnieku (Apple Business Manager) Apple ierīces konfigurēt un pārvaldīt ir īpaši viegli. IT personāls var sūtīt paziņojumus par lietotnēm un izveidot pārvaldītus Apple ID, kā arī darbinieki paši var pielāgot savas ierīces.
Drošība pirmajā, otrajā un trešajā vietā
Apple ierīcēs un platformās personas dati un uzņēmumu informācija ir drošībā. Svarīgākos drošības iestatījumus, piemēram, uz datortehniku balstītu ierīces šifrēšanu, nevar atspējot nejauši. Pirkstu nospiedumu un sejas atpazīšanas funkcijas Touch ID un Face ID ļauj ērti nodrošināt aizsardzību katrai ierīcei. Tā kā virkne šo iespēju ir iespējotas pēc noklusējuma, darbinieki un IT personāls var ātri un viegli konfigurēt ierīci.
Jūsu rīcībā vienmēr, kad nepieciešams
 • Apple Biznesa pārvaldnieks

  Ērti konfigurējiet un pārvaldiet ierīces un lietotnes; izveidojiet Apple ID katram darbiniekam.

 • Papildu garantija

  Parūpējieties, lai jūsu ierīcēm ir spēkā garantija visu to lietošanas laiku.

 • Apple finanšu pakalpojumi

  Lai jūsu ieguldījumi atmaksātos, izvēlieties elastīgus nosacījumus un iespējas, kas pieejamas pēc līzinga līguma beigām.

 • Apple profesionālie pakalpojumi

  Lūdziet palīdzību Apple inženieriem, lai sagatavotu Apple ierīces darbam.

 • Apple apmācība

  Apmāciet IT personālu un uzņēmuma programmētājus konfigurēt Apple produktus un izstrādāt pielāgotas lietotnes.

Strādājam, lai pasaule kļūtu labāka

Privātums

Katrs Apple produkts pilnībā radīts, lai aizsargātu lietotāja privātumu. Mēs neveidojam lietotāju profilus, nepārdodam informāciju, kā arī nenododam to trešajām personām mārketinga vai reklāmas nolūkos. Lietotnes dalās tikai ar to informāciju, ar kuru esat ļāvuši dalīties.

 • Vide

  Radot Apple produktus, darām visu, lai samazinātu uzņēmuma ietekmi uz planētu un vienlaikus palielinātu produktu izturību un veiktspēju. Rūpīgi kontrolējam piegādes ķēdi ražošanas procesā, rūpējamies, lai produkti ir energoefektīvi un maksimāli pārstrādājami.

 • Piekļūstamība

  Visos Apple produktos ir padomāts par piekļuvi. Katrā ierīcē, programmā vai pakalpojumā var pielāgot piekļūstamību. Ja ikviens darbinieks var piedalīties projekta realizācijā sev atbilstošā veidā, uzņēmumi un darbinieki strādā ar pilnu jaudu.

Kā iegādāties

Neatkarīgi no tā, vai strādājat viens vai esat liela komanda, mēs jums palīdzēsim izvēlieties biznesam labāko un ekonomiski pamatotāko risinājumu.

Sākt ›

Kas ir "Smart Deal Business"?

Smart Deal Business ir "Apple" ierīču operatīvais līzings, kas uzņēmumiem var piedāvāt rentablu un elastīgu veidu, kā iegādāties tehnoloģijas, kas nepieciešamas efektīvai darbībai.

Smartdeal products

Kādas ir Smart Deal Business priekšrocības?

No upfront costs Nav sākotnējo izmaksu

"Smart Deal Business" "Apple" ierīcēm nozīmē, ka varat iegādāties uzņēmumam nepieciešamās ierīces, neveicot lielus avansa māksajumus. Tā vietā maksājumi tiek sadalīti nomas termiņa laikā, kas var palīdzēt efektīvāk pārvaldīt naudas plūsmu.

Convenience Ērtības

Izmantojot "Apple" ierīču līzingu, jūs varat samazināt novecošanās risku, jo nomas termiņa beigās jūsu uzņēmumā nepaliek novecojušas iekārtas. Tas var arī palīdzēt jūsu uzņemumiem izvairīties no veco iekārtu utilizācijas izmaksām.

Access to latest technology Piekļuve jaunākajām tehnoloģijām

“Smart Deal Business” nozīmē, ka, beidzoties nomas termiņam, jūs varat viegli atjaunināt aprīkojumu uz jaunākajiem modeļiem. Tas nodrošina, ka jūsu uzņēmumam vienmēr ir pieejamas jaunākās tehnoloģijas, kas palīdz saglabāt konkurētspēju un efektivitāti.

Improved Cash Flow Uzlabota naudas plūsma

Operatīvais līzings var palīdzēt jums sasniegt labāku ieguldījumu atdevi, ļaujot jums izmantot uzņēmuma naudu citiem mērķiem, piemēram, jaunu darbinieku pieņemšanai darbā vai ieguldījumiem mārketingā.

Fixed payments Fiksēti maksājumi

Ar operatīvo līzingu jūs varat maksāt fiksētu ikmēneša maksājumu visā līzinga termiņā. Tas nozīmē, ka jūsu uzņēmumi var efektīvāk plānot budžetu un izvairīties no neparedzētām izmaksām, kas saistītas ar remontu un apkopi.

Accounting benefits Grāmatvedības priekšrocības

Izmantojot “Apple” ierīču līzingu, jūs varat samazināt savus kapitālieguldījumus un uzlabot finanšu rādītājus un vispārējo finansiālo stāvokli. Tas var atvieglot finansējuma saņemšanu un citas jūsu uzņēmējdarbības jomas.

Flexibility Elastība

Operatīvais līzings nodrošina elastību, jo jūs varat izvēlēties, kad un kādas iekārtas ir nepieciešamas. Tas nodrošina, ka jebkurā gadījumā varat pievienot uzņēmumam nepieciešamās ierīces vai atteikties no tām, kas var palīdzēt efektīvāk pārvaldīt tehnoloģiju vajadzības.

Holistic Support Visaptverošs atbalsts

Mēs esam par jums parūpējušies. Mūsu visaptverošais atbalsts nodrošina, ka jūsu “Apple” ierīces vienmēr darbojas maksimāli efektīvi. No iestatīšanas līdz problēmu novēršanai - mūsu specializētā komanda ir tikai viena zvana attālumā un ir gatava atrisināt jebkuru problēmu ar precizitāti un eleganci, ko sagaidāt no “Apple”.

IT manager

Jūsu IT specialists būs apmierināts ar operatīvās nomas iespēju:

 • Jaunākās iekārtas
 • Atbalsts mobīlo ierīču pārvaldībai
 • Apļveida ekonomika
Employees

Jūsu darbinieki būs apmierināti ar operatīvā līzinga iespēju:

 • Jaunākais aprīkojums
 • Viegla modernizācija
 • Mazāks CO2 nospiedums
Devices in hands
Ecology Ekoloģija

Tā kā “Apple” stingri uzrauga piegādes ķēdi, rūpējas par energoefektivitāti un dara visu iespējamo, lai produktus būtu pēc iespējas vieglāk pārstrādāt, ar operatīvo līzingu jūsu uzņēmums varēs nodrošināt, ka ietekme uz planētu ir minimāla.

Aizpildiet kontaktu formu vai sazinieties ar mūsu biznesa menedžeri +371 2 2310128

Lietotnes, kas maina to, kā strādājam. Mainās viss.
Mainiet to, kā darāt darbu. Veikalā App Store ir vairāk nekā 235 000 lietotņu uzņēmumu darbiniekiem, un Apple ierīces ir aprīkotas ar jaudīgām tehnoloģijām, kas ikvienam palīdz veiksmīgi realizēt lieliskas idejas. Izvēlieties lietotnes ikdienas uzdevumiem, klientu apkalpošanai un efektīvām biznesa operācijām. Apple platformās radiet individualizētas lietotnes, lai jūsu iespējas būtu neierobežotas.
Lietotnes darbam vairākuzdevumu režīmā vai atsevišķiem uzdevumiem
Lietotājiem pieejamas daudz dažādas lietotnes. Uzlabojiet produktivitāti un sadarbību vai iegūstiet lietotnes, kas pielāgotas konkrētiem uzdevumiem un nozarēm.*

„Split View“ + „Microsoft Excel“ + „PowerPoint“

Skatiet vienlaikus datu lapas un slaidus, izmantojot sadalīto ekrānu, un radiet maģiju ar Apple Pencil.

„Keynote“ + „Notes“

Kopā ar komandu īstenojiet vērienīgus projektus un skenējiet dokumentus tiešā veidā lietotnē Notes.

„Microsoft Teams“

Tiecieties un droši sadarbojieties ar kolēģiem Tokijā, Madridē vai tepat blakus telpā.

„Pipedrive“

Pārvaldiet darbakārtību, atjauniniet klientu informāciju un izpildiet uzdevumus ar Siri balss komandām.

„SuccessFactors“

Skatiet darbinieku bonusus, pierakstieties tiešsaistes kursiem un pieprasiet atvaļinājuma dienas.

„Bigtincan Hub“

Piekļūstiet prezentācijām, esot ceļā, un demonstrējiet tās Apple TV, izmantojot protokolu AirPlay.

„TeamViewer Pilot“

Saņemiet ekspertu padomus un palīdzību attālināti no jebkuras vietas, izmantojot papildināto realitāti.

„Shapr3D CAD modeling“

Mēriet laukumu, izmantojot LiDAR, un modelējiet objektus, interjeru vai veselas pilsētas.

„Noted.“

Ierakstiet viedos audiofailus, kuros ar mašīnmācīšanās palīdzību likvidēts fona troksnis.

Radiet visu, ko varat iedomāties!
Ir reizes, kad skaidri zināt, kas jums vajadzīgs. Kopā ar Apple izstrādājiet risinājumus, kas dara tieši to un tieši tā, kā vēlaties. Radiet lietotnes, kas darbiniekiem palīdz veikt darba pienākumus, mainīt darbvietas, pasūtīt ēdienu vai sazināties ar klientiem.

Radiet efektīvas lietotnes biznesam!

Apple nodrošina visu, lai izstrādātu lietotnes ierīcēm iPhone, iPad, Mac, Apple Watch un lietotnei Apple TV. Programmēšanas valodas Xcode un Swift ir jaudīgākas nekā jebkad un ļauj ērti radīt pirmklasīgas lietotnes.

Izvēlieties vislabāko datortehniku!

Katrā Apple ierīcē ir tehnoloģijas, kas jūsu uzņēmumam var palīdzēt daudz dažādos veidos. Iegūstiet pirmklasīgu veiktspēju ar A sērijas procesoriem. Laikus saņemiet paziņojumus viedpulkstenī Apple Watch. Rakstiet piezīmes ar Apple Pencil.

 • Integrējiet nemanāmi!
  Viegli savietojami ar tādām uzņēmumu sistēmām kā Salesforce, SAP, IBM un citām. Turklāt, pateicoties pirmklasīgiem drošības risinājumiem, jūsu lietotnes ir pilnībā gatavas darbam.
 • Kopīgojiet
  Izmantojot Apple Biznesa pārvaldnieku, piegādājiet lietotnes darbiniekiem attālināti – vienalga, vai tas būtu viens cilvēks vai visa organizācija. Turklāt, izmantojot Apple Biznesa pārvaldnieku, individualizētās lietotnes varat izplatīt klientiem un partneriem privāti vai globālai auditorijai veikalā App Store.
Uzmanību, gatavību – starts!
Neatkarīgi no tā, vai jums ir desmit vai desmit tūkstoši Apple ierīču, tās viegli iekļaujas esošajā uzņēmuma infrastruktūrā. IT personāls ierīces var konfigurēt un pārvaldīt attālināti, turklāt iestatījumus var pielāgot katrai komandai atsevišķi. Gan ierīces Mac, iPad, iPhone, gan Apple TV ir gatavs darbam no pašas pirmās dienas.
Esiet situācijas noteicēji ar Apple Biznesa pārvaldnieku!
Apple Biznesa pārvaldnieks ir tīmekļa portāls, kas palīdz sagatavot darbam iPhone, iPad, Mac un Apple TV. Nodrošiniet darbiniekiem piekļuvi Apple pakalpojumiem, iestatiet ierīču reģistrāciju, izplatiet lietotnes, grāmatas un programmatūru – dariet to visu vienviet.
 • Ierīces
  Reģistrējiet ierīces automātiskai iestatīšanai, izmantojot mobilo ierīču pārvaldības (MDM) sistēmu. Vienkāršojiet un pielāgojiet ierīču iestatīšanu darbiniekiem.
 • Saturs
  Ērti iegādājieties darbiniekiem lietotnes un grāmatas. Izmantojiet mobilo ierīču pārvaldības (MDM) sistēmu, lai izplatītu pielāgotas lietotnes organizācijas iekšienē.
 • Cilvēki
  Izveidojiet darbiniekiem pielāgotus Apple ID un piešķiriet atsevišķas tiesības papildu lietotājiem IT komandā.
Dažādas pieejas ierīču konfigurācijas izplatīšanai
Apple piedāvā izvēlēties organizācijas vajadzībām atbilstīgu ierīču konfigurēšanu. Aizsargājiet uzņēmuma informāciju un vienlaikus nodrošiniet to darbinieku privātumu, kuri lieto savas ierīces, izmantojot lietotāju reģistrāciju. Vai saglabājiet lielāku kontroli pār organizācijas ierīcēm, izmatojot uzraudzību un ierīču reģistrāciju.
Lietotāju reģistrācija personīgajās ierīcēs
 • Pārbaudīti un droši.
  Lietotāju reģistrācija ļauj aizsargāt darbinieku privātumu un IT personālam rūpēties par uzņēmuma datu drošību. Pārvaldītie dati tiek kriptogrāfiski glabāti atsevišķā Apple failu sistēmas (APSF) sējumā.
 • Pārvaldiet tikai to, kas nepieciešams
  IT personāls var pārvaldīt uzņēmuma konfigurāciju apakškopas un politikas, vienlaikus ierobežojot noteiktas pārvaldības funkcijas, piemēram, attālinātu visa ierīces satura dzēšanu vai personiskās informācijas vākšanu.
 • Lietojiet vienā ierīcē divus Apple ID.
  Darbinieki, kuri darbā lieto savu ierīci, vienlaikus pārvaldītajam Apple ID, kas izmantojams piekļuvei uzņēmuma datiem, var saglabāt savu esošo Apple ID. Visi dati tiek glabāti atsevišķi un ir privāti.
Mobilo ierīču pārvaldības (MDM) risinājuma funkciju ierobežojumi personīgajās ierīcēs
 • Kontu konfigurēšana
 • VPN konfigurēšana lietotnei
 • Lietotņu instalēšana un konfigurēšana
 • Ieejas koda pieprasīšana
 • Atsevišķu ierobežojumu ieviešana
 • Piekļūšana darba lietotnēm
 • Darba datu noņemšana
 • Piekļuve privātai informācijai
 • Piekļuve privātām lietotnēm
 • Jebkādu privāto datu noņemšana
 • Ierīces audita žurnālu vākšana
 • Privāto lietotņu pārņemšana
 • Sarežģīta ieejas koda pieprasīšana
 • Attālināta visa ierīces satura dzēšana
 • Piekļuve ierīces atrašanās vietai
Uzņēmuma ierīču uzraudzība
 • Izvēlieties automatizētu reģistrāciju!
  IT personāls jaunas ierīces iestatīšanas procesā var automātiski to piesaistīt mobilo ierīču pārvaldības (MDM) sistēmai. Tāpat IT personāls var pielāgot jauno darbinieku uzņemšanas procesu, padarot to darbiniekam ērtu.
 • Iegūstiet lielāku kontroli!
  Izmantojot uzraudzību, IT personāls var piekļūt vadīklām, kas citos ierīču sagatavošanas modeļos nav pieejamas, tostarp papildu drošības konfigurācijai, nenoņemamai mobilo ierīču pārvaldībai (MDM) un programmatūras atjauninājumu pārvaldībai.
 • Izvēlieties atbilstīgu ierīces izmantošanas modeli!
  IT personāls var izsniegt darbiniekiem ierīces ikdienas lietošanai, kopīgot ierīces regulāriem uzdevumiem vai konfigurēt ierīci konkrētam mērķim vienā lietotnē.
IT personālam ir lielāka kontrole, ja Apple ierīces tiek uzraudzītas.
 • Kontu konfigurācija
 • Globālo pilnvaru konfigurācija
 • Lietotņu instalēšana, konfigurācija un noņemšana
 • Sarežģīta ieejas koda pieprasīšana
 • Visu ierobežojumu ieviešana
 • Piekļuve visām lietotnēm
 • Attālināta visa ierīces satura dzēšana
 • Programmatūras atjauninājumu pārvaldība
 • Sistēmas lietotņu noņemšana
 • Ekrāna fona modificēšana
 • Vienas lietotnes aktivizēšana
 • Aktivēšanas slēdža apiešana
 • Forsēta Wi-Fi ieslēgšana
 • Nozaudēšanas režīma iestatīšana
Koplietojams iPad, individuāla izmantošana
Pierakstieties jebkurā ierīcē!
Koplietojams iPad (Shared iPad) ļauj vairākiem lietotājiem izmantot vienu un to pašu ierīci, nekopīgojot lietotāja informāciju. Darbiniekiem pierakstoties ar uzņēmuma piešķirtu pārvaldītu Apple ID, iPad planšetdatorā tiek ielādēti dati, izmantojot funkciju “Pagaidu sesija” (Temporary Session). Tādējādi darbinieki var pierakstīties jebkurā ierīcē.
Iegūstiet personalizētu piekļuvi!
Lietotājiem ir piekļuve privātiem failiem un mapēm lietotnēs Files un Mail, kas konfigurētas, izmantojot MDM sistēmu, kā arī lietotnes iestatījumiem un datiem.
Izmantojiet funkciju “Pagaidu sesija”!
Jaunā funkcija “Pagaidu sesija” (Temporary Session) jebkuram lietotājam ļauj piekļūt iPad planšetdatoram un, lietotājam izrakstoties, automātiski dzēš visus datus. Tādējādi ikviens lietotājs var lietot iPad, nekopīgojot informāciju ar citiem.
Pārvaldiet ierīces bez piepūles!
Apple ierīcēs ir iebūvēta drošas pārvaldības vide, kas ļauj IT personālam konfigurēt iestatījumus, pārvaldīt ierīces, iestatīt drošības funkcijas attālināti bezvadu režīmā. IT personāls var izveidot profilus, lai darbiniekiem ir viss drošam un produktīvam darbam. IT personāls pārvalda Apple ierīces nemanāmi, neatslēdzot iespējas vai neatspējojot funkcionalitāti, vienlaikus nodrošinot uzņēmuma datu drošību.
Izmantojiet risinājumus vienā vidē!
Izmantojot operētājsistēmās iOS, iPadOS, macOS un tvOS iebūvēto drošas pārvaldības vidi, IT personāls var konfigurēt un atjaunināt iestatījumus, piegādāt lietotnes, pārraudzīt atbilstību, sūtīt pieprasījumus uz ierīcēm un attālināti dzēst uzņēmuma datus. Vide atbalsta personīgās un uzņēmuma ierīces.
Izvēlieties kādu no daudzajiem MDM risinājumiem!
Neatkarīgi no tā, vai uzņēmums lieto mākonī balstītu vai lokālo serveri, tas var izvēlēties kādu no daudzajiem tirgū pieejamajiem MDM risinājumiem ar dažādām iespējām un atšķirīgu cenu. Katrs risinājums izmanto operētājsistēmās iOS, iPadOS, macOS un tvOS iebūvēto Apple pārvaldības vidi, lai pārvaldītu platformu funkcijas un iestatījumus.
Ērti konfigurējiet un kontrolējiet ierīces!
MDM risinājums ļauj konfigurēt lietotnes, kontus un datus katrā ierīcē. Tas ietver arī integrētās funkcijas, piemēram, paroļu un politiku ieviešanu. Darbiniekiem vadīklas ir redzamas, vienlaikus nodrošinot, ka to personiskā informācija paliek privāta. IT personāls saglabā pārraudzību, nekaitējot darbinieku produktivitātei un veiksmīgam darbam.
Testējiet un ieviesiet atjauninājumus, kad tas nepieciešams!
IT personāls var atlikt attālinātu pārraudzīto iOS, iPadOS, macOS un tvOS ierīču jaunināšanu. Tādējādi IT nodaļai ir laiks pamatīgai jauninājumu caurskatīšanai. Kad izlaišanas versija ir apstiprināta, IT personāls var izlemt, kura versija lietotājiem jālejupielādē un jāinstalē. Pēc tam IT personāls var nogādāt atjauninājumus visiem darbiniekiem, lai nodrošinātu, ka visās ierīcēs ir iespējotas jaunākās drošības funkcijas.
Lai privātā informācija paliek privāta!

Katrā Apple produktā ir īpaši domāts par lietotāja privātumu. To lietošanas laikā, kad vien iespējams, datu apstrāde notiek ierīcē. Datu vākšana ir ierobežota, viss veidots tā, lai lietotājiem ir skaidra un saprotama kontrole pār saviem datiem.

MDM protokols ļauj IT personālam mijiedarboties ar Apple ierīci, taču ierobežo piekļuvi noteiktai informācijai un iestatījumiem. Neraugoties uz izvēlēto ierīces pārvaldības modeli, MDM ietvars neļauj piekļūt tādai privātai informācijai kā e-pasts, ziņas, meklēšanas vēsture un ierīces atrašanās vieta.

Uzņēmuma informācija ir rūpīgi aizsargāta
Kad ierīce ir sagatavota darbam, IT personāls var pārvaldīt un aizsargāt uzņēmuma datus, pateicoties iebūvētām drošības funkcijām un papildu vadīklām, ko nodrošina mobilais ierīces pārvaldības (MDM) risinājums. Dažādu lietotņu standarta ietvari iespējo konfigurāciju un nepārtrauktu iestatījumu pārvaldību.
Aizsargājiet darba datus!
Izmantojot MDM risinājumu, IT personāls var ieviest un pārraudzīt drošības politikas. Piemēram, MDM risinājuma ietvaros iOS un iPadOS ierīcēs uzstādot ieejas kodu, tiek automātiski iespējota datu aizsardzība, nodrošinot ierīcei failu šifrēšanu. Ar MDM politikām Mac datorā var iespējot FileVault šifrēšanu, lai dati glabātos fiziskā datu nesējā. Tāpat MDM risinājumu var izmantot, lai konfigurētu Wi-Fi un VPN un izvietotu sertifikātus papildu drošībai.
Bloķējiet, nosakiet atrašanās vietu, izdzēsiet!
Ierīces nozaudēšanas gadījumā uzņēmuma dati netiek zaudēti. Lai aizsargātu uzņēmuma datus, IT personāls ierīcēs ar iOS, iPadOS un macOS operētājsistēmām var attālināti bloķēt un izdzēst visus sensitīvos datus. Pārraudzītām iOS un iPadOS ierīcēm IT personāls var iespējot nozaudēšanas režīmu (Lost Mode), lai noteiktu ierīces atrašanās vietu. Turklāt IT personālam ir rīki, lai pārraudzītu uzņēmuma lietotnes un nekavējoties tās no ierīces noņemtu, neizdzēšot privātos datus.
Ieviesiet dalītu, ērtu un drošu pārvaldību!
MDM risinājumi ļauj ierīces pārvaldīt granulāri, bez vajadzības pēc konteineriem. Iestatot funkciju Managed Open In, IT personāls var liegt pielikumu un dokumentu atvēršanu nepārvaldītās vietās. Operētājsistēmā macOS iebūvēta drošības funkcija ļauj IT personālam šifrēt datus, aizsargāt ierīci no ļaunprogrammatūra un ieviest drošības iestatījumus, neizmantojot trešo pušu rīkus.
Izmantojiet lietotnes, kurām uzticaties!
Pateicoties vienotam ietvaram un kontrolētai videi, Apple platformās esošās lietotnes ir drošas kopš izstrādes brīža. Mūsu izstrādātāju programmas ietvaros tiek pārbaudīta katra izstrādātāja identitāte, un, pirms lietotnes nonāk veikalā App Store, tās tiek verificētas. Apple nodrošina izstrādātājiem vidi tādām funkcijām kā parakstīšanās, lietotņu paplašinājumi, pilnvaras un izmēģināšanas vidi papildu drošībai.
Vienkāršota piekļuve uzņēmuma datiem un pakalpojumiem
Operētājsistēmas iOS, iPadOS un macOS ļauj IT personālam viegli integrēt risinājumus organizācijas direktorija pakalpojumā vai mākoņa identitātes nodrošinātājā. IT personāls var savienot Apple Biznesa pārvaldnieku ar Microsoft Azure Aktīvo direktoriju (Microsoft Azure AD), ļaujot darbiniekiem ērti piekļūt Apple pakalpojumiem, izmantojot pārvaldīto Apple ID.
Izveidojiet darbiniekiem pārvaldītu Apple ID!
Uzņēmums izveido un pārvalda pārvaldītos Apple ID, kas paredzēti lietošanai darbiniekiem un uzņēmumam piederošās ierīcēs. Lai darbiniekiem automātiski izveidotu pārvaldītus Apple ID, uzņēmums var izmantot Apple Biznesa pārvaldnieku. Tas ļauj darbiniekiem sadarboties, izmantojot Apple lietotnes un pakalpojumus, kā arī piekļūt uzņēmuma datiem pārvaldītās lietotnēs, kuras izmanto iCloud Drive. Ja uzņēmums izmanto lietotāju reģistrācijas iespēju, darbinieks tam piederošā ierīcē vienlaikus var izmantot gan pārvaldīto, gan personīgo Apple ID.
Vienkāršojiet pieteikšanos ar vienotu pierakstīšanos!
Lai darbiniekiem būtu ērti pierakstīties uzņēmuma lietotnēs un tīmekļa vietnēs, operētājsistēmās iOS, iPadOS un macOS ir visu sistēmu aptverošs paplašinājuma ietvars, kas nodrošina vienotu pierakstīšanos. Paplašinājuma ietvars ir jāatbalsta mākoņu identitātes sniedzējiem, un to var konfigurēt, izmantojot MDM risinājumu. Organizācijām, kas izmanto Kerberos protokolu, pirmās puses paplašinājums nodrošina paroļu pārvaldību un lokālo paroļu sinhronizāciju iekšējām lietotnēm.
Pieslēdzieties Microsoft Azure AD autentifikācijai!

Izmantojot ārēju autentifikāciju, IT personāls var pieslēgt Apple Biznesa pārvaldnieku Microsoft Azure AD, ļaujot darbiniekiem izmantot savu esošo lietotājvārdu un paroli kā pārvaldīto Apple ID. Darbinieki var piekļūt un sadarboties Apple pakalpojumos, tostarp iCloud Drive, Notes un Reminders, izmantojot esošos akreditācijas datus. Pārvaldītais Apple ID tiek izveidots automātiski brīdī, kad lietotājs pirmo reizi pierakstās Apple ierīcē ar Azure AD lietotājvārdu un paroli.

Lai sagatavotos šai vienkāršotajai pierakstīšanas iespējai:

 1. pārliecinieties, ka uzņēmums izmanto Microsoft Azure Active Directory;
 2. nosakiet uzņēmuma domēnus, kurus vēlaties savienot ar Apple Biznesa pārvaldnieku;
 3. Apple Biznesa pārvaldniekā izveidojiet savienojumu ar Microsoft Azure Active Directory
Ļoti viegla satura izplatīšana
Ar Apple Biznesa pārvaldnieku ir viegli atrast, iegādāties un izplatīt liela apjoma informāciju, ja tas nepieciešams jūsu uzņēmuma ikdienas vajadzībām. Iegādājieties lietotnes veikalā App Store vai izmantojiet uzņēmumā vai pie trešo pušu izstrādātājiem īpaši jūsu biznesam radītās lietotnes. Ja lietotnes tiek izplatītas, izmantojot MDM risinājumu, IT personālam nevajadzēs izmantot izpirkšanas kodu vai Apple ID, lai saturu nogādātu uz katru ierīci.
Iegādājieties lietotnes un grāmatas vairumā!
Iegādāties lietotnes vairumā operētājsistēmās iOS, iPadOS un macOS ar Apple Biznesa pārvaldnieku ir vēl ērtāk. Kad lietotnes licence vairs nav vajadzīga, to var ērti piešķirt citai ierīcei vai darbiniekam. Tāpat varat pārvaldīt arī individualizēto lietotņu licences, kuras izstrādātas uzņēmumā vai pie trešās puses izstrādātāja. Un, izmantojot iespēju Volume Credit, varat veikt pasūtījumus, lai iegādātos saturu no sava tālākpārdevēja.
Iegūstiet ērtu izplatīšanu!

Lietotnes, kas iegādātas, izmantojot Apple Biznesa pārvaldnieku, var viegli nogādāt lietotājiem un ierīcēm jebkurā valstī, kur lietotne ir pieejama, izmantojot MDM risinājumu. Izmantojot MDM risinājumu, jūs varat privāti un droši nogādāt saturu konkrētiem partneriem, klientiem vai franšīzes turētājiem. Tāpat uzņēmuma darbiniekiem varat nodot patentētās lietotnes.

Saņemiet atbalstu tad, kad tas nepieciešams
Programma AppleSeed IT personālam
Testējiet beta programmatūru, piekļūstiet testēšanas plāniem, sniedziet novērtējumu!
iDeal pagarinātā garantija
Saņemiet pielāgotu datortehnikas un programmatūras atbalstu!

Pakalpojumi, kas atbilst Jūsu vajadzībām.

iDeal biznesa komanda
Mēs esam daļa no iDeal (Apple Premium Reseller) uzņēmuma, kas specializējas sadarbībā ar biznesa klientiem. Vienmēr esam ieinteresēti pielāgoties Jūsu uzņēmuma individuālajām vajadzībām un izvēlēties piemērotākos risinājumus. Mēs nodrošinām katru savu sadarbības partneri ar personīgo Apple menedžeri, kas rūpējas par Jūsu labklājību un labsajūtu! Sniedzam plašu konsultāciju spektru, tehnisko palīdzību un pielāgotu apmācību programmu tieši Jūsu uzņēmuma darbiniekiem. Mēs vienmēr esam gatavi jauniem izaicinājumiem, nestandarta sadarbības veidiem un nebijušu ideju īstenošanai kopā ar Jums.

Atpirkums

Ja Jūsu uzņēmums vairs neizmanto daļu no viedtālruņiem, planšetdatoriem un portatīvajiem datoriem, apmainiet tos pret pilnīgi jaunām Apple ierīcēm. Atsūtiet uz mūsu biroju Jūsu lietoto, taču strādājošo, tehniku un mēs piešķirsim Jums atlaidi no jaunā iPad, iPhone vai MacBook cenas vecās ierīces vērtībā. Vecajai ierīcei nav obligāti jābūt Apple produktam. Ja esošās ierīces ir nestrādājošas, tad mēs tās utilizēsim bez papildus samakas.

Uzzināt vairāk par ierīču atpirkšanu ›

 • Apdrošināšana

  Ar apdrošināšanu Jūs pasargāsiet savu uzņēmumu no neparedzētiem izdevumiem. iPhone un Apple Watch apdrošināšanas segumā ir iekļauti bojājumi ar 2 gadu apdrošināšanas periodu. Mac un iPad apdrošināšanas segumā ir iekļauti bojājumi, zādzība un laupīšana ar 2 vai 4 gadu apdrošināšanas periodu. Zems pašrisks - tikai 50 eiro. Ja ierīces remonts nebūs iespējams, tā tiks aizstāta ar jaunu.

 • Finansējums

  iDeal Business piedāvā uzņēmumiem vairākus elastīgus produktu iegādes veidus: nomaksa vai līzings. Pieejams sākot no 500 eiro līdz 150 000 eiro liels aizdevums. Finansējuma periods no 6 mēnešiem līdz pat 5 gadiem. Visus norēķinu risinājumus iespējams veikt attālināti.

Papildu garantija

Ar papildu garantiju Jūs pagarināsiet garantijas segumu visiem Apple produktiem, kopējai garantijai sasniedzot līdz pat 4 gadu termiņu. Ar papildu garantiju mēs Jūsu uzņēmumu pasargāsim no ārpusgarantijas remontu izdevumiem arī pēc ražotāja garantijas termiņa beigām. Ar papildu garantiju ierīces remontam nebūs neparedzētu izdevumu. Ja ierīces remonts nebūs iespējams, tā tiks aizstāta ar jaunu. Papildu garantijai nav pašriska.

Serviss

iDeal Group” AS filiāle “iDeal” ir autorizēts Apple garantijas un pēcpārdošanas servisa pakalpojumu sniedzējs Latvijā. iDeal Serviss nodrošina: plašu remonta spektru; iespēju nosūtīt ierīci uz apkopi attālināti; apkopes laika rezervāciju un ierīces remonta statusa pārbaudi tiešsaistē. Katrs no servisa speciālistiem ir ieguvis Apple sertifikātu tehniskā atbalsta un servisa pakalpojumu sniegšanai. Servisa centrs atrodas Rīgā, t/c Akropole, 1.stāvā, iDeal.

Uzzināt vairāk ›

Sazinieties ar iDeal biznesa komandu!

Lai saņemtu sīkāku informāciju par produktiem un pakalpojumiem, sazinieties ar iDeal Biznesa komandu


Mēs atradīsim piemērotus risinājumus jūsu biznesam.
Jauns biznesa klients? Mēs esam radījuši jaunu vidi, domājot par jums.

Personīgais novērtējums un īpašs vadītājs. Ātrs pirkums. Priekšpasūtījumi. Atkārtoti pirkumi. Kad jūs izveidojat savu kontu, klientu menedžeris ar jums sazināsies tajā pašā darba dienā, pēc tam konts tiks aktivizēts ar jaunajiem nosacījumiem, par kuriem jau ir panākta vienošanās.

Izveidojiet biznesa klienta kontu ›Sazinieties ar mums


Lūdzu, rakstiet mums par sev interesējošajām Apple ierīcēm.
Mēs sniegsim Jums plašāku informāciju un sagatavosim Jūsu uzņēmuma vajadzībām pielāgotu piedāvājumu.