Maksājumu metodes

Iegaumējiet! Maksājot par iDeal e-veikalā iegādātiem produktiem, izmantojot kredītkarti vai bankas saiti, jūsu drošība ir garantēta.


Izmantojot bankas saiti

Pēc pasūtījuma veikšanas, klikšķiniet uz bankas saites, tā jūs pārsūtīs uz izvēlētās bankas internetbanku: Swedbank, SEB, Luminor. Ievadiet jūsu lietotājvārdu un paroli un pieslēdzieties internetbankai. Internetbankā jūs redzēsiet jau aizpildītu maksājuma uzdevumu, kurā būs ievadīta par www.iDeal.lv iegādātajiem produktiem apmaksājamā summa. Apstipriniet vai atceliet maksājuma uzdevumu.


Izmantojot kredītkarti

Ievadiet jūsu kredītkartes informāciju. Apstipriniet vai atceliet datus. Veicot apmaksu ar kredītkarti, piegādes laiks tiek pagarināts par laiku, kas nepieciešams, lai saņemtu maksājumu, kas parasti ir 1-2 darba dienas.


Ar rēķinu

Jūs varat samaksāt par pirkumiem ar bankas pārskaitījumu un saņemt preces jūsu izvēlētajā adresē. Pēc pasūtījuma apmaksāšanas, jums kopā ar precēm tiks izrakstīts rēķins-pavadzīme. Sazinoties ar klientu atbalsta centru (+371 2 8030305), jūs varat pasūtīt papildu rēķinus elektroniskā formātā uz jūsu e-pastu vai arī papīra formātā.
NB! Ja uzņēmums ir PVN maksātājs, tad pērkot telefonus, plantšetdatorus vai portatīvos datorus, rēķins apliekas ar REVERSO PVN. Lai saņemtu rēķinu ar REVERSO PVN, saņemot jūsu pasūtījumu pārliecināsimies, ka uzņēmums ir PVN maksātājs un sagatavosim rēķinu ar REVERSO PVN.


Izmantojot izpirkumnomu

Mēs piedāvājam vairākus elastīgus produktu iegādes veidus. Visus norēķinu risinājumus iespējams veikt gan veikalā uz vietas, gan e-veikalā. Iespējams izvēlēties InBank, Esto un Tf Bankas nodrošinātu izpirkumnomas pakalpojumus.


SmartDeal

Tiec pie jauna iPhone, iPad, Mac un Apple Watch gudri. Iespēja saņemt jaunāko Apple ierīci par īpašiem nosācījumiem.