Maksājumu metodes

Iegaumējiet! Maksājot par iDeal e-veikalā iegādātiem produktiem, izmantojot kredītkarti vai bankas saiti, jūsu drošība ir garantēta.


Izmantojot bankas saiti

Pēc pasūtījuma veikšanas, klikšķiniet uz bankas saites, tā jūs pārsūtīs uz izvēlētās bankas internetbanku: Swedbank, SEB, Luminor. Ievadiet jūsu lietotājvārdu un paroli un pieslēdzieties internetbankai. Internetbankā jūs redzēsiet jau aizpildītu maksājuma uzdevumu, kurā būs ievadīta par www.iDeal.lv iegādātajiem produktiem apmaksājamā summa. Apstipriniet vai atceliet maksājuma uzdevumu.


Izmantojot kredītkarti

Ievadiet jūsu kredītkartes informāciju. Apstipriniet vai atceliet datus. Veicot apmaksu ar kredītkarti, piegādes laiks tiek pagarināts par laiku, kas nepieciešams, lai saņemtu maksājumu, kas parasti ir 1-2 darba dienas.


Ar rēķinu

Jūs varat samaksāt par pirkumiem ar bankas pārskaitījumu un saņemt preces jūsu izvēlētajā adresē. Pēc pasūtījuma apmaksāšanas, jums kopā ar precēm tiks izrakstīts rēķins-pavadzīme. Sazinoties ar klientu atbalsta centru (+371 280 303 05), jūs varat pasūtīt papildu rēķinus elektroniskā formātā uz jūsu e-pastu vai arī papīra formātā.


Izmantojot izpirkumnomu

Mēs piedāvājam iespēju iegādāties preces ar InBank nodrošinātu izpirkumnomas pakalpojumu.


SmartDeal

Tiec pie iPhone gudri. Iespēja saņemt jaunāko iPhone par īpašiem nosācījumiem.