Preču atgriešana

  Ja iegādātā prece, jebkādu iemeslu dēļ, nav jums piemērota, jūs varat to atgriezt 14 dienu laikā un pirkuma summa tiks jums atmaksāta (saskaņā ar e-veikala pasūtīšanas noteikumu 2.6 punktu).

  Lai atgrieztu produktu, lūdzu, nosūtiet atgriešanas paziņojumu ar aprakstu uz e-pasta adresi veikals@ideal.lv, pēc kā saņemšanas Pārdevējs saskaņos ar Klientu, kā atgriezt Preces. Jūs varat atgriezt produktu arī sev ērtākajā iDeal veikalā. Visas ar atgriešanu saistītās izmaksas jāapmaksā Klientam.

  Atgriežamo preču stāvokļa pasliktināšanās gadījumā pircējs ir atbildīgs par vērtības kritumu, kas radies preču lietošanas rezultātā, ja preces ir lietotas jebkādā citā veidā, kas nepieciešams, lai noteiktu preces stāvokli, īpašības un funkcionalitāti. Lai noteiktu preču stāvokli, īpašības un funkcionalitāti, pircējam atļauts lietot un izmantot preci tikai tā, kā to parasti atļauts darīt veikalā.

  Par atgrieztajām precēm atmaksājamās summas daļu Pārdevējs atgriež Klientam turpmāk norādītajā veidā:

 • prece nav lietota un oriģinālais iepakojums nav atvērts (tostarp caurspīdīgā plēvīte ap produkta kasti) - “iDeal Group” AS filiāle “iDeal” atmaksās klientam 100% no pirkuma cenas;
 • prece nav lietota, taču oriģinālais iepakojums ir atvērts (tostarp caurspīdīgā plēvīte ap produkta kasti) - “iDeal Group” AS filiāle “iDeal” atmaksās klientam 90% no pirkuma cenas.
 • prece ir lietota un oriģinālais iepakojums ir atvērts (piem., ierīce ir ieslēgta, prece ir netīra, bojāta vai arī tai ir lietojuma pazīmes) - “iDeal Group” AS filiāle “iDeal” atmaksās klientam līdz 80% no pirkuma cenas. Precīza atmaksājamā summa tiek noteikta, kad preces ir atgrieztas pārdevējam un pārdevējs ir veicis novērtējumu, lai noteiktu preču vērtību.
 • Mēs atmaksāsim naudu par atgrieztajām precēm atpakaļ pircēja bankas kontā bez liekas kavēšanās, taču ne vēlāk kā 14 dienas kopš preču atgriešanas dienas.

  Preces, kas neatbilst atgriešanas noteikumiem veselības vai higiēnisku apsvērumu dēļ, un ir atvērtas pēc piegādes, nav derīgas atgriešanai. Tāpat nav iespējams atgriezt dāvanu kuponus ar unikāliem kodiem, audio un video ierakstus vai datora programmatūru ar atvērtu iepakojumu.