Padariet savu akadēmisko gadu produktīvāku ar jaunu Mac un iPad


iDeal piedāvā studentiem un skolotājiem Mac datoriem un iPad ar -10% atlaides.

Mēs palīdzēsim atrast piemērotus ierīces un piederumus, pārsūtīsim visus nepieciešamos datus no vecās ierīces uz jauno

un piedāvāsim dažādas apmācības un dalīsimies ar padomiem un trikiem, lai padarītu jauno akadēmisko gadu produktīvāku un aizraujošāku.

Akcija spēkā līdz 2024.gada 2.maijam.

Iepazīstieties ar piedāvājuma noteikumiem šeit.


 • Izmantojiet Apple daudzveidīgās risinājumus dažādu produktu veidā un padariet savas uzņēmuma IT risinājumus darbības laikā gludākus. Izmantojot AirDrop, AirPrint, HandOff un Time Capsule, jūs varat redzēt, cik viegli ir strādāt efektīvi un mobilā veidā.

  Sadarbība starp MacOS un Windows

  Tieši tāpat kā ar Windows datoriem, jūs varat savienot savu Mac ar printeriem un uzņēmuma iekšējo tīklu vai nu bezvadu veidā, vai arī ar dažādiem savienotājiem. Visas sistēmas darbojas labi, un failu pārsūtīšana un vienādu vai līdzīgu programmu izmantošana notiek gludi. Mac var arī piekļūt Microsoft Exchange Server kontiem.

  Jūs varat izmantot jau pierastas Microsoft Office programmatūras.

  Izmantojot Mac datoru, varat izvēlēties, kuru biroja programmatūras pakotni izmantot. Apple iWork risinājums (Pages, Numbers un Keynote) ir bez maksas un ļoti viegli lietojams. Tas arī skaisti savieno jūsu datoru ar citiem Apple ierīcēm un iCloud. Tomēr, ja jūsu darbam nepieciešama Microsoft Office programmatūra, Mac ir ļoti saderīgs ar Office 365 risinājumu, piedāvājot dizainu un funkcionalitāti, kas ir identiska ar to, ko esat izmantojis gadu gaitā.

  Ieguldījums Mac atmaksājas

  Ilgtermiņa sadarbības gadījumā mēs varam piedāvāt pievilcīgas cenas Apple produktiem. Mēs arī esam pārliecināti, ka spēsim jūs pārliecināt, ka ieguldījums Apple produktos patiešām ir vērts, un ne tikai tāpēc, ka to izmantošana ir nevienlīdzīgi viegla vai tāpēc, ka tā ir ātra un izturīga. Papildus visam citam, Mac datori ir izcilas vērtības saglabāšanā pat gadus pēc pirkuma.

  Biznesa lietojumprogrammas

  Galvenais Mac lietojumprogrammu mērķis un uzsvars ir piedāvāt lielāko lietotāju ērtību ikdienas darbību veikšanā. Lietojumprogrammas ir izstrādātas, lai ietaupītu jūsu laiku un palielinātu efektivitāti. MacOS vienmēr darbojas ātri un nesatraucoši, neatkarīgi no tā, vai sinhronizējat failus, veicat grupas zvanus vai koplietojat līgumus un pasākumus.

  Pasaules klases aparatūra un uzlabota lietotāja pieredze

  Mac nav tikai garantēta kombinācija noveco un unikālā dizaina. Tas ir izstrādāts, lai izturētu nepatīkamas apstākļus visu dienu, vienmēr piedāvājot 100% veiktspēju. Tas piedāvā lielisku izturību pateicoties alumīnija apvalkam, kombinētam ar minimālajām izmēru un gandrīz nejūtīgā svara svārstībām.

  Tāpēc, ka jums ir iPhone

  Apple produktu ekosistēma ir viens no vismodernākajiem risinājumiem IT pasaulē. Sakaru veidošana starp dažādām ierīcēm ļauj jums strādāt ātri un ērti, nevis sūtot garlaicīgas pielikumus un failus.

Izvēlieties savu Mac. Atlaide tiek piemērota no pilnā produkta cenas.


 • Izmantojiet Apple daudzveidīgos risinājumus dažādu produktu veidā un padariet savas uzņēmuma IT risinājumus darbības laikā gludākus. Izmantojot AirDrop, AirPrint, HandOff un Time Capsule, jūs varat redzēt, cik viegli ir strādāt efektīvi un mobilā veidā.

  Saderība ar Windows

  iPad bez problēmām integriējas ar Windows, piedāvājot lietotājam draudzīgu pieredzi, izmantojot iCloud un Microsoft 365 paketi. Vai nu jūs koplietojat failus vai sadarbojaties dokumentos, iPad nodrošina gludu saderību ar jūsu esošo Windows ekosistēmu.

  Saderība ar Microsoft Office

  Palielinot produktivitāti, iPad nodrošina stabilu platformu Microsoft Office lietojumprogrammām. Lietotāji var bez piepūles izveidot, labot un koplietot dokumentus, pilnīgi saglabājot saderību ar Word, Excel un PowerPoint. Tas padara iPad par ideālu izvēli profesionāļiem, kuri ikdienā uzticas Microsoft Office paketei savos uzdevumos.

  Ilgstoša kalpošanas laiks un izturība

  Izstrādāts ar Apple slaveno amatniecību, iPad lepojas ar izcilu ilgstošu kalpošanas laiku un izturību. Tās augstvērtīgie materiāli un rūpīgais dizains nodrošina ierīci, kas iztur laika pārbaudi, padarot to par gudru ieguldījumu tiem, kuri novērtē uzticamu un ilgstoši kalpojošu ierīci.

  Lietojumprogrammas uzņēmējdarbībai

  App Store piedāvā plašu uzņēmējdarbībai paredzēto lietojumprogrammu klāstu, kas pielāgots iPad. Sākot no projektu vadības līdz finansēm, šīs lietojumprogrammas palielina produktivitāti un efektivitāti, padarot iPad par neaizstājamu rīku uzņēmējiem un profesionāļiem, kuri vēlas optimizēt savus darba procesus.

  Viegla lietošana un aparatūras īpašības

  iPad intuitīvais interfeiss un lietotājam draudzīgais dizains padara to pieejamu visiem lietotājiem. Kopā ar spēcīgajām aparatūras īpašībām, piemēram, atbalstu Apple Pencil, augstas izšķirtspējas Retina displeju un spēcīgiem procesoriem, iPad nodrošina nevainojamu un baudāmu pieredzi gan darbam, gan atpūtai.

  Tāpēc, ka jums ir iPhone

  Ja jums jau ir iPhone, iPad nevainojami papildina jūsu Apple ekosistēmu. Turpinātības funkcijas, piemēram, Handoff un Universal Clipboard, nodrošina plūstošu pāreju starp jūsu iPhone un iPad. Šī integrācija uzlabo jūsu kopējo lietotāja pieredzi, ļaujot jums bez piepūles pārslēgties starp ierīcēm, vienlaikus saglabājot vienotu un savstarpēji saistītu digitālo vidi.

Izvēlieties savu iPad. Atlaide tiek piemērota no pilnas preces cenas

iPad 10.2" 2021
iPad 10.2" 2021
iPad 10.2" 2021
Sākot no
399,00 €
449,00 €
iPad MINI 6
iPad MINI 6
iPad MINI 6
Sākot no
669,00 €
iPad Pro 11" 2022
iPad Pro 11" 2022
iPad Pro 11" 2022
Sākot no
1 079,00 €
iPad Air 10.9" 2022
iPad Air 10.9" 2022
iPad Air 10.9" 2022
Sākot no
799,00 €
iPad Pro 12.9" 2022
iPad Pro 12.9" 2022
iPad Pro 12.9" 2022
Sākot no
1 469,00 €
iPad 10.9" 2022
iPad 10.9" 2022
iPad 10.9" 2022
Sākot no
499,00 €
599,00 €

Atrodiet svarīgākos iPad piederumus

Epico 38W Pro Charger
Epico 38W Pro Charger
Epico 38W Pro Charger
34,90 €
NEXT.ONE Tempered Glass for iPad Air/Pro 11"
NEXT.ONE Tempered Glass for iPad Air/Pro 11"
NEXT.ONE Tempered Glass for iPad Air/Pro 11"
29,90 €
LAUT Huex Folio Case for iPad Air 10.9" - Sky Blue
LAUT Huex Folio Case for iPad Air 10.9" - Sky Blue
LAUT Huex Folio Case for iPad Air 10.9" - Sky Blue
39,90 €

Noteikumi un nosacījumi


 • Lai saņemtu atlaidi, iesniedziet ISIC / ITIC karti vai citu dokumentu, kas apliecina jūsu studenta statusu (piemēram, mācību līgumu vai studenta karti) iDeal veikalā. Atlaižu saņemšanai studentam jābūt vismaz 18 gadus vecam. Atlaide tiek piemērota pilnajai produktu cenai, un viena persona var iegādāties vienu Mac un vienu iPad ar šo atlaidi vienā kalendāra gadā.

  Akcija spēkā līdz 2024.gada 2.maijam.