iPhone SE

Priecē jauda. Priecē cena.

Superjaudīgs procesors. Riktīgi ilgs akumulatora darbības laiks.Skatīt juridiskās atrunas Kamera visiem dzīves gadījumiem. Tas viss – ilgai kalpošanai radītā kabatas izmēra ierīcē.

Pērc tūlīt

A15 Bionic un akumulators

Riktīgi laba
veiktspēja. Riktīgi
labs akumulators.

Superjaudīgais A15 Bionic procesors zibenīgi ielādē aplikācijas. Un tandēmā ar uzlabotu akumulatoru un iOS palielina akumulatora darbības ilgumu.

Procesors, kas piešķiļ ātrumu praktiski visam, ko dari.

Akumulators, ar kuru video varēsi skatīties līdz 15 stundām.Skatīt juridiskās atrunas

Izturība

Par bēdu nebēdā.

Lielāka izturība nomešanas gadījumā.Skatīt juridiskās atrunas Aizsardzība no plaisām un skrāpējumiem. Noturība pret kafijas, tējas un gāzētu dzērienu šļakatām – un pat putekļiem.Skatīt juridiskās atrunas

Nokrita. Un nekas.

Pateicoties izturīgam korpusam un superizturīgam stiklam gan priekšpusē, gan aizmugurē.

Samirka. Un nekas.

Pateicoties izcilai ūdensnoturībai.

Kamera

Kamera, ko iemīlēsi no pirmā kadra.

Izvēlies sev tīkamo foto stilu, piemēram, Warm vai Cool, un visas tavas bildes būs tieši tādas. Un aplūko savu veikumu izteiksmīgā 4,7 collu displejā.

Automātiskas foto korekcijas

Ar Smart HDR 4 katrs bildes elements – sejas, ainavas un viss pārējais – izskatīsies pa pirmo.

Touch ID

Vecā labā sākumpoga.

Touch ID ir ātrs, vienkāršs un drošs veids, kā ar vienu pieskārienu atbloķēt telefonu, pierakstīties aplikācijās un norēķināties par pirkumiem.

Apple Pay

Iepērcies internetā un veikalos – bankas karte tikmēr lai sēž maciņā.

Konfidencialitāte un apkārtējā vide

Viedtālrunis. Domubiedrs.

Katra jauna iPhone pamatā ir svarīgas inovācijas, kas aizsargā tavu konfidencialitāti un samazina ietekmi uz planētu.

Tu nosaki, vai rādīt savus datus citiem vai ne.

100 % apņemšanās izmantot 100 % pārstrādātus materiālus.

100 % apņemšanās izmantot
100 % pārstrādātus materiālus.

Salīdzini

Atrodi savu īsto iPhone.

 
iPhone 13 Pro Max
iPhone 13 Pro
iPhone 13
iPhone 13 mini
iPhone SE
Produktu attēli
Apdare
Ātrs ieskats
Mobilo sakaru tīkli
Kamera
Procesors
Akumulators
Izturība
Face ID/Touch ID

Esi nomainījis savu veco iPhone pret jaunu?

Noliec veco iPhone līdzās jaunajam un ar dažiem pieskārieniem automātiski pārsūti datus.

Pārnāc uz iPhone no Android?

Kad iegādājies savu jauno iPhone, ar Move to iOS aplikāciju vari ērti pārsūtīt uz to savas bildes, kontaktus un visu pārējo.

Esi nomainījis savu veco iPhone pret jaunu?

Noliec veco iPhone līdzās jaunajam un ar dažiem pieskārieniem automātiski pārsūti datus.

Pārnāc uz iPhone no Android?

Kad iegādājies savu jauno iPhone, ar Move to iOS aplikāciju vari ērti pārsūtīt uz to savas bildes, kontaktus un visu pārējo.

Piederumi

Papildini.

Prieks skatīties un pieskarties. iPhone SE silikona ietvari ir pieejami pusnakts, dzelmes zilā, (PRODUCT)RED un pelēkrozā krāsā.Skatīt juridiskās atrunas

Piederumi

Papildini.

Prieks skatīties un pieskarties. iPhone SE silikona ietvari ir pieejami pusnakts, dzelmes zilā, (PRODUCT)RED un pelēkrozā krāsā.Skatīt juridiskās atrunas

Juridiskās atrunas

Mobilo sakaru un bezvadu tīkli: Nepieciešams datu plāns. 5G un LTE ir pieejami atsevišķos tirgos, nodrošina ne visi operatori. Ātrums ir noteikts pēc teorētiskiem aprēķiniem un ir atkarīgs no lietošanas vides un operatora. Plašāku informāciju par 5G un LTE atbalstu jautā savam operatoram un meklē šeit: apple.com/iphone/cellular.

Strāvas padeve un akumulators: Visi ar akumulatoru saistītie mērījumi ir atkarīgi no tīkla konfigurācijas un daudziem citiem apstākļiem; faktiskie rezultāti atšķiras. Akumulatora atkārtotas uzlādēšanas ciklu skaits ir ierobežots, un pēc laika to var nākties nomainīt Apple apkalpošanas centrā. Akumulatora darbības laiks un uzlādes ciklu skaits ir atkarīgs no lietojuma un iestatījumiem. Uzzini vairāk: apple.com/lv/batteries un apple.com/lv/iphone/battery.html.

Izturība nomešanas gadījumā: Salīdzinājumā ar iPhone SE (2. paaudzes).

Noturīgums pret šļakatām, ūdeni un putekļiem: iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini un iPhone SE (3. paaudzes) ir noturīgi pret šļakatām, ūdeni un putekļiem un ir pārbaudīti kontrolētos laboratorijas apstākļos; iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 un iPhone 13 mini ir piešķirts IEC standartam 60529 atbilstošs novērtējums IP68 (maksimālais dziļums – 6 metri līdz 30 minūtēm), un iPhone SE (3. paaudzes) ir piešķirts IEC standartam 60529 atbilstošs novērtējums IP67 (maksimālais dziļums – 1 metrs līdz 30 minūtēm). Noturīgums pret šļakatām, ūdeni un putekļiem nav nemainīgs un var mazināties parasta nolietojuma dēļ. Nemēģini uzlādēt samirkušu iPhone. Norādes par tīrīšanu un žāvēšanu ir atrodamas lietotāja rokasgrāmatā. Uz šķidruma nodarītiem bojājumiem garantija neattiecas.

Apple Pay: Attēlotie Apple Pay ekrāni un kartes tiek rādīti tikai uzskates nolūkiem.

Funkciju pieejamība: Dažas funkcijas atsevišķās valstīs vai reģionos var nebūt pieejamas.

Displejs: Displeja noapaļotie stūri atbilst eleganti liektajam dizainam un iekļaujas standarta taisnstūra formā. Mērot kā standarta taisnstūri, ekrāna lielums pa diagonāli ir 5,42 collas (iPhone 13 mini), 6,06 collas (iPhone 13, iPhone 13 Pro) vai 6,68 collas (iPhone 13 Pro Max). Faktiskais apskatāmais laukums ir mazāks.

Piederumi: Piederumi jāiegādājas atsevišķi.

(PRODUCT)RED: Daļa no ieņēmumiem par katru (PRODUCT)RED pirkumu tiks ieskaitīta Pasaules fondā.