Par uzņēmumu

iDeal Group

iDeal ir Apple produkcijas izplatītājs (Apple Premium Reseller) un oficiālais servisa partneris Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. iDeal Group ietilpst iDeal zīmola veikalu tīkli Latvijā un Igaunijā, iDream zīmola veikals Lietuvā un 1Store veikalu tīkls Somijā. Tas mūs padara par lielāko Apple partneri Baltijā un lielāko Apple Premium Reseller (Apple augstākā līmeņa tālākpārdevēju) Somijā.

Uzņēmums tika dibināts 1993. gadā. Tas bija pirmais Apple importētājs Igaunijā un šobrīd ir pieredzes bagātākais Apple izplatītājs reģionā, ar senāko vēsturi un vairāk nekā 25 gadus ilgu pieredzi. Esot lielākajam Apple Premium Reseller reģionā, mūsu mērķis ir būt labākajam Apple produktu pārdevējam un ekspertam Latvijā. Mēs nodrošinām servisu, kas atbilst Apple augstākajiem standartiem, sniedzot individuāli pielāgotus risinājumus visiem mūsu klientiem.

Mūsu misija

iDeal misija ir radīt un nodrošināt klientiem inovatīvus risinājumus, kas pārsniegtu viņu gaidas un palīdzētu viņiem kļūt veiksmīgākiem kopā ar mums.

Vīzija

iDeal vīzija ir būt iecienītākajam un iedvesmojošam Apple pārstāvim ar pievienoto vērtību, kā arī servisa partnerim mūsu klientiem visā pasaulē.