Tehnobrīnums
no 31.64€/mēn.* vai 879€
Dynamic Island tagad arī iPhone 15
Dynamic Island kā uz paplātes parāda paziņojumus un aktuālās darbības, lai Jūs ikdienas steigā neko nepalaistu garām. Redziet, kas zvana, pārbaudiet sava avioreisa statusu un vēl, un vēl.
Inovatīvs dizains.
iPhone 15 ir izturīgs krāsaina stikla un alumīnija korpuss. Tas ir noturīgs pret šļakatām, ūdeni un putekļiem.1 Ceramic Shield priekšējais stikls ir izturīgāks par jebkuru viedtālruņu stiklu. Un 6,1 vai 6,7 collas Super Retina XDR displejs2 ir līdz 2x spilgtāks saulē, salīdzinot ar iPhone 14.
48 MP galvenā
kamera ar 2x Telefoto.
48 MP galvenā kamera bildē superaugstā izšķirtspējā. Tāpēc uzņemt izcilas un pārsteidzoši detalizētas bildes nekad nav bijis tik viegli. 2x optiskās kvalitātes telefoto ļauj jums uzņemt perfektus tuvplānus.
Nākamās paaudzes portreti.
Ķert portretus, kam būs satriecoši vairāk nianšu un krāsu. Vienkārši pieskarieties, lai pārbīdītu fokusu pat pēc fotoattēla uzņemšanas.
USB-C savienojums.
Ar USB-C savienotāju vari uzlādēt savu Mac vai iPad ar to pašu kabeli, ko izmanto iPhone 15 uzlādei. Variet pat izmantot savu iPhone 15, lai uzlādētu Apple Watch vai AirPods.
Jaudīgs A16 Bionic čips.
Superātrais čips darbina tādas sarežģītas funkcijas kā analītiski algoritmiskā fotogrāfija, plūstošas Dynamic Island pārejas un Voice Isolation funkcija telefonzvanos. Un A16 Bionic ir neticami efektīvs, tāpēc akumulators turēs visu dienu.3
Svarīgas drošības funkcijas.
Ar avāriju noteikšanas funkciju iPhone spēj konstatēt, ka notikusi nopietna avārija, un izsaukt palīdzību, ja pats to nevarēsiet.4
Radīts, lai mainītu lietas uz labo pusi.
iPhone nodrošina konfidencialitātes aizsardzību, lai jūs varētu kontrolēt savus datus. Tā izgatavošanā ir izmantots vēl vairāk pārstrādātu materiālu, tā mazinot ietekmi uz apkārtējo vidi. Un iebūvētās funkcijas padara iPhone pieejamāku ikvienam.

*Juridiskais teksts

 

1 iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro un iPhone 15 Pro Max ir noturīgi pret šļakatām, ūdeni un putekļiem un ir pārbaudīti kontrolētos laboratorijas apstākļos, iegūstot IEC standartam 60529 atbilstošu novērtējumu IP68 (maksimālais dziļums 6 metri, līdz 30 minūtēm). Noturīgums pret šļakatām, ūdeni un putekļiem nav nemainīgs. Noturīgums var mazināties parasta nolietojuma dēļ. Nemēģiniet uzlādēt samirkušu iPhone. Norādes par tīrīšanu un žāvēšanu ir atrodamas lietotāja rokasgrāmatā. Uz šķidruma nodarītiem bojājumiem garantija neattiecas.

2 Displejam ir noapaļoti stūri. Mērot kā standarta taisnstūri, ekrāna izmērs pa diagonāli ir 6,12 collas (iPhone 15 Pro, iPhone 15) vai 6,69 collas (iPhone 15 Pro Max, iPhone 15 Plus). Faktiskais apskatāmais laukums ir mazāks.

3 Akumulatora darbības ilgums ir atkarīgs no lietojuma un iestatījumiem. Plašāka informācija: apple.com/batteries.

4 iPhone 15 un iPhone 15 Pro spēj konstatēt, ka notikusi nopietna avārija, un izsaukt palīdzību. Nepieciešami mobilie sakari vai zvanīšana Wi-Fi tīklā.

Tehniskā specifikācija

Pilnīgi dati ir pieejami šeit apple.com/iphone/compare.