iPhone 15 Pro korpuss ir izgatavots no izturīga un viegla titāna, kādu izmanto raķešbūvē, un tam ir matētas faktūras stikla aizmugure. Tam ir arī Ceramic Shield priekšējais stikls – izturīgāks par jebkuru viedtālruņu stiklu. Un tas ir noturīgs pret šļakatām, ūdeni un putekļiem.1
Revolucionārais A17 PRO čips.
Ar augstākā līmeņa GPU tu vari pilnībā ienirt mobilajās spēlēs, izbaudot detalizētu vides atveidojumu un reālistiskus spēles varoņus. A17 Pro ir arī neticami efektīvs, tāpēc akumulators turēs visu dienu.2
Jaudīga Pro kameru sistēma.
Iegūstiet neticami plašas kadrēšanas iespējas ar 7 pro objektīviem. Ķeriet īpaši augstas izšķirtspējas bildes, vēl vairāk nianšu un krāsu ar 48 MP galveno kameru. Un ar iPhone 15 Pro Max kameru un 5x telefoto tveriet asākus tuvplānus no tālienes.
120 mm Pro tālummaiņa.
iPhone 15 Pro Max mēs izstrādājām 5x telefoto kameru ar vislielāko optisko tālummaiņu, kāda jebkad ir bijusi jebkurā iPhone, lai tā ietilptu mūsu kompaktajā Pro kameru sistēmā.
Tagad jūs variet uzņemt asākus tuvplānus no lielāka attāluma, piemēram, lielisku drauga fotoattēlu vai bērna gūtos vārtus futbola spēles laikā.
Pielāgojama action poga.
Action poga ir ātrākais ceļš līdz jūsu iecienītākajai funkcijai. Tikai izvēlieties, kuru – Silent mode, Camera, Voice Memo, Shortcut vai citu. Tad nospiediet un paturiet, lai palaistu šo funkciju.
Pro savienojumi.
Ar jauno USB-C savienotāju variet uzlādēt savu Mac vai iPad ar to pašu kabeli, ko izmantojiet iPhone 15 Pro uzlādei. USB 3 savienojums ievērojami paātrina datu pārsūtīšanu.3 Un ar Wi-Fi 6E tu vari lejupielādēt failus līdz 2x ātrāk.4
Radīts, lai mainītu lietas uz labo pusi.
iPhone nodrošina konfidencialitātes aizsardzību, lai jūs varētu kontrolēt savus datus. Tā izgatavošanā ir izmantots vēl vairāk pārstrādātu materiālu, tā mazinot ietekmi uz apkārtējo vidi. Un iebūvētās funkcijas padara iPhone pieejamāku ikvienam.
Svarīgas drošības funkcijas.
Ar avāriju noteikšanas funkciju iPhone spēj konstatēt, ka notikusi nopietna avārija, un izsaukt palīdzību, ja jūs to nevariet izdarīt.5

*Juridiskais teksts

1 iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro un iPhone 15 Pro Max ir noturīgi pret šļakatām, ūdeni un putekļiem un ir pārbaudīti kontrolētos laboratorijas apstākļos, iegūstot IEC standartam 60529 atbilstošu novērtējumu IP68 (maksimālais dziļums 6 metri, līdz 30 minūtēm). Noturīgums pret šļakatām, ūdeni un putekļiem nav nemainīgs. Noturīgums var mazināties parasta nolietojuma dēļ. Nemēģiniet uzlādēt samirkušu iPhone. Norādes par tīrīšanu un žāvēšanu ir atrodamas lietotāja rokasgrāmatā. Uz šķidruma nodarītiem bojājumiem garantija neattiecas.

2 Akumulatora darbības ilgums ir atkarīgs no lietojuma un iestatījumiem. Plašāka informācija: apple.com/batteries.

3 Līdz 20x ātrākai datu pārsūtīšanai iPhone 15 Pro modeļos ir vajadzīgs USB 3 kabelis ar ātrumu 10 Gb/s.

4 Wi-Fi 6E pieejamība ir atkarīga no valsts vai reģiona.

5 iPhone 15 un iPhone 15 Pro spēj konstatēt, ka notikusi nopietna avārija, un izsaukt palīdzību. Nepieciešami mobilie sakari vai zvanīšana Wi-Fi tīklā.

Tehniskā specifikācija

Pilnīgi dati ir pieejami šeit: apple.com/iphone/compare.