Arī ar eSim!

Plašs Retina displejs, kurā ik acu uzmetienā redzēsi vairāk. Uzlaboti sensori, kuri piefiksē visus veidus, kā tu kusties. Jaudīgas funkcijas tavai veselībai un drošībai. Apple Watch SE ir lērums iespēju par krietni mazāku cenu, nekā būsi gaidījis.

Pirkt

Tā stunda nāk
un ir jau klāt.


Tas pats ikoniskais dizains un lielais displejs kā Apple Watch Series 6.

Jaudīgs S5 divkodolu SiP žiglai veiktspējai.

Kritienu noteikšana un palīdzības izsaukums ārkārtas situācijās tavai drošībai.

Sasniedz jaunas
virsotnes, tāles
un dzīles.

Sasniedz mērķus pa riņķi vien.
Activity riņķos redzamas tavas izkustēšanās dienas gaitā trīs vienkāršos parametros: Move, Exercise un Stand. Un motivācijai lieti noderēs iespēja sacensties ar draugiem, personalizēti treniņi un apbalvojumi par sasniegumiem.

Pie jūras dzīve mana.
Apple Watch SE ir ūdensnoturīgs līdz 50 metru dziļumam.1 Brien tik iekšā un sāc fiksēt baseinā nopeldēto vai kartē maršrutu atklātos ūdeņos.

Ik sekundi domā par tavu veselību.


Pulkstenis, ar kuru justies labi.
Apple Watch SE iedvesmo veselīgākai dzīvei. Tas dod tev vairāk informācijas un mudina uz labiem paradumiem. Tas var uzraudzīt pulsu un ziņot, ja kas izskatās aizdomīgi, lai vari rīkoties un vērsties pie ārsta. Tas var pat izsaukt palīdzību ārkārtas situācijās.

Veselīgiem ieradumiem.
Saņem atgādinājumus par roku mazgāšanu un to ilgumu ieteicamo 20 sekunžu garumā. Saņem signālu, ja trokšņa līmenis ir pārāk augsts. Seko līdzi savam mēnešreižu ciklam. Velti mirkli, lai apskatītu Breathe aplikāciju. Tava labsajūta un veselība ir labās rokās.

Kritienu noteikšana un palīdzības izsaukums ārkārtas situācijās.
Apple Watch SE ar iebūvēto akselerometru un žiroskopu var noteikt, ja tev gadās pamatīgi nokrist, un sazināties ar neatliekamās palīdzības dienestu, ja pēc kritiena nekusties. Vari arī nekavējoties saņemt palīdzību ārkārtas situācijā, vienkārši piespiežot un paturot sānu pogu.2

Maka nav līdzi? Tā nav problēma.
Iepērcies veikalos, kuros pieņem bezkontakta maksājumus. Uzrādi iekāpšanas karti lidostā. Bezskaidras naudas norēķini ir ērtāki un arī drošāki.

1. Apple Watch Series 6, Apple Watch SE un Apple Watch Series 3 ūdensnoturības rādītājs ir 50 metri atbilstoši ISO standartam 22810:2010. Tas nozīmē, ka to var lietot seklumā, piemēram, peldoties baseinā vai jūrā. Tomēr to nav ieteicams izmantot nirstot, braucot ar ūdensslēpēm vai veicot citas darbības, kas saistītas ar lielu ātrumu ūdenī vai iegremdēšanos dziļākā ūdenī.

2. Lai darbotos palīdzības izsaukums ārkārtas situācijās, tavam iPhone ir jābūt tuvumā. Ja iPhone nav tuvumā, tavam Apple Watch jābūt pieslēgtam pazīstamam Wi-Fi tīklam un ir jābūt iestatītai Wi-Fi zvanu funkcijai.