Ja patīk iPhone, iemīlēsi Mac
Iegādājieties Apple datoru, izmantojot Smart Deal un jums ir jauns Mac ik pēc trim gadiem!
no27,84 €/mēn.
ar Smart Deal
Tik daudz jaudas kā vēl nekad
Īpaši jaudīgs M1 čips viegli tiks galā ar visiem uzdevumiem
Pateicoties unikālajai tehnoloģijai, M1 čips nodrošina jūsu Mac datoram neticamu jaudu un tirgū labāko energoefektivitāti.
Uzzini vairāk
Ar 16 miljardiem tranzistoru Apple M1 procesora sistēma (SoC) integrē CPU, GPU, Neural Engine, I/O un vēl vairāk elementu vienā mazā mikroshēmā.
Aizvērt
M1 ir pirmais čips, kas izstrādāts īpaši Apple. Tagad Mac ar 8 kodolu CPU, līdz 8 kodolu GPU un 16 kodolu Neural Engine, I/O un vēl vairāk elementu vienā mazā mikroshēmā.
M1 Pro ir pilnīgi jauns profesionalitātes līmenis – Mac ar 10 kodolu CPU, līdz 16 kodolu GPU, 16 kodolu Neural Engine. Tas nodrošina 1,7 reizes lielāku maksimālo veiktspēju nekā jaunākais 8 kodolu portatīvā datora procesors ar tādu pašu jaudu. Ar M1 Pro jūs viegli tiksiet galā pat ar vissarežģītākajiem projektiem.
M1 max ir visu laiku jaudīgākais profesionālā portatīvā datora čips.
Čipam ir 10 kodolu CPU, līdz 32 kodolu GPU un 16 kodolu Neural Engine. M1 Max, darbojoties maksimālā režīmā, nodrošina lielāku veiktspēju un izmanto par 40% mazāk enerģijas nekā kompakts profesionāls dators ar atsevišķu augstas veiktspējas GPU.
Jaunajam 16 collu MacBook Pro akumulators var darboties līdz
21 st.
Akumulators, kas darbojas visu dienu
Jaunajam MacBook Air ar M1 čipu akumulators darbojas līdz 18 stundām, bet jaunajam 16 collu MacBook Pro pat līdz 21 stundai.
Uzzini vairāk
Jaunā MacBook Air akumulators var darboties līdz
18 st.
Jaunā 16 collu MacBook Pro pat līdz
21 st.
Akumulators, kas darbojas visu dienu

M1 čipā apvienoti četri veiktspējas un efektivitātes kodoli, kas darbojas kopā un veic sarežģītus uzdevumus, izmantojot tikai desmito daļu enerģijas. Savukārt produktivitātes kodoli tiek galā ar lielām sarežģītu darbu plūsmām.

Atšķirībā no citiem portatīvajiem datoriem Mac nodrošina tādu pašu pārsteidzošu veiktspēju neatkarīgi no tā, vai ierīce pievienota barošanas avotam vai nē.

Aizvērt
Līdz 5 reizēm ātrāka grafika
Jaunajam MacBook Air ar M1 čipu ir pasaulē ātrākā integrētā video apakšsistēma portatīvajā datorā.
MacBook Air ar M1 var tikt galā ar lielāku grafikas projektu slodzi nekā jebkad agrāk. Pirmo reizi satura veidotāji var rediģēt un bez traucējumiem atskaņot vairākas 4K video straumes, nesamazinot kvalitāti.
Uzzini vairāk
14 un 16 collu MacBook Pro var konfigurēt ar M1 Pro un M1 Max čipiem, kas nodrošina nepārspējamu veiktspējas līmeni.
  • Varēsiet pārvaldīt miljoniem 3D modeļu programmā Cinema 4D
  • rediģēt līdz septiņām 8K ProRes video straumēm programmā Final Cut Pro
  • vai koriģēt 8K 4444 ProRes video krāsas HDR formātā. Aizmirsti par profesionālām montāžas studijām!
Jaunais MacBook Pro ar visu laiku labāko portatīvā datora ekrānu
„Liquid Retina“ XDR – visu laiku labākais portatīvā datora ekrāns ar ārkārtīgi dinamisku izšķirtspēju un 1 000 000:1 kontrasta koeficientu. Katrs MacBook Pro displejs ir kalibrēts rūpnīcā. Tajos integrēti profesionāli atsauces režīmi HDR krāsu korekcijai, fotografēšanai, dizainam un sagatavošanai drukāšanai.
Aizvērt
Neaptverama atmiņas ietilpība
MacBook Air ar M1 čipu var ietilpt līdz 16 GB, bet MacBook Pro ar M1 Max čipu līdz 64 GB īpaši ātras kopējās atmiņas, lai viss darbotos nevainojami un bez traucējumiem.
Uzzini vairāk
Neaptverama atmiņas ietilpība
  • MacBook Air ar M1 čipu
  • MacBook Pro ar M1 Max čipu
  • līdz 16 GB īpaši ātru operatīvo atmiņu.
  • līdz 64 GB īpaši ātru operatīvo atmiņu.
  • līdz 2 TB SSD
  • līdz 8 TB SSD
Šī vienlaikus liela joslas platuma un zema latentuma atmiņa ļauj lietojumprogrammām efektīvi koplietot datus ar CPU, GPU un Neural Engine, lai viss darbotos vienmērīgi un bez traucējumiem.
Aizvērt
Jaunie Mac lieliski darbojas ar jums labi zināmām programmām
„Microsoft Office“
un ne tikai
Ar Mac varat izmantot Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams un citas iecienītākās programmas.
Palieliniet savu produktivitāti un radošumu ar programmām visiem dzīves gadījumiem. Ar Mac bez jebkādiem traucējumiem varat izmantot Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams un citas savas iecienītākās programmas. Pateicoties M1 čipam, Mac tagad darbojas arī iPhone programmas. Neatkarīgi no tā, ko vēlaties darīt, Mac to padarīs par realitāti.
Mac lieliski darbojas:
Uzzini vairāk
Aizvērt
Labākā vieta jūsu fotoattēliem, dokumentiem un visam citam
Visām Apple ierīcēm ir 5 GB bezmaksas iCloud krātuve, tāpēc jūsu faili vienmēr ir atjaunināti, droši un pieejami, lai kur jūs atrastos. Fotoattēli un dokumenti, kas ir iPhone tālrunī, automātiski parādās arī Mac
iCloud ir visās Apple ierīcēs. Tas nozīmē, ka visas svarīgākās lietas – fotoattēli, dokumenti, piezīmes un daudzi citi faili – ir drošībā, automātiski atjauninātas un pieejamas jebkurā vietā, lai kur jūs atrastos. Katrs lietotājs bez maksas saņem 5 GB iCloud datu krātuvi, un vajadzības gadījumā ietilpību jebkurā laikā vienkārši varat palielināt. Fotoattēlus, video, dokumentus vai slaidus ērti kopīgojiet starp iPhone un Mac.
Uzzini vairāk
Aizvērt
Mac iPhone
Ja izmanto abus kopā, Mac un iPhone var paveikt neticamas lietas. Jūs varat sākt rakstīt e-pastu savā iPhone tālrunī un pabeigt to un nosūtīt savā Mac datorā.
Ja izmanto abus kopā, Mac un iPhone var paveikt neticamas lietas. Nokopējiet fotogrāfiju savā iPhone un pārsūtiet uz Mac. Izveidojiet iepirkumu sarakstu Mac datorā un paņemiet līdzi savā iPhone. Vai arī sāciet spēlēt Apple Arcade vienā ierīcē un pabeidziet spēlēt citā. Jūsu Mac darbosies kopā ar iPhone kā neviens cits dators.
Uzzini vairāk
Atbildiet uz zvaniem un sūtiet īsziņas tieši no Mac
Izmantojot Mac kopā ar iPhone, varat saņemt īsziņas, zvanus un varat atbildēt uz tiem savā datorā. Veikt zvanus, izmantojot Mac, ir tikpat vienkārši kā ar iPhone – izvēlieties tālruņa numuru savā kontaktpersonu sarakstā, ziņojumā, kalendārā vai pārlūkprogrammā.
Universāla failu kopēšana
Kopējiet tekstu, fotoattēlus vai video vienā Apple ierīcē un ielīmējiet tos citā.
Handoff funkcija
Jūs sākāt rakstīt e-pasta ziņojumu savā iPhone tālrunī, bet vēlaties to pabeigt Mac datorā? Vai arī sākāt sagatavot pārskatu Mac datorā, bet vēlaties to turpināt savā iPhone ceļā uz sanāksmi? Ar Handoff funkciju tas ir iespējams. Kad jūsu Apple ierīces atrodas tuvu viena otrai, vienā ierīcē paveiktais automātiski tiek pārsūtīts uz otru.
Nepārtraukta kamera — skenējiet vai fotografējiet tieši savā Mac datorā
Ar savu iPhone tālruni nofotografējiet tuvumā esošu objektu vai skenējiet dokumentu, un tas automātiski parādīsies jūsu Mac datorā.
AirDrop funkcija
AirDrop funkcija failu koplietošanu starp jūsu Mac un iPhone padara ļoti vienkāršu. Tikai ar dažiem vienkāršiem klikšķiem paņemiet failu no jebkuras mapes Mac datorā un, izmantojot AirDrop, nosūtiet uz jebkuru tuvumā esošu Mac, iPhone vai iPad. Tā kā AirDrop funkcija darbojas pēc peer to peer principa, varat pārsūtīt datus no iPhone uz Mac bez vadiem vai interneta savienojuma.
Aizvērt
Pāriet uz jaunu Mac datoru?
Vieglāk par vieglu!
Sacīts – darīts!
Programma Windows Migration Assistant informāciju no jūsu datora pārsūta tieši uz Mac, un vajadzības gadījumā mūsu komanda ir gatava palīdzēt.
Nekāda sarežģīta iestatīšanas procesa. Programma Windows Migration Assistant iestatījumus, konta informāciju, kontaktus, kalendāru, e-pasta kontus un visu pārējo no jūsu datora pārsūtīs tieši uz Mac, un vajadzības gadījumā mūsu komanda ir gatava palīdzēt.
Sazināties
Aizvērt
Aizsardzība un privātums kā vēl nekad
Mac datori ir izstrādāti, domājot par jūsu datu drošību, tāpēc varat būt mierīgi – jūsu personiskā informācija paliks privāta.
M1 čips un MacOS Monterey operētājsistēma jaunajam Mac nodrošina savā klasē līdz šim neredzētas drošības un privātuma funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu sistēmas un personas datus.
Uzzini vairāk
Secure Enclave
Kopprocesors nodrošina mikroshēmu līmeņa pamatu kritiskām drošības funkcijām, piemēram, Touch ID un Apple Pay, kas ar M1 darbojas ātrāk nekā jebkad agrāk.
iCloud Keychain
Izmantojiet iCloud Keychain, lai saglabātu vietņu, personīgo kontu, Wi-Fi tīklu vai internetbankas paroles. ICloud Keychain sinhroni atjauninās informāciju jūsu iPhone un Mac. Pēc ievadīšanas informācija tiks parādīta visās apstiprinātajās ierīcēs. ICloud Keychain ir aizsargāts ar 256 bitu AES šifrēšanu. Uzglabājot un pārsūtot informāciju, Apple nevar redzēt jūsu datus.
Īpašs šifrēšanas modulis
Uzlabots šifrēšanas standarts AES (Advanced Encryption Standart) aizsargā šifrēšanas kodus un nodrošina izcilu datu aizsardzību.
Activation Lock
Šī funkcija palīdz aizsargāt Mac pat tad, ja tas pazaudēts, nozagts vai radusies kļūda, un ievērojami palielina jūsu iespējas to atgūt. Ja ierīce tiek pazaudēta, varat to attālināti bloķēt un dzēst visus privātos datus, lai aizsargātu savu informāciju. Ieslēdziet arī Lost mode, lai redzētu pazaudētās ierīces atrašanās vietu.
Aizvērt
Izvēlieties iecienītāko Mac
no
2249 €
vai
54,88 €/mēn.
no
2749 €
vai
67,08 €/mēn.
no
1139 €
vai
27,83 €/mēn.
no
1459 €
vai
35,63 €/mēn.
no
1499 €
vai
36.62 €/mēn.
no
1719 €
vai
41,98 €/mēn.
no
2049 €
no
819 €
vai
20,03 €/mēn.

14,2”

Liquid Retina XDR displejs

16,2”

Liquid Retina XDR displejs

13,3”

Retina displejs

13,3”

Retina displejs

24”

4.5K Retina displejs

24”

4.5K Retina displejs

27”

5K Retina displejs

Apple M1 Pro čips vai Apple M1 Max čips

Apple M1 Pro čips vai Apple M1 Max čips

Apple M1 čips

Apple M1 čips

Apple M1 čips

Apple M1 čips

Līdz

Intel

Core i9 procesors

Apple M1 čips

Intel

Xeon W procesors

Līdz

10 kodolu

CPU

10 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

Līdz

10 kodolu

CPU

8 kodolu

CPU

Līdz

28 kodolu

CPU

Līdz

32 kodolu

GPU

Līdz

32 kodolu

GPU

Līdz

8 kodolu

GPU

8 kodolu

GPU

7 kodolu

GPU

8 kodolu

GPU

Līdz

ADM

Radeon Pro 5700 XT GPU

8 kodolu

GPU

Līdz

AMD

Radeon Pro W6800X Duo GPU

Līdz

64 GB

vienotās atmiņas

Līdz

64 GB

vienotās atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

128 GB

atmiņas

Līdz

16 GB

vienotās atmiņas

Līdz

1,5 TB

atmiņas

Līdz

8 TB

datu glabāšanai

Līdz

8 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

1 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

8 TB

datu glabāšanai

Līdz

2 TB

datu glabāšanai

Līdz

8 TB

datu glabāšanai

Līdz

17 st.

ar vienu uzlādi

Līdz

21 st.

ar vienu uzlādi

Līdz

18 st.

ar vienu uzlādi

Līdz

20 st.

ar vienu uzlādi

Touch ID

Touch ID

Touch ID

Touch Bar un Touch ID

Magic Keyboardar Lock Key

Pieejama ar Touch ID

Magic Keyboard ar Touch ID

Magic Keyboard

Kamera

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

720 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

720 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera
Uzlabots attēla signāla procesors ar analītiski algoritmisko video

1080 p FaceTime HD kamera

Bezvadu sakari

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ac Wi‑Fi

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

802.11ac Wi‑Fi

Bluetooth 5.0 bezvadu tehnoloģija

Porti

Trīs Thunderbolt 4 (USB‑C) porti

HDMI ports

SDXC kartes slots

Trīs Thunderbolt 4 (USB‑C) porti

HDMI ports

SDXC kartes slots

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Konfigurējams ar Gigabit Ethernet

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi USB 3 porti

Gigabit Ethernet

Du „Thunderbolt 3“ (USB‑C) prievadai

Četri USB‑A porti

Gigabit Ethernet vai 10 Gb Ethernet

SDXC kartes slots (UHS‑II)

Divi Thunderbolt / USB 4 porti

Divi USB‑A porti

HDMI 2.0 ports

Gigabit Ethernet

Līdz 12 Thunderbolt 3 (USB‑C) portiem atkarībā no izvēlētās konfigurācijas

Divi USB 3 porti

Divi 10 Gb Ethernet porti

Astoņi PCI Express paplašināšanas sloti (slotu pieejamība ir atkarīga no izvēlētās konfigurācijas)

Strāvas padeve un akumulators

Internets bezvadu režīmā līdz 11 stundām

Filmu skatīšanās Apple TV aplikācijā līdz 17 stundām

Integrēts 70 vatstundu litija polimēru akumulators

67 W USB‑C strāvas adapteris (iekļauts komplektācijā ar M1 Pro ar 8 kodolu CPU)
96 W USB‑C strāvas adapteris (iekļauts komplektācijā ar M1 Pro ar 10 kodolu CPU vai M1 Max, ko var konfigurēt ar M1 Pro ar 8 kodolu CPU)

Internets bezvadu režīmā līdz 14 stundām

Filmu skatīšanās Apple TV aplikācijā līdz 21 stundai

Integrēts 100 vatstundu litija polimēru akumulators

140 W USB‑C strāvas adapteris

Internets bezvadu režīmā līdz 15 stundām

Filmu skatīšanās Apple TV aplikācijā līdz 18 stundām

Integrēts 49,9 vatstundu litija polimēru akumulators

30 W USB‑C strāvas adapteris

Internets bezvadu režīmā līdz 17 stundām

Filmu skatīšanās Apple TV aplikācijā līdz 20 stundām

Integrēts 58,2 vatstundu litija polimēru akumulators

61 W USB‑C strāvas adapteris

Juridiskās piezīmes

Microsoft Office ir nepieciešams abonements.

Handoff funkcija darbojas ar iPhone un iPad ierīcēm, kam ir operētājsistēma iOS 8, iPadOS vai jaunākas versijas.

Ekrāna izmērs tiek norādīts pa diagonāli.

1 GB = 1 miljards baitu un 1 TB = 1 triljons baitu; faktiskā ietilpība pēc formatēšanas ir mazāka.

Akumulatora darbības laiks atkarīgs no lietošanas un konfigurācijas. Vairāk informācijas apple.com/lv/batteries.

Vairāk par iCloud - https://www.apple.com/icloud/