Bezmaksas pakomāti!

Uzmanību! Sākot ar jūniju, visām iPhone, iMac, Macbook un iPad ierīcēm tiks pievienota datu nesēja atlīdzība. Uzzināt vairāk

Strādājiet pie mums

team

„iDeal Group”

Mēs esam lielākais oficiālais Apple izplatītājs Baltijā, ar 25 gadus ilgu vēsturi.

iDeal ir pieredzes bagātākais Apple Premium Reseller Latvijā. iDeal ir savs servisa centrs un augstākie klientu apkalpošanas standarti. Mūsu veikali atrodami arī Igaunijā, Lietuvā un Somijā. Mūsu mērķis ir būt labākajam partnerim un Apple produktu ekspertam mūsu tirgū.Nāc, strādā pie mums!

iDeal ir lieliska iespēja ambicioziem, strādīgiem, jauniem cilvēkiem ar atbildības sajūtu un vēlmi sevi nepārtraukti pilnveidot.

Mēs vienmēr laipni gaidām mūsu komandā draudzīgus, aktīvus, mērķtiecīgus un jautrus talantus, kas vēlas strādāt kopā ar mums, lai mēs varētu palīdzēt katram klientam saņemt labāko risinājumu.

Mēs tev piedāvājam iespēju strādāt ar vienu no pasaulē atpazīstamākajiem zīmoliem, stabilu darbu, pamatalgu un/vai bonusu, pamatojoties uz pārdošanas rezultātiem, profesionālas, pieredzējušas un enerģiskas komandas atbalstu, mūsdienīgus rīkus, atbalstu sporta aktivitātēm.

Ja iepriekš sniegtais apraksts un Apple produkti rada neatvairāmu interesi un degsmi, sūti mums savu CV, motivācijas vēstuli vai video, kurā iepazīstināt ar sevi, kā arī tev vēlamo atalgojumu uz darbs@ideal.lv. Ja mums nebūs piemērotas pozīcijas, ko piedāvāt uzreiz, mēs, ar tavu atļauju, 1 gadu saglabāsim datus mūsu potenciālo kandidātu datubāzē, un, ja parādīsies vakance, kas atbilst tavai pieredzei un prasībām, mēs noteikti ar tevi sazināsimies.