Bezmaksas pakomāti!

Uzmanību! Sākot ar jūniju, visām iPhone, iMac, Macbook un iPad ierīcēm tiks pievienota datu nesēja atlīdzība. Uzzināt vairāk

Watch Series 6

Nākotnes veselība – tavās rokās.

no €429,00

Mēri skābekļa daudzumu asinīs ar jaunu, revolucionāru sensoru un aplikāciju. Noskaidro savus fiziskās formas rādītājus ar vienu acu uzmetienu uzlabotajam Always-On Retina displejam. Kad uz rokas ir Apple Watch Series 6, ir daudz vieglāk dzīvot veselīgāk un aktīvāk un turēties sakaros.

Pirkt

Skābekļa daudzums asinīs. Inovāciju elpa.

Skābekļa daudzums asinīs
Mēri skābekļa daudzumu asinīs ar jaunu, revolucionāru sensoru un aplikāciju. Noskaidro savus fiziskās formas rādītājus ar vienu acu uzmetienu uzlabotajam Always-On Retina displejam. Kad uz rokas ir Apple Watch Series 6, ir daudz vieglāk dzīvot veselīgāk un aktīvāk un turēties sakaros.1

Ātri pārbaudi pulsu un saņem paziņojumus, kad tas tiek fiksēts kā netipiski lēns vai ātrs.

Miegs
Lai justos vesels, ir svarīgi kārtīgi izgulēties. Ar jauno Sleep aplikāciju vari veidot veselīgus gulētiešanas paradumus un sekot līdzi tam, kā no nakts uz nakti mainās tavs miegs. Tā vari apkopot informāciju un izdarīt vērtīgus secinājumus kas var uzlabot tavu veselības stāvokli.

Mēs gājām tālāk.
Lai tu tiktu tālāk.

Ja mērķis ir būt formā, īstā jauda ir zināt, kā. Iedvesmojies jauniem sasniegumiem un seko līdzi saviem sportošanas rādītājiem precīzāk nekā jebkad – ūdenī, sporta zālē vai uz trases. Series 6 ir labākais no Apple Watch. Lai tu būtu labākajā formā.

Izmanto iespējas. Lai kāda izkustēšanās tev patiktu, Apple Watch arsenālā būs treniņš tieši tev. Izvēlies sev tīkamāko no skriešanas, peldēšanas, jogas, riteņbraukšanas un daudz kā cita – un saņemt datus par katru kustību.

Paliec sakaros.
Viss pa rokai.
Lai kurp tu dotos.

Ar Apple Watch Series 6 cilvēki un lietas, kas tev rūp, būs tepat līdzās, lai kur tu arī dotos.

Displejs
Nesnauž nekad.
Labāks nekā jebkad.

Always-On Retina displejs tagad ir ievērojami spilgtāks ārpus telpām – arī tad, kad tava roka ir nolaista. Informācija ciparnīcā būs redzamāka nekā jebkad, un tev pat nebūs jāpaceļ roka, lai pamodinātu pulksteni.

1. Blood Oxygen aplikācijas rādījumi nav paredzēti izmantošanai medicīniskos nolūkos, tostarp pašdiagnosticēšanai un lietošanai konsultācijās ar ārstu; tie ir paredzēti tikai vispārīgiem sportošanas un veselības stāvokļa uzraudzīšanas nolūkiem.