Apple M1 čips

M1 ir klāt. Pirmais čips, kas izstrādāts īpaši Mac. Neticama veiktspēja, īpašas tehnoloģijas un revolucionāra energoefektivitāte. Un jau no sākta gala tas veidots, lai darbotos ar pasaulē progresīvāko galddatora operētājsistēmu – macOS Big Sur. Ikviens Mac, kas aprīkots ar M1, ir milzu lēciens veiktspējā uz vatu un kļūst par pilnīgi citas klases produktu. Tas nav uzlabojums. Tas ir kardināls pavērsiens.

5 nanometru ražošanas tehnoloģija

Pirmais personālā datora čips, kas veidots ar šo progresīvo tehnoloģiju.

16 miljardi tranzistoru

Lielākais skaits, kādu Apple līdz šim ievietojis vienā čipā.

Līdz

3,9x

ātrāka video apstrāde1

Līdz

7,1x

ātrāka attēlu apstrāde2

Jaunas iekšas. Jauns skaistums.

M1 čips paceļ Apple vispusīgāko un strādīgāko galddatoru pilnīgi citā plauktiņā. Līdz 3x ātrāka CPU veiktspēja. Līdz 6x ātrāka grafika. Un līdz 15x ātrāka mašīnmācīšanās ar Apple progresīvāko Neural Engine. Strādā, izklaidējies un radoši izpaudies – Mac mini ir prātam neaptverami ātrs un jaudīgs.

Pirkt

CPU

8 kodolu CPU.
8 kodolu CPU. Mega jauda. Mini izmērs.

Pateicoties M1, Mac mini ir kļuvis neticami ātrs un jaudīgs. 8 kodolu CPU skaitļo 3x ātrāk nekā iepriekšējās paaudzes procesori1 – tajā pašā ikoniskajā 7,7 collu kvadrātiņā.

Kompakts dizains

Pateicoties M1 čipā integrētajām tehnoloģijām, Mac mini izgriež pogas par to daudzkārt lielākiem datoriem – resursprasīgus uzdevumus paveic par 60 % energoefektīvāk nekā iepriekšējās paaudzes Mac mini.2

Dižam datoram nav jābūt dižam augumā.

Ethernet

Thunderbolt / USB 4

HDMI 2.0

USB-A

3.5 mm
austiņu ligzda

macOS
Big Sur

macOS Big Sur paceļ pasaulē progresīvākās datoru operētājsistēmas veiktspēju un estētiku nebijušā līmenī. Atklāj Mac burtiski no jauna, ar pilnveidoto jauno dizainu. Ievērtē līdz šim vērienīgākos Safari uzlabojumus. Izmēģini Maps un Messages jaunās funkcijas. Un gūsti vēl lielāku skaidrību par saviem datiem.

Pilnīgi jauns Safari. Mīlestība no pirmā klikšķa.

Dari, ko darīdams – straumē, meklē vai vienkārši klaiņo internetā – Safari ir labākais interneta pārlūks visās tavās Apple ierīcēs. Pavisam jaunas pielāgošanas iespējas, uzlabota nozarē labākā veiktspēja, akumulatora resursu taupīgums un jaunas, jaudīgas datu aizsardzības funkcijas – tik vērienīgus jauninājumus Safari vēl nav pieredzējis.

Paroļu pieskatīšana

Safari paziņo, ja kāda no saglabātajām parolēm ir uzlauzta, un palīdz to atjaunot.

Visu laiku lielākā aplikāciju kolekcija

Darbini jaudīgas aplikācijas, kas radītas tieši M1. Arī visas tavas jau esošās aplikācijas darbojas – pateicoties Rosetta 2. Un pirmo reizi lieto arī savas iecienītās iPhone un iPad aplikācijas tieši macOS Big Sur. Tagad tavā rīcībā ir visu laiku lielākā aplikāciju kolekcija Mac.

Izpēti Mac piederumus.

Pirkt

Iegādājoties Mac datoru , Apple TV+ ir
iekļauts trīs mēnešus.*

Apple TV+ ir straumēšanas platforma, kas piedāvā Apple Originals – apbalvotus seriālus, aizraujošas drāmas, aktuālas dokumentālās filmas, izklaidējošas pārraides bērniem, komēdijas un ne tikai – un katru mēnesi tajā atradīsi ko jaunu..

MacBook Air

no

1139 €

Pirkt

MacBook Pro

no

1459 €

Pirkt

Mac Mini

no

819 €

Pirkt

M1

1. Testēšanu veica Apple 2020. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides MacBook Air datorus ar Apple M1 čipu un 8 kodolu GPU, kā arī ražošanā esošus MacBook Air datorus ar 1,2 GHz 4 kodolu Intel Core i7, kas visi konfigurēti ar 16 GB RAM un 2 TB SSD. Testēšana veikta ar pirmsizlaides Final Cut Pro 10.5, izmantojot 55 sekunžu klipu ar 4K Apple ProRes RAW multivides elementiem 4096x2160 izšķirtspējā un 59,94 kadriem sekundē, kas pārkodēts uz Apple ProRes 422. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno MacBook Air veiktspēju.

2. Testēšanu veica Apple 2020. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides Mac mini datorus ar Apple M1 čipu un ražošanā esošus Mac mini datorus ar 3,6 GHz 4 kodolu Intel Core i3, kas visi konfigurēti ar 16 GB RAM un 2 TB SSD. Pirmsizlaides Adobe Lightroom 4.1 testēts ar 28 MB attēlu. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno Mac mini veiktspēju.

Mac mini

1. Testēšanu veica Apple 2020. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides Mac mini datorus ar Apple M1 čipu un ražošanā esošus Mac mini datorus ar 3,6 GHz 4 kodolu Intel Core i3, kas visi konfigurēti ar 16 GB RAM un 2 TB SSD. Pirmsizlaides Final Cut Pro 10.5 testēšana veikta, izmantojot 55 sekunžu klipu ar 4K Apple ProRes RAW multivides elementiem 4096x2160 izšķirtspējā un 59,94 kadriem sekundē, kas pārkodēts uz Apple ProRes 422. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno Mac mini veiktspēju.

2. Testēšanu veica Apple 2020. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides Mac mini datorus ar Apple M1 čipu, 8 GB atmiņas, 256 GB SSD un LG UltraFine 5K displeju un pārdošanā esošus Mac mini datorus ar 4 kodolu Intel Core i3, 8 GB atmiņas, 256 GB SSD un LG UltraFine 5K displeju. Enerģijas patēriņš tika mērīts, pārlūkojot populāras interneta lapas bezvadu režīmā.

* 4,99 EUR mēnesī pēc bezmaksas izmēģinājuma beigām. Vienai _Family Sharing grupai ir pieejams viens abonements. Piedāvājums _ir spēkā 3 mēnešus pēc prasībām atbilstošās ierīces aktivizēšanas. _Plāns tiks automātiski atjaunināts, kamēr to neatcelsi. Ir spēkā ierobežojumi un citi noteikumi. Plašāka informācija: apple.com/promo.