Apple M1 čips

M1 ir klāt. Pirmais čips, kas izstrādāts īpaši Mac. Neticama veiktspēja, īpašas tehnoloģijas un revolucionāra energoefektivitāte. Un jau no sākta gala tas veidots, lai darbotos ar pasaulē progresīvāko galddatora operētājsistēmu – macOS Big Sur. Ikviens Mac, kas aprīkots ar M1, ir milzu lēciens veiktspējā uz vatu un kļūst par pilnīgi citas klases produktu. Tas nav uzlabojums. Tas ir kardināls pavērsiens.

5 nanometru ražošanas tehnoloģija

Pirmais personālā datora čips, kas veidots ar šo progresīvo tehnoloģiju.

16 miljardi tranzistoru

Lielākais skaits, kādu Apple līdz šim ievietojis vienā čipā.

Līdz

3,9x

ātrāka video apstrāde1

Līdz

7,1x

ātrāka attēlu apstrāde2

Pro visos līmeņos.

Ar Apple M1 čipu 13 collu MacBook Pro iegūst nebijušas spējas un ātrumu. Līdz 2,8x ātrāka CPU veiktspēja. Līdz 5x ātrāka grafika. Līdz 11x ātrāka mašīnmācīšanās ar Apple progresīvāko Neural Engine. Un akumulators tur līdz 20 stundām – kaut kas tāds vēl nevienā Mac nav pieredzēts. Tas ir Apple populārākais pro portatīvais pilnīgi jaunā pro līmenī.

Pirkt

CPU

8 kodolu CPU
Jaudas koncentrāts.

Ar M1 čipu MacBook Pro iegūst pārsteidzošu ātrumu un jaudu. 8 kodolu CPU kā rotaļādamies tiek galā ar sarežģītām darbplūsmām un milzīgu slodzi – līdz 2,8x ātrāk nekā iepriekšējās paaudzes procesori. 1 - Turklāt tas ir neticami energoefektīvs.

GPU

Skaistums
ar zvērīgu jaudu.

M1 čipa 8 kodolu GPU ir visu laiku progresīvākais grafikas procesors, kādu Apple ir radījis – un punkts. Un tas liek tavās rokās pasaulē ātrāko integrēto grafiku personālajos datoros2. Tās ātrums ir palielinājies veselas 5x – neticami, bet fakts.

8

kodolu

CPU

Līdz

5x

ātrāka
ātrāka grafika3

Mašīnmācīšanās

16 kodolu Neural Engine. Apķērīgs un zibenīgs. Mašīnmācīšanās ienes ātrumu un automatizāciju video analizēšanā, balss atpazīšanā, attēlu apstrādē un ne tikai. Un M1 čips ar 16 kodolu Neural Engine un plašo tehnoloģiju arsenālu paceļ MacBook Pro mašīnmācīšanās iespējas stratosfērā.

16

kodolu

Neural Engine

Līdz

11x

ātrāka
mašīnmācīšanās4

Termālā efektivitāte

Aktīvā dzesēšana nodrošina zibens ātru darbību.

Spilgtums

500

izcilības
niti

P3 krāsu gamma

25%

Par 25% vairāk krāsu kā sRGB

True Tone tehnoloģija

Skats, kas pielāgojas tavai videi

Trīs mikrofoni

Studijas kvalitāte. Bez studijas. Uzlabots skaņas signāls , kas konkurē ar profesionālā līmeņa mikrofoniem.

macOS
Big Sur

macOS Big Sur paceļ pasaulē progresīvākās datoru operētājsistēmas veiktspēju un estētiku nebijušā līmenī. Atklāj Mac burtiski no jauna, ar pilnveidoto jauno dizainu. Ievērtē līdz šim vērienīgākos Safari uzlabojumus. Izmēģini Maps un Messages jaunās funkcijas. Un gūsti vēl lielāku skaidrību par saviem datiem.

Pilnīgi jauns Safari. Mīlestība no pirmā klikšķa.

Dari, ko darīdams – straumē, meklē vai vienkārši klaiņo internetā – Safari ir labākais interneta pārlūks visās tavās Apple ierīcēs. Pavisam jaunas pielāgošanas iespējas, uzlabota nozarē labākā veiktspēja, akumulatora resursu taupīgums un jaunas, jaudīgas datu aizsardzības funkcijas – tik vērienīgus jauninājumus Safari vēl nav pieredzējis.

Paroļu pieskatīšana

Safari paziņo, ja kāda no saglabātajām parolēm ir uzlauzta, un palīdz to atjaunot.

Visu laiku lielākā aplikāciju kolekcija

Darbini jaudīgas aplikācijas, kas radītas tieši M1. Arī visas tavas jau esošās aplikācijas darbojas – pateicoties Rosetta 2. Un pirmo reizi lieto arī savas iecienītās iPhone un iPad aplikācijas tieši macOS Big Sur. Tagad tavā rīcībā ir visu laiku lielākā aplikāciju kolekcija Mac.

Izpēti Mac piederumus

Pirkt

Iegādājoties Mac datoru ,
Apple TV+ ir iekļauts trīs mēnešus.*

Apple TV+ ir straumēšanas platforma, kas piedāvā Apple Originals – apbalvotus seriālus, aizraujošas drāmas, aktuālas dokumentālās filmas, izklaidējošas pārraides bērniem, komēdijas un ne tikai – un katru mēnesi tajā atradīsi ko jaunu.

MacBook Air

no

1139 €

Pirkt

MacBook Pro

no

1459 €

Pirkt

Mac Mini

no

819 €

Pirkt

M1

1. Testēšanu veica Apple 2020. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides MacBook Air datorus ar Apple M1 čipu un 8 kodolu GPU, kā arī ražošanā esošus MacBook Air datorus ar 1,2 GHz 4 kodolu Intel Core i7, kas visi konfigurēti ar 16 GB RAM un 2 TB SSD. Testēšana veikta ar pirmsizlaides Final Cut Pro 10.5, izmantojot 55 sekunžu klipu ar 4K Apple ProRes RAW multivides elementiem 4096x2160 izšķirtspējā un 59,94 kadriem sekundē, kas pārkodēts uz Apple ProRes 422. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno MacBook Air veiktspēju.

2. Testēšanu veica Apple 2020. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides Mac mini datorus ar Apple M1 čipu un ražošanā esošus Mac mini datorus ar 3,6 GHz 4 kodolu Intel Core i3, kas visi konfigurēti ar 16 GB RAM un 2 TB SSD. Pirmsizlaides Adobe Lightroom 4.1 testēts ar 28 MB attēlu. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno Mac mini veiktspēju.

MacBook Pro

1. Testēšanu veica Apple 2020. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides 13 collu MacBook Pro datorus ar Apple M1 čipu un ražošanā esošus 13 collu MacBook Pro datorus ar 1,7 GHz 4 kodolu Intel Core i7, kas visi konfigurēti ar 16 GB RAM un 2 TB SSD. Atvērtā pirmkoda projekta veidošanā izmantots pirmsizlaides Xcode 12.2 ar Apple Clang 12.0.0, Ninja 1.10.0.git un CMake 3.16.5. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno MacBook Pro veiktspēju.

2. Testēšanu veica Apple 2020. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides 13 collu MacBook Pro datorus ar Apple M1 čipu un 16 GB RAM noteiktu nozares standartiem atbilstošu etalonuzdevumu izpildē. Salīdzināšanai izmantoti portatīvajos un galddatoros izmantojami augstākās veiktspējas integrētie GPU, kas pieejami tirdzniecībā testēšanas brīdī. Par integrēto GPU tiek uzskatīts GPU, kas izvietots uz monolītas silīcija mikroshēmas kopā ar CPU un atmiņas kontrolieri, aiz vienotās atmiņas apakšsistēmas. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno MacBook Pro veiktspēju.

3. Testēšanu veica Apple 2020. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides 13 collu MacBook Pro datorus ar Apple M1 čipu un ražošanā esošus 13 collu MacBook Pro datorus ar 1,7 GHz 4 kodolu Intel Core i7 ar Intel Iris Plus Graphics 645, kas visi konfigurēti ar 16 GB RAM un 2 TB SSD. Testēšana veikta ar pirmsizlaides Final Cut Pro 10.5, izmantojot 10 sekunžu klipu ar Apple ProRes 422 video 3840x2160 izšķirtspējā un 30 kadriem sekundē. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno MacBook Pro veiktspēju.

4. Testēšanu veica Apple 2020. gada oktobrī, izmantojot pirmsizlaides 13 collu MacBook Pro datorus ar Apple M1 čipu un ražošanā esošus 13 collu MacBook Pro datorus ar 1,7 GHz 4 kodolu Intel Core i7, kas visi konfigurēti ar 16 GB RAM un 2 TB SSD. Testēšana veikta, izmantojot pirmsizlaides Xcode 12.2 un Create ML 2.0 un aplikācijā izveidojot darbību klasifikācijas modeli. Veiktspējas testos tiek izmantotas īpašas datorsistēmas, un tie parāda aptuveno MacBook Pro veiktspēju.

* 4,99 EUR mēnesī pēc bezmaksas izmēģinājuma beigām. Vienai _Family Sharing grupai ir pieejams viens abonements. Piedāvājums _ir spēkā 3 mēnešus pēc prasībām atbilstošās ierīces aktivizēšanas. _Plāns tiks automātiski atjaunināts, kamēr to neatcelsi. Ir spēkā ierobežojumi un citi noteikumi. Plašāka informācija: apple.com/promo.