MacBook Pro 14" 2023 Apple M3

Sērijas numurs: CNF-27139-2

Produkts: MacBook Pro 14" 2023 Apple M3

MacBook Pro 14" 2023 Apple M3

SKU: CNF-27139-2

  Krāsa
  Ietilpība
  Klaviatūra
  Vienotās atmiņas
 • Ierīces cena
  2 049,00 €
 • 14 collu MacBook Pro ir aprīkots ar M3 Pro un M3 Max - radikāli uzlabotiem mikroshēmām, kas nodrošina milzīgu veiktspēju un iespējas visekstrēmākajām darba plūsmām. Ar savā klasē labāko akumulatora darbības laiku - līdz 22 stundām - un skaistu Liquid Retina XDR displeju tas ir profesionāls klēpjdators, kam nav līdzvērtīgu. Tagad arī jaunā krāsā: kosmosa melnā.

   

  Galvenās iezīmes


  - M3 PRO VAI M3 MAX - Apple M3 Pro mikroshēma ar 12 kodolu CPU un 18 kodolu GPU, kas izmanto aparatūras paātrinātu staru izsekošanu, nodrošina pārsteidzošu veiktspēju sarežģītām darbplūsmām, piemēram, manipulējot ar gigapikseļu panorāmām vai kompilējot miljoniem rindu kodu. M3 Max ar līdz 16 kodolu CPU un līdz pat 40 kodolu GPU nodrošina izcilu veiktspēju vismodernākajām darba plūsmām.

  - Līdz pat 22 stundu akumulatora darbības laiks - Strādā visu dienu, pateicoties Apple silikona energoefektīvajam dizainam. MacBook Pro nodrošina tādu pašu izcilu veiktspēju neatkarīgi no tā, vai tas darbojas ar akumulatoru vai pieslēgts pie tīkla.

  - Līdz 36 GB (M3 Pro) vai līdz 128 GB (M3 Max) apvienotā atmiņa nodrošina ātru un vienmērīgu darbību. Līdz 4 TB (M3 Pro) vai līdz 8 TB (M3 Max) SSD krātuve acumirklī palaiž lietotnes un atver failus.

  - 14,2 collu Liquid Retina XDR displejs ir aprīkots ar Extreme Dynamic Range, 1 000 nitu spilgtumu satriecošam HDR saturam, līdz 600 nitu spilgtumu SDR saturam un profesionāliem atskaites režīmiem, lai veiktu savu labāko darbu, atrodoties ceļā.

  - Pilnīga saderība - visas profesionālās lietojumprogrammas darbojas zibenīgi, tostarp Adobe Creative Cloud, Apple Xcode, Microsoft 365, SideFX Houdini, MathWorks MATLAB, Medivis SurgicalAR un daudzas no jūsu iecienītākajām iPhone un iPad programmām. Un ar macOS darbs un izklaide tavā Mac ir vēl jaudīgāka. Piekļūsti informācijai pavisam jaunos veidos. Un atklāj vēl vairāk veidu, kā personalizēt savu Mac.

  - PAPILDU KAMERA UN AUDIO - Izskaties izcili ar 1080p FaceTime HD kameru, studijas kvalitātes trīs mikrofonu masīvu un sešu skaļruņu skaņas sistēmu ar Spatial Audio.

  - SAVIENO AR VISU - šim MacBook Pro ir MagSafe uzlādes ports, trīs Thunderbolt 4 porti, SDXC karšu slots, HDMI ports un austiņu ligzda. Izbaudiet ātru bezvadu savienojumu ar Wi-Fi 6E5 un Bluetooth 5.3. Un jūs varat pievienot līdz diviem ārējiem displejiem ar M3 Pro vai līdz četriem ar M3 Max.

  - MAGIC KEYBOARD funkcionālo taustiņu rinda un Touch ID, kas nodrošina ātru, vienkāršu un drošu veidu, kā atbloķēt datoru un pierakstīties lietotnēs un vietnēs.

  - PAPILDUS DROŠĪBA - Katrs Mac ir aprīkots ar šifrēšanu, spēcīgu aizsardzību pret vīrusiem un jaudīgu ugunsmūra sistēmu. Un bezmaksas drošības atjauninājumi palīdz nodrošināt Mac aizsardzību.

  - Izgatavots tā, lai kalpotu ilgi - alumīnija korpuss ir īpaši izturīgs, un tas ir pieejams kosmosa melnā un sudraba krāsā. Bezmaksas programmatūras atjauninājumi nodrošinās vienmērīgu darbību gadiem ilgi.