Pievienojies mūsu jaunumu izsūtnei un piedalies Apple Watch Series 5 viedpulksteņa izlozē! Veiksminieka izvēle notiks 03.08. Pieraksties ŠEIT!

Apmaiņa

Neizmetiet savu veco planšetdatoru, tālruni vai datoru.

Ja jūs vairs to neizmantojat, apmainiet to pret pilnīgi jaunu ierīci. Atnesiet uz mūsu veikalu jūsu lietoto, taču strādājošo, planšetdatoru, tālruni vai klēpjdatoru, un mēs piešķirsim jums atlaidi no jaunā iPad, iPhone vai Macbook cenas vecā produkta vērtībā. Vecajai ierīcei nav obligāti jābūt Apple produktam. Mēs apmainām x planšetdatorus pret iPad, x tālruņus pret iPhone un x datorus pret Macbook.

Apmaiņa
iPad un planšetdatori
iPad
Lai apmainītu jūsu veco planšetdatoru pret iPad, rīkojieties šādi:
  • Nāciet uz mūsu veikaliem ar jūsu veco planšetdatoru. Tas var būt jebkāda ražotāja planšetdators.
  • Mēs novērtēsim jūsu planšetdatoru. Vienīgā prasība ir, lai ierīce darbotos - ja tā ir ieslēdzama un tai ir visi taustiņi un slēdži, tai ir vērtība.
  • Ja izpirkuma cena jūs apmierinās, mēs palīdzēsim jums izvēlēties jaunu iPad un uzreiz saņemt atlaidi, kas ir vienāda ar jūsu vecās ierīces vērtību.
iPhone un tālruņi
iPhone
Lai apmainītu jūsu veco tālruni pret iPhone, rīkojieties šādi:
  • Nāciet uz mūsu veikaliem ar jūsu veco tālruni. Tas var būt jebkāda ražotāja tālrunis. Tālrunim nav jābūt viedtālrunim, tas var būt vecs
  • Mēs novērtēsim jūsu tālruni. Vienīgā prasība ir, lai ierīce darbotos - ja tā ir ieslēdzama ar pogu, tai ir vērtība.
  • Ja izpirkuma cena jūs apmierinās, mēs palīdzēsim jums izvēlēties jaunu iPhone un uzreiz saņemt atlaidi, kas ir vienāda ar jūsu vecās ierīces vērtību.
Macbook un datori
Macbook
Lai apmainītu jūsu veco datoru pret Macbook, rīkojieties šādi:
  • Nāciet uz mūsu veikaliem ar jūsu veco datoru. Tas var būt jebkāda ražotāja klēpjdators.
  • Mēs novērtēsim jūsu datoru. Vienīgā prasība ir, lai ierīce darbotos - ja tā ir ieslēdzama un tai ir visi taustiņi un slēdži, tai ir vērtība.
  • Ja izpirkuma cena jūs apmierinās, mēs palīdzēsim jums izvēlēties jaunu macbook un uzreiz saņemt atlaidi, kas ir vienāda ar jūsu vecās ierīces vērtību.

Novērtējiet jūsu ierīci

Novērtēšana aizņem tikai vienu minūti un ir bez maksas. Jūs vēlaties nomainīt jūsu veco Mac, mobilo tālruni, planšetdatoru vai viedpulksteni. Aprēķiniet jūsu pašreizējās ierīces vērtību un izmantojiet to kā depozītu. „Apple” ierīcēm ir augstas sekundārās tirgus vērtības. Izmantojiet ierīces nosaukumu vai IMEI kodu, lai atrastu ierīci.


Lai saņemtu aprēķinu, lūdzu atbildēt uz šādu jautājumu
Saņem līdz pat


* Juridiskām personām tiek pievienots PVN