Bezmaksas piegāde pakomātos

Veikali

Veikali Latvijā


iDeal
Apple Premium Reseller

Brīvības 40, LV-1050, Rīga +371 6728 2238 brivibas@ideal.lv P.-Pk. 10-19 | S. 11-17 | Sv. Brīvs 

iDeal Spice
Apple Premium Reseller

Spice iepirkšanās centrs | Lielirbes 29, Rīga, LV-1046 +371 2039 1464 spice@ideal.lv P.-Sv. 10-22 

iDeal Alfa
Apple Premium Reseller

Tirdzniecības centrs “Alfa”, Brīvības gatve 372, Rīga, LV1006 +371 66954004 alfa@ideal.lv P.-Sv. 10-21 

iDeal Rīga Plaza
Apple Premium Reseller

Tirdzniecības centrs “Riga Plaza”, Mūkusalas iela 71, Rīga, LV1004 +371 67310105 rigaplaza@ideal.lv P.-Pk. 10-20 

iDeal veikals un servisa centrs
Apple Premium Reseller

Tirdzniecības centrs “Akropole”, Maskavas iela 257, Rīga, LV1063 +371 24220940 akropole@ideal.lv P.-Pk. 10-19  Servisa centrs P.-Pk. 10-18 

Mūsu veikali Igaunijā


Solaris iDeal veikals
Apple Premium Reseller

Solaris iepirkšanās centrs | Estonia pst 9, 10143, Tallina +372 686 9041 solaris@ideal.ee P.–Sv., 10-21

Kristiine iDeal veikals
Apple Premium Reseller

Kristiine iepirkšanās centrs | Endla 45, 10615, Tallina +372 686 9043 kristiine@ideal.ee P.–Sv., 10-21

Lõunakeskus iDeal pārdošanas un servisa centrs
Apple Premium Reseller

Tartu Lõunakeskus | Ringtee 75, 50501, Tartu +372 686 9044 tartu@ideal.ee P.–Sv., 10-21

Ülemiste iDeal veikals
Apple Premium Reseller

Ülemiste centrs | Suur-Sõjamäe 4, 11415 Tallina +372 686 9045 ulemiste@ideal.ee P.–Sv 10-21

Veikals Lietuvā


iDream

+371 28 03 03 05 veikals@ideal.lv www.idream.lt

Veikali Somijā


1Store Kamppi
Apple Premium Reseller

Kamppi iepirkšanās centrs, E līmenis | Urho Kekkosenkatu 1, 00100, Helsinki +358 10 230 7350 webshop.kamppi@1store.fi P.-Pk. 9-21 | S. 9-18 | Sv. 12-18 www.1store.fi

1Store World Trade Center
Apple Premium Reseller

World Trade Center iepirkšanās centrs | Aleksanterinkatu 17, 00100, Helsinki +358 10 230 7370 webshop.wtc@1store.fi P.-Pk. 10-18 | S. 10-18 | Sv. 12-18 www.1store.fi

1Store Turku
World Trade Center keskus

Turku Hansakortteli iepirkšanās centrs | Yliopistonkatu 20, 20100, Turku +358 10 230 7385 webshop.turku@1store.fi P.-Pk. 09-20 | S. 10-19; SV. 12-18 www.1store.fi

1Store Tripla
Apple Premium Reseller

Tripla iepirkšanās centrs, 3rd floor, 00520 Helsinki +358 10 230 7390 webshop.tripla@1store.fi P.-Pk. 9-21 | S. 9-21 | SV. 9-21 www.1store.fi